Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 237 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא לא לא תעברו לAVP מחר יוצא הדמו למולטי בסטים.ומי יודע אולי תשתכנעו לקנות את המלא.האמת לא הבנתי את הבדיחה...

הבדיחה היא שעד כמה שגרוע הIWNET זה לא סיבה לעבור למולטי של ביושוק 2....

לגבי AVP , צריך לנסות את הסינגל ולשמוע חוות דעת של אנשים על המולטי לפני ההחלטה הסופית - כרגע נראה לי שיותר מידי אנשים מחלקים את זמנם בין MW2 לבטא של BC2.

דרך אגב , אני לא בטוח עד כמה יתפוס המולטי של AVP , הוא יהיה בסגנון של ביושוק 2 , משהו חביב ל"עכשיו" , לא משהו שאמור להחזיק הרבה זמן בטח לא מול המתמודדים "הכבדים" כדוגמת MW2 וBC2 ואחרים...

אתה לא חודל מנסיונותיך למשוך אנשים ל AVP הא? :D

הוא היחיד כמעט שקנה את המשחק, הוא צריך למשוך פראיירים אחרים :lol::lol: (סתם בצחוק :xyxthumbs: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אפשר להירגע קצת עם MW2?

מה נסגר איתכם?

איך אפשר להשוות בכלל את BC2 או משהו אחר אליו?

אני רציני, הבעיות של המערכת המזורגגת הזאת לא מעידות כלום על המשחק עצמו, לכל הספקנים, שיחקתי מספיק ב BC2 ,וכן, הוא רת לי חלק בהגדרות גבוהות, זה פשוט לא מרגיש אמיתי, הכל צעצוע שם, בMW2 אני מרגיש את הרתע של הנשק בעכבר, בקיצור, אין בכלל מה להשוות, BC2 לא יוכל להיות יותר ממשחק נוסף לגיוון כשנשבר לך מIWNet ,

IW עשו עבודה נפלאה בבניית המשחק, הגראפיקה, האופטימציה למחשבים לא כל כך חזקים, הפיזיקה, בקיצור, BC2 משעמם יחסית, ו....זהו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

לא ידעתי שרוברט באולינג יודע עברית... :lol::lol:

בוא נדבר על BC2 שיצא המשחק המלא ולא על מוצר מוגמר מול בטא - יכול להיות שאתה צודק ,יכול להיות שלא.

לגבי זה:

בMW2 אני מרגיש את הרתע של הנשק בעכבר

קצת נסחפת לא?? :lol:

שוב , לגבי שאר ההערות שלך בנוגע לBC2 , בוא נחכה שייצא המשחק המלא...

(דרך אגב , בענייני פיזיקה , BC2 לא רואה ממטר את MW2...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו BC2, אל תצפה גם שהוא יהיה מושלם כשהוא ייצא בגירסתו הסופית.

לBF2 לקח חצי שנה בערך מרגע יציאת המשחק עד כדי שהוא הגיע למוצר איכותי במיוחד, וגם אז היו פה ושם שטויות שהיה צריך פאצ'ים עבורם.

אני סומך על EA, זו חברה שיכולה לקחת על עצמה פרוייקט שכזה ולכל היותר להוציא תיקונים מתאימים עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-LOL מייק עכשיו הבנתי את הבדיחה באמת התוספת של מולטי לביושוק נשמעת מאולצת משהו..אבל לא נראה לי שיש מה להשוות לAVP כי ל2 המשחקים הראשונים בסדרה היה מולטי חזק ומאוזן עם קהילות טובות שהחזיקו אותו כמה שנים טובות.ככה שאלא אם כן הם יפשלו עם זה סביר להניח שזה ייצא ממש טוב.בניגוד לביושוק 2 שגם אם המולטי יהיה מושקע,לא ברור כמה הוא יחזיק אם בכלל כשאפשר כמעט לחתום שאין אף אחד שקונה אותו בגלל המולטי או המולטי מהווה אצלו שיקול רציני בקניה.

-כן איגור אני די מנסה לשכנע את כולם שיקנו.זה נסיון אבוד מראש יחסית בגלל BC2,אבל מי יודע אולי הדמו של המולטי יצא טוב וישכנע אנשים לקנות אותו.מה שנקרא "בצ'אט של סטים אף אחד לא יכול לשמוע אותך צורח"

-לגבי BC2 יש לו משהו משותף לMW חוץ מהעובדה שזה שוטר לוחמה מודרנית?(זה כשלעצמו מספיק בשביל להרתיע אותי האמת-לקנות עוד משחק עם M16 ומטוסים שרובו ככולו מוקדש למולטי.)בטלפילד זה נשמע לי סגנון אחר לחלוטין מבחינת הגיימפליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב להגיע ללהרוג אנשים אחרים ברשת זה קצת רחוק מדי בשבילי,אולי פשוט נגיד ששנהם דומים כי הם משוחקים ממבט ראשון.. :silly: אבל כן נראה שיש שוני מהותי,אם כי גם אם במקום BC2 היה יוצא איזה COMPANY OF HEROES רק במלחמה מודרנית(באפגניסטן?) היתי קץ בו.גם את הTHEME צריך לגוון קצת,אבל אצלנו בתעשיה לא מחליפים סוס מנצח אז כנראה נראה עוד הרבה מלחמות.אולי אקטיביזיון תתחיל אחת ותבס עליה משחק אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...