Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 158 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, קרה לי שאחרי שחזרתי מ4 פעמים מוות ללא הריגה, הבאתי עם הSCAR מרחוק יריה שהרגה 2 אנשים עם HEADSHOT....

:)

אני שמח שכבר אין את התופעה המטומטמת של משתמשי הRIOT הכפייתיים.

אפשר לסמן V

עכשיו נשאר רק...

משתמשי מטול כפייתיים

קמפרים כפייתיים

ריינג'ר אקימבו כפייתיים

צ'יטרים

איימבוטים

:yelclap: :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפה האידיאלית לטבח מסוג כזה(ולטבח בכלל) זו לדעתי rust היא כ"כ צפופה!אתה יכול להתחיל מהריספון,לירות לכיוון רנדומלי,לזרוק רימון בקשת להסתובב ולדקור עם הסכין וכבר הרגת לפחות שלושה(ואם אתה לוקח בחשבון runners שניסו להתגנב עליהם אז תשעה),כמובן אחרי שניה אתה מת בעצמך,אבל בשביל זה יש את המרטיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה נהדר אני גם לא יודע מה זה FFA.. :silly:

בכל מקרה באמת נחמד אם תהיינה מפות חדשות אבל בוא נשחק אותה קול ולא נדבר על זה כדי שאקטיויז'ן לא תדע שאנחנו נואשים ותבקש על זה כסף. :errrr:

זה בסדר , הם לא מכירים בקיומה של מדינת (לפי מצב הדגלים במשחק) והם לא קוראים עברית... :lol::lol:

בקשר למפות נוספות, עם המזל שלנו בטח נצטרך לשלם עליהם

אני ממש לא בטוח שנצטרך לשלם על מפות נוספות , מאחר ואין רשימת סרברים , מה יקרה שתעלה מפה שאין לך או לאחרים?

חוץ מזה , זה לא שביקשתי עוד משימות בסינגל או בSPEC OPS , כולה מפות למולטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ffa זה FREE FOR ALL

תענוג זה להרוג קמפר עם האדשוט, לרוץ למקום שהוא התקמפר ולשים לו קליימור בדרך ואז לראות אותו נהרג מאותו קליימור

היה לי משחק בDERAIL עם שתי קבוצות של קמפרים, כולם לא יותר מרמה 20, כניראה חברה שרק התחילו עם FPS, אז כולם התקמפרו, אבל התקמפרו בצורה הכי בוטא שרק אפשר- בלי לזוז ממש. בחרתי לעצמי בחורצ'יק, הרגתי אותו ושמתי קליימור במקום, המשכתי לי בדרכי ובום! הבחור עלה על המלכודת

חזרתי לשם, אותו בחור באותו מקום! תקעתי בו סכין ושמתי קליימור וככה 20 פעם, פאקינג 20 פעם! זה כבר לא מצחיק, זה עצוב

מה גם אחרי הניוק התחילו לקרוא לי צ'יטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D אותי זה מצחיק..

האמת שגם בראסט יש פוטנצאל גדול לקליימורים כשאני חושב על זה.קליימור בצינור,קליימור בסולם,ולפי העיקרון שהצגתי בהודעה הקודמת עליה(עיין שם) אז בעצם כל מקום שנשים קליימור,מישהו ימות ממנו.למעשה,אם המשחק היה מותקן לי כרגע,הייתי פשוט מנסה לרוץ ולשים קליימורים תוך כדי ריצה,ורואה כמה מהר אני מקבל קילסטריקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, קרה לי שאחרי שחזרתי מ4 פעמים מוות ללא הריגה, הבאתי עם הSCAR מרחוק יריה שהרגה 2 אנשים עם HEADSHOT....

:)

אני שמח שכבר אין את התופעה המטומטמת של משתמשי הRIOT הכפייתיים.

אפשר לסמן V

עכשיו נשאר רק...

משתמשי מטול כפייתיים

קמפרים כפייתיים

ריינג'ר אקימבו כפייתיים

צ'יטרים

איימבוטים

:yelclap: :yelclap: :yelclap:

אל תשכח את אקימבו 1887. בעיית הטווח שלהם עדיין לא פתורה.

זה ממש לא לעניין שיש משני עם יכולות של ראשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...