Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 187 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אני חושב שברגע שאתה מגדיר את שפת הממשק (Interface) לשפה שהיא לא אנגלית , הוא ישנה לך את השפה במשחק לאותה שפה שבחרת.

הסיבה שיכול להיות שזה יומיים אחרי היא שלוקח זמן עד שיוצא פאטץ' מעודכן באותה שפה (במקרה שלך , רוסית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה רק אני או שהמשחק התחיל לזייף פינגים? כלומר רואים 4 פסים אבל דה פאקטו אתה מלגלג אנושות? כמה אנשים דקרתי עם הסכין והם פשוט המשיכו לרוץ, כמה אנשים ירו בי אחרי שדקרתי אותם עם סכין והם היו אמורים למות... מה גם שכשיחקתי עם רובה הצלפים יריתי לאיזה אחד בראש, הוא המשיך לרוץ ומת אחרי איזה 5-6 שניות

קורה לי שאני שורף מחסנית שלמה על מישהו, נגמרת לי המחסנית, אני כבר טוען מחדש ואז הוא מת. :facepalm:

קורה לי שאני מכוון למישהו לראש עם סנייפר, יורה ולא פוגע בכלום. :facepalm:

קורה לי שמישהו יורה עלי, אני מספיק לתפוס מחסה ואז אני מת. :facepalm:

ואני יכול להמשיך ככה עד מחר... :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך עם איזה אתה עושה סטרייקים שכאלו?

ואני לא מבין את האנשים, איך אתם אוהבים כל כך את התבור? הוא על הפנים, ניסיתי לשחק איתו פעם ונראה לי יש לי הריגות בודדות איתו ותו לא :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך עם איזה אתה עושה סטרייקים שכאלו?

ואני לא מבין את האנשים, איך אתם אוהבים כל כך את התבור? הוא על הפנים, ניסיתי לשחק איתו פעם ונראה לי יש לי הריגות בודדות איתו ותו לא :screwy:

תבור + משתיק וscarb H

תבור זה טוב,פשוט צריך לדעת להשתמש בו,וכמובן לשחק עם טקטיקה נכונה.

מבחינת דיוק למטרה ה ACR לוקח את כולם.. בובה של ,אבל לא משתמש בו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הגעתי ל-70, ורק רציתי להגיד שה-AK פשוט חרא של . אולי מבחינת הנתונים היבשים הוא חזק כמו התבור ומדוייק הרבה יותר, אבל סובייקטיבית הוא מרגיש יותר חלש מה-M4 ולא מדוייק כמו התבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, ה-AK ממש זבל.. פשוט תראו את הנתונים בהשוואה לנשקים אחרים:

http://www.modernwarfare247.com/weapons/assault-rifles

אני לא אומר שאי אפשר להרוג איתו ואי אפשר להיות שחקן טוב איתו. עם הנשק הכי זבל במשחק, עם מספיק ניסיון אפשר להיות מצוינים.

קורה לי שמישהו יורה עלי, אני מספיק לתפוס מחסה ואז אני מת. :facepalm:

כמה פעמים זה קורה לי. אין משחק שבו זה לא קורה לי! :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים האלו זה חרטא, תסתכל על הנתונים שהשיגו מהקבצים של המשחק.

ואגב למי שלכלך על ה-F2000, זה מאוד טוב מטוח קרוב. הבעיה היחידה שלו זה רתע גבוהה, על העוצמה החלשה מפצה קצב האש הגבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הכנתי קלאס מלוכלך במיוחד שכולל:

Marathon pro

lightwaight pro

commando pro

רובה SMG ראשי

אקדח ראפיקה משני

סכין הטלה.

כשאני עושה STREAK של 4 הריגות ומקבל Care package העניין נעשה מלוכלך, כי מי שלא מכיר - עם יוצר חבילות רצים משמעותית מהר יותר

אני פשוט רץ איתה בכל המפה ודוקר כל דבר שאני רואה, מלוכלך בטירוף לשחק ככה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטרייק של יותר מ10 לא יצא לי לעשות היום (אני רץ בלי הרימון של החבילה, אבל אותו קלאס) כי הלאג נוראי... דקרתי איזה אחד פעמיים והוא הרג אותי עם הרובה שלו, בקיל-קאמ דקרתי את הקיר בכלל כשאצלי במסך היה סיפור אחר... אוח הלאג הלאג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...