Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 141 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רוב הזמן אם אתה מעורה בקרב אז אתה יודע מי הרג אותך (איך ומאיזה כיוון).. אבל לפעמים אתה לא יודע אז שווה לראות את ה-Kill cam וללמוד מטעויות.

ואיך שמים לב ל-aimbot? פשוט.. הכוונת שלו אוטומטית עפה לכיוון הראש של מישהו (כשהוא נכנס לשדה הראייה שלו). לפני כמה עמודים הביאו סרטון, תעיף מבט ותראה. מישהו עומד עם רובה צלפים ופתאום הכוונת זזה לו אוטומטית ומכוונת על אויבים.

נ.ב.- זהו אני עובר לשחק עם ה-M16A4.. ניתן ל-SCAR-H לנוח קצת :]

איזה משני אתם אוהבים לכל מיני מצבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם שמים לב לזה כל פעם ???

אני כל-כך מתעצבן שהורגים אותי שאני ישר מעביר את ה-KILLCAM כדי לנקום ב-$#@$ שהרג אותי :pissed:

אתה שם לב כשאתה קולט שהרגו אותך ממצב לא פשוט כשאתה תחת מחסה או שאותו אחד הורג אותך כמה פעמים רצוף,

אז אתה מסתכל על ה KILL-CAM ומבין שהבעיה היא לא אצלך אלא אצל צ'יטר מסכן וחסר חיים.

כשהוא קיבל את הירי ממסוק זה היה ביזיון ועוד הבחור החוצפן הזה שואל אותנו:

YOU WANT ME TO TURN IT OFF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי עכשיו וינדוס 7,

ואחרי זה התקנתי מחדש את הMW2

החלפתי גם מודם על הדרך כי הקודם היה ישן מדיי ולא תמך ב7....

בקיצור שאני מתחיל לשחק ברשת יש לאגים איומים אי אפשר לשחק בכלללללל

וגם השמירות של הסינגל לא עובדות לי למרות שגיביתי אותן והעתקתי למקום הנכון בתוך התקיית התקנה

בקיצור באסה מה הבעיות האלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מזל נפל עלי אתמול

ניכנסתי לשרת מלא בחברה עם פרסטיז' רמה 10 גמור, כולם עם שמות סטייל "AGSD12391FSG9319" וכולם היו צ'יטרים...

חתיכת רפורט דפקתי אתמול... מקווה שסטים ידפקו את החברה האלא כמו שצריך. החולייה החסרה הזאת משלמת כסף בשביל הצ'יטים שלהם, אם סטים מביאים להם BAN VAC הם ניכנסים להפסדים כלכליים כבדים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שם לב כשאתה קולט שהרגו אותך ממצב לא פשוט כשאתה תחת מחסה או שאותו אחד הורג אותך כמה פעמים רצוף,

אז אתה מסתכל על ה KILL-CAM ומבין שהבעיה היא לא אצלך אלא אצל צ'יטר מסכן וחסר חיים.

כשהוא קיבל את הירי ממסוק זה היה ביזיון ועוד הבחור החוצפן הזה שואל אותנו:

YOU WANT ME TO TURN IT OFF?

באמת היה לי באותו המשחק מספר גדול מהרגיל של מיתות, גם ביחס לזה שאני משחק DOM כמו קמיקאזה.

אבל תפסתי אותו מתחבא עם הלפטופ ונתתי לו שם כדור בראש כשהוא היה עם המסוק. SWEET REVENGE :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית שוחט אותו מאחורה עם הסכין כמו כלב.

אבל לא הבנתי למה צריך את הבוטים האלה כ"כ? זה לא בשביל לעלות בדרגות?אז כשהגעת למקסימום אין בשביל מה להשתמש בהם לא?

למרות שאני לא מבין בשביל מה לעשות את זה מלכתחילה,הם משתמשים בבוטים גם בשביל הסינגל?בשביל מה קנית את המשחק אם אתה נותן למישהו(או משהו) אחר לשחק אותו במקומך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם משחק, הבוט מכוון את הרובה לראש של השחקן שניכנס לטווח הראייה שלו

השאלה שלך צריכה להשמע כמו - "למה לרמות כשאפשר לשחק בכנות?", תכלס זאת אחת השאלות חסרות התשובה הנכונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...