Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 184 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

חידוש לא חידוש, אבל בשביל להגיע ל-7 הריגות אני צריך עזרה, זאת אומרת לפחות איזה SENTRY שבזמן האחרון כל הלוגיסטיקה של לזמן אותו מתחילה לייאש אותי.

עד שמוצאים מקום טוב לקרוא לו, ועד שמוצאים לו מקום טוב להניח אותו ובום הורגים אותי בדרך.

למרות שיש קטעים שהוא יכול להביא ארבע הריגות לפחות, אם אני ממקם אותו במקום ממש טוב.

אז החלטתי לנסות במקומו את ה-PRECISION AIR STRIKE, נראה בכלל אם אני מצליח להגיע אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:hizuk:גם לי כל הזמן גונבים את הסנטרי,לפעמים פשוט עדיף לנסות לירות בגנבים,זה יותר הריגות מאשר לההרג בנסיון לקחת אותו בעצמך..אבל לא נראה לי שהפרסיזן ארסטרייק שווה את זה..נדיר שאני הורג איתו מספיק אנשים.(אם בכלל,בקושי רואים מישהו על המפה שלהם!או שהבעיה בי.)עדיף כבר לחכות ולהגיע להרייר.(hardline באמת עוזר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שאתה צודק לגבי ה-AIRSTRIKE.

אבל אם לא היו עושים את ה- MISSILE כזה דפוק במולטי לעומת הסינגל, אז הוא יכל להיות מעולה.

אז מה האופציות היותר טובות?

הגעתי למסקנה די מזמן ש-HARDLINE לא עוזר לי, מכיוון שיורד לי ה-STOPPING POWER שנותן לי הריגות ובלעדיו הרבה יותר קשה לי להתקדם.

הפתרון שהתחלתי ליישם אתמול הוא באמת להפסיק לרוץ לאקשן כמו מטורף.

חזרתי ל-SCAR בחלק מהמפות, הוספתי לו THERMAL.

במשני יש לי RAFFICA AKIMBO שנותן לי את האופציה לטווח הקרוב.

מהמעט ששיחקתי אתמול, זה עשה עבודה די טובה.

לא הגעתי עד ל-KS המיוחלים, אבל השורה הסטטיסטית נראתה טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחר לך חברים מהפורום ובמקום לעשות spec ops שחקו ביחד כקבוצה ברשת

I'll chip in, שלח לי הודעה(אאל"ט אנחנו חברים בסטים) מתי שאני מחובר

דווקא SPEC OPS אני כמעט ולא משחק.

כמעט כל פעם שאני מנסה להתחבר לחברים אני לא מצליח. או שהשרת מלא, או שלא מצליח להתחבר ל-HOST או שהוא מנסה 5000 פעמים להתחבר ולא מצליח. קיצר, לא יוצא לי לשחק איתכם הרבה, לפעמים אנחנו פשוט מגיעים במקרה לאותו הלובי.

זה ממש מתסכל והכל בגלל ה-IWNET המאוד "מוצלח" הזה.

זה מתחיל מהדברים הפשוטים ביותר:

הכרה של מפות המשחק בצורה טובה. לדעת כשאתה נכנס לחדר בבניין, איפה בדיוק יכול לצפות לך היריב.

להתקדם בכיוון שרוב הקבוצה נעה אליו, אבל להישאר בנתיב צדדי ולא להיות חשוף באמצע הרחוב. ככה יש פחות סיכוי להפתעה מאשר להיות זאב בודד.

אני משחק רק Domination וטעות נפוצה שהייתה עושה בהתחלה היא לתקוף בשטח היריב, גם אם אני לבד. זה סוג של התאבדות, גם אם אתה שחקן טוב ותחסל 4-5, ה-spwan של היריבים באזור יגבור עליך לבסוף אם אתה בודד שם.

בקיצור, המפתח הוא קור רוח- תתקדמו עם מחשבה ופחות עם ללחוץ על shift לריצה, תראו איפה אתם ממוקמים ביחס ליריב ולקבוצה שלכם.

ולגבי ה-nuke?

כל מה שצריך בשבילו הוא 7 הריגות רצופות. אבל זה לא חידוש:

Killstreak של Harrier שעושה בד"כ את ה-4 הריגות מביא אתכם ל-Chopper Gunner אחרי 11 הריגות. ברוב המפות תגיעו איתו ל-25.

זה בדיוק הצורה שאני משחק. מזמן הפסקתי להיות runner and gunner. אבל לך תעקוב אחרי אנשים אחרים כשכל מה שהם רוצים לעשות זה להתרוצץ במפה כמו ארנבים במטווח שהזריקו להם סמי מרץ >:(

אחד הדברים המעצבנים שקורים לי זה שאני מתקדם לדגל בדומיניישן עם עוד שחקן, אנחנו מגיעים לדגל, אני מנסה לתפוס אותו אבל השחקן השני רץ הלאה ומשאיר אותי לבד. כמובן שהרבה פעמים זה מסתיים במוות שלי.

G-MAN אנחנו צריכים לארגן פה יותר פארטיות כדי שנישחק כקבוצה. אתה המנהל אז..... :lol:

PREDATOR MISSILE - ל-SENTRY במיקום טוב יש סיכוי להרבה יותר הריגות מאשר לטיל המסכן הזה.

PRECISION AIR STRIKE - לא ממש מועיל אלא אם כן אתה יודע בדיוק איפה הקבוצה השניה וגם אז כדאי מאוד שהם לא היו במבנה.

זו דעתי לפחות......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ נראה לך הגיוני לתת כזה יתרון במולטי? הרי מישהו יכול לשבת עם הפרדטור ופשוט לתת מיקומים מדוייקים של האוייב דרך המיקרופון לשחקנים בקבוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימר שיחקתי הרבה בספק אופס וא"א לא סתם נכנסתי ללובי לחפש שחקנים,פשוט תקבע עם חברה מהפורום,תראה מי מחפש או תודיע שאתה מעוניין כרגע,או שאם אתה מכיר חברה שרוצים תציע להם דרך הסטים ותזמינו אחד את השני.

אני לא מסתדר במולטי לא עם הפרדטור ולא עם הפרסיז'ן. עכשיו אני רק עם סנטרי הרייר ובתקווה להשלים לפייב לואו.עד שהשגתי כמה הריירים כולם התקמפרו לי אתמול ולא הרגתי כמעט אף אחד איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ נראה לך הגיוני לתת כזה יתרון במולטי? הרי מישהו יכול לשבת עם הפרדטור ופשוט לתת מיקומים מדוייקים של האוייב דרך המיקרופון לשחקנים בקבוצה

א. מה מונע ממך לעשות את זה גם עם ה-CHOPPER GUNNER ו-AC130?

ב. אפשר להגביל ל-2-3 שניות את זמן השיגור, הבעיה שמהשניה הראשונה שהוא משוגר השליטה עליו הרבה יותר מוגבלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מה מונע ממך לעשות את זה גם עם ה-CHOPPER GUNNER ו-AC130?

ב. אפשר להגביל ל-2-3 שניות את זמן השיגור, הבעיה שמהשניה הראשונה שהוא משוגר השליטה עליו הרבה יותר מוגבלת.

כל הפואנטה עם הפראדטור זה שהוא KILLSTREAK נמוך מהCHOPPER GUNNER ומה-AC130. לכן גם צריך שיהיה להם יתרון בולט על הפרדאטור.

לאפשר לך זמן לכוון אותו לפני השיגור יהווה יתרון בלתי הוגן ובלתי מאוזן יחסית לKILLSTREAK כ"כ נמוך כמו הפרדאטור.

מה גם שגם בלי לכוון מראש הוא רצחני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הפואנטה עם הפראדטור זה שהוא KILLSTREAK נמוך מהCHOPPER GUNNER ומה-AC130. לכן גם צריך שיהיה להם יתרון בולט על הפרדאטור.

לאפשר לך זמן לכוון אותו לפני השיגור יהווה יתרון בלתי הוגן ובלתי מאוזן יחסית לKILLSTREAK כ"כ נמוך כמו הפרדאטור.

מה גם שגם בלי לכוון מראש הוא רצחני.

רצחני זה הדבר האחרון שאפשר להגיד על .

כשהייתי עושה איתו שתי הריגות הייתי מאושר..... בגלל זה הלכתי על SENTRY ברשימת ה-KILLSTREAK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עדיף על ה Sentry Gun כי כולם כבר מבטלים לך את הסנטרי בדקירה.

הצלחתי להרוג אתמול עם ה Missle ארבעה אויבים וישר קיבלתי Harrier ו Pave Low

לומדים לנווט את ה Missle וגם כשיש אויבים בתוך מבנה אפשר להרוג אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

לכל החבר'ה שמתקשים להשיג 7 רצוף, עדיף לכם להתחיל בקטן עם 5 וללכת על .

תקופה ארוכה היה לי Predator+ Harrier+ Chopper Gunner.

תלמדו להשתמש בפרדטור ותצליחו להרוג תמיד 1 אם לא 2:

במשחקי domination תחכו להכרזה שהקבוצה מאבדת נקודה ואז תשגרו אותו- הרבה פעמים תמצאו כמה שחקני יריבה מנסים לכבוש דגל.

אין יריבים בחוץ? תחפשו מבנה עם גג זכוכית/גג שבור או אפילו תכוונו לחלון קטן- ההדף של הטיל עושה את שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עדיף על ה Sentry Gun כי כולם כבר מבטלים לך את הסנטרי בדקירה.

הצלחתי להרוג אתמול עם ה Missle ארבעה אויבים וישר קיבלתי Harrier ו Pave Low

לומדים לנווט את ה Missle וגם כשיש אויבים בתוך מבנה אפשר להרוג אותם.

:hizuk:

לכל החבר'ה שמתקשים להשיג 7 רצוף, עדיף לכם להתחיל בקטן עם 5 וללכת על .

תקופה ארוכה היה לי Predator+ Harrier+ Chopper Gunner.

תלמדו להשתמש בפרדטור ותצליחו להרוג תמיד 1 אם לא 2:

במשחקי domination תחכו להכרזה שהקבוצה מאבדת נקודה ואז תשגרו אותו- הרבה פעמים תמצאו כמה שחקני יריבה מנסים לכבוש דגל.

אין יריבים בחוץ? תחפשו מבנה עם גג זכוכית/גג שבור או אפילו תכוונו לחלון קטן- ההדף של הטיל עושה את שלו.

עדיין SENTRY בעל פוטנציאל נזק הרבה יותר גדול אם ממקמים אותו כמו שצריך, במיוחד כשאין חבר'ה עם CB בקבוצה היריבה.

היה לי למשל מקרה בו מיקמתי SENTRY ליד דגל בדומיניישן ועל ההתחלה הוא חיסל 4 שחקנים. חבל שהחמישי היה עם CB וחיסל אותי :smile1:.

בלי קשר: יש אפשרות לדבר (קול, לא טקסט) רק עם חברי הקבוצה שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שאפשר לדבר- תחזיק Z ותדבר. בלובי כולם שומעים, בזמן משחק- רק הקבוצה שלך שומעת.

לגבי ה-Snetry, אין ספק שהוא מסוגל להביא יותר הריגות מול ה-.

אבל הנקודה היא להסתכל עליהם כאמצעי שיביא אותך ל-killstreaks הגבוהים של 11 למשל.

שימוש ב- הוא מיידי ותלוי אך ורק בך- זו הצלחה של 90% שתגיע איתו מיד ל-harriers.

לעומת זאת ל-sentry יש זמן המתנה להצנחה, צורך לאסוף את הקופסא ושלא לדבר על למקם אותו.

בשורה התחתונה- אם אתה רוצה להיות שחקן pro, אל תבזבז לעצמך זמן+תסכן את עצמך בשביל הריגה או שתיים נוספות, שעלולות לסיים לך את הרצף הכללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...