Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 279 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם לא מבינים, אני מנסה להתחבר כבר פאקינג 40 דקות ללא הצלחה! סגרתי את המשחק ופתחתי, לא עובד!

40 דקות!

:pissed: :pissed: :pissed:

רשום לי שהשרתים של Steamכרגע ירדו לצורך תחזוקה שוטפת >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא הודיעו לנו (Steam), ומאיפה אתה יכול לקרוא כזה מידע שימושי?

נכנסתי לחלון חברים בסטים, לפתע התנתק והופיע לי הודעה שהשרתים ירדו לצורך תחזוקה שוטפת.

עשיתי ריסטרט, וההודעה התחלפה בזה שאין אפשרות להתחבר לשרתים - אז כנראה ההודעה הראשונה הייתה נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת קצת נשמע לי מוזר שמיבאים מפות מMW1..(למרות שלי זהמצויין כי לא שיחקתי במולטי שלו..מצד שני מי שכבר שיחק בטח ירגיש בבית.)

רק שעם כל מיני חידושים כמו מטולים וכו' שיש לMW2 אני מניח שהמפות מעוצבות קצת אחרת וכאלה..אבל סבבה סומך על IW.

אני רק מקווה:1. כמה שיותר גדול שיהיה הDLC הזה-שייתן קצת SPEC OPS חדשים וגם מפות חדשות לגמרי למולטי(לא רק מהישן).2.זה יהיה נחמד מאוד אם ימשיכו את המגמה של בחינם.למרות שיש מצב שפה אני אולי אעביר על מידותי ואהיה מוכן לשלם על זה קצת.3. במסגרת ההספמה שלי על AVP(שעכשיו כבר יכולה להיקרא ההספדה שלי על AVP) גם לו מגיעה DLC רח"ל-2 מפות מולטי ו2 מפות קואופ שהיו במהדורות המיוחדות.(כמובן שהם היו אמורות להיות גם ברגילות בו יש רק 2 מפות קואופ(!!!) ומחסור במפות נורמליות עם קומפלקסים חשוכים למולטי(המון ג'ונגלים ופירמידות מעפנות.כאילו לא מספיק שהם הרסו את הסינגל) הבדיחה היא שכל העסק אמור לעלות 7 דולר!!!!!!!!!!!! סביר שגם למחשב!!!!!! DLC במובן הרע ביותר של המילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כוח לקרוא הודעות מעל לשלוש שורות בבוקר אבל אני יכול להגיד לך שהמפות של COD4 מצויינות, ובCOD6 הן יהיו יותר מהנות.

OVERGROWN במיוחד

שמעתי שתיהיה גם מפה חדשה לחלוטין, COMPLEX או משהו בסגנון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

איזה מצחיקים אתם אם כתוב "בחנויות" אז ברור שזה עולה כסף.. :kopfpatsch:

אם היה כתוב "להורדה" אז זה היה חינם.. :P

בכל מקרה משום מה כתוב לי בכל סגנונות המשחק "Players Online-0" וזה לא מתחבר לי ביומיים האחרונים.. רבע שעה משחק 40 דקות לחכות שימצא אחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...