אל פסק - התייעצות לפני רכישה(אני על סף התייאשות) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אל פסק - התייעצות לפני רכישה(אני על סף התייאשות)

katkato

Recommended Posts

מניסיון מר בעבר הלא רחוק בקשר לבחירה של אל פסק החלטתי לשאול קודם

ניסיתי 3 סוגים של אל פסק על המחשב...ואף אחד מהם לא הצליח להחזיק את המחשב שלי במאמץ למרות המחשב שלי לא מטורף או משהו ...

(אגב במאמץ אני מתכוון שאורטוס פתוח כדי שהמעבד יעבוד על מקסימום)

יש לציין ששלושתם לא היו של חברת advice

אז ככה...יש מישהו שיכול לומר לי איזה אל פסק יהיה מתאים למחשב שלי - מפרט בצד...

קחו בחשבון שעם האל פסק אני אקנה גם ‏Phenom II x4 Quad- 965

תודה רבה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת "לא הצליח להחזיק"? הכוונה לכך שלא נתן לעבוד עוד שעתיים על הסוללות? האם הכוונה לכך שהמכשיר סגר את עצמו מיידית בגלל עומס יתר? האם פשוט אחרי 3 שנים היה צריך להחליף הסוללות ושכחת?

יש לבדוק הספק המערכת עליה רוצים להגן ומה בדיוק רוצים לחבר . מכשיר אל-פסק לבחור בהתאם לעומס הכולל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר מחר לאדוויס (תוצאה ראשונה בגוגל) ותרכוש את האל פסק שהבחור קנה .

תוכל לרכוש אצלם ישירות, או לקבל כתובת נוחה לרכישה - השרות שלהם, והיחס ללקוח >10< תרתי משמע (הייתי שם היום במקרה)

עידכון

היום התייצבבתי באדוויס, שממוקמים בראש-העין, פארק אפק.

בכוונה לרכוש AVR PRO 2000 , לאחר שיחה עם נציג של החברה שנתן לי שירות מעולה, הוא הבהיר את הנקודה שהAVR בלבד לא מתאים למחשבים, גם מפני שהוא רק AVR ולא מספק הגנה מפני נפילות מתח וגם מפני שההגנה שהוא מספק מפני שינויי מתח מלווה בניתוק מלא של החשמל, מה שמסביר מדוע היו לי נפילות חשמל בצורה כזו שלא איפשרו בכלל עבודה עם המחשב.

הוא ייעץ לי לרכוש את האל-פסק הנ"ל: Advice PRV850 , ההבדל בינו לבין ה PRV900 Pro הוא ב

Spike Protection 300Joules לעומת 600 Joules וכך עשיתי.

המשקל הוא אכן: 5 ק"ג .

כמו כן רכשתי גם מתאם בין היציאה של האל-פסק (כמו החיבור שנמצא בספק המחשב) לשני שקעי חשמל רגיל. (עלות של 25 ש"ח)

המכשיר מגיע עם חיבור USB למחשב, תוכנת ניהול, ויש לציין שאני מאוד מרוצה מהמימדים שלו, הוא מאוד קומפקטי, ובקלות מצאתי לו מקום מושלם בסביבת המחשב.

סה"כ עלות: 500 ש"ח .

אם מישהו מתעניין בתמונות אז בשמחה אני יעלה.

בכל מקרה - כרגע אני מרוצה מאוד, וממתין לטעינה ראשונית מלאה של המצברים (24 שעות) ואז אני יעשה Test לראות שהכול באמת עובד כמו שצריך.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=437620.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Picknick

תודה רבה לך...

Old Cat

OVERLOAD..אם נניח המחשב היה במנוחה והייתי מוציא את הכבל מהחשמל הכל היה בסדר והוא היה מחזיק לי את המחשב

אבל אם אני מפעיל אורטוס או משחק כלשהו אז הסימן OVERLOAD על האלפסק היה נדלק והמכשיר היה מתחיל לצפצף

(כמובן שהמחשב היה נכבה ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...