למישהו יש ניסיון עם LevelOne WBR-6001? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו יש ניסיון עם LevelOne WBR-6001?

Joe Blow

Recommended Posts

אני שוקל לשדרג את הלינקסיס G שלי לנתב בתקן N כדי לעשות streaming למזרימדיה Xtreamer.

תכני 720P מגמגמים קשות על הלינקסיס.

ראיתי שה wbr-6001 מאוד זול (195 ש"ח בזאפ).

האם למישהו יש ניסיון עם הנתב הזה ויכול להמליץ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוקל לשדרג את הלינקסיס G שלי לנתב בתקן N כדי לעשות streaming למזרימדיה Xtreamer.

תכני 720P מגמגמים קשות על הלינקסיס.

ראיתי שה wbr-6001 מאוד זול (195 ש"ח בזאפ).

האם למישהו יש ניסיון עם הנתב הזה ויכול להמליץ?

תודה.

אתה שואל ברצינות ?

להחליף לינקסיס ב- level one זה כמו להחליף של פיוניר בדגם של פילוט מהשופרסל

בוודאי שה- level one עולה זול, אתה תרגיש את זה מיד בביצועים ובתכונות (אין הרבה) בדיוק כמו להשוות תמונה בין pilot ל- pioneer

הביצועים של level one ב- N משתווים ל- G של נתבי מותג כמו linsksys, d-link, netgear. תמצא הרבה ביקורות והשוואות על כך באינטרנט

בקיצור, המרצדס עושה בעיות, אל תעבור לפיאט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שואל ברצינות ?

להחליף לינקסיס ב- level one זה כמו להחליף של פיוניר בדגם של פילוט מהשופרסל

בוודאי שה- level one עולה זול, אתה תרגיש את זה מיד בביצועים ובתכונות (אין הרבה) בדיוק כמו להשוות תמונה בין pilot ל- pioneer

הביצועים של level one ב- N משתווים ל- G של נתבי מותג כמו linsksys, d-link, netgear. תמצא הרבה ביקורות והשוואות על כך באינטרנט

בקיצור, המרצדס עושה בעיות, אל תעבור לפיאט

בולשיט.. מה נראה לך, שהם משווקים מוצר שלא עומד בהצהרות?!

כתוב תקן N, והוא תומך את התקן.. מה אתה חושב שחברה אחת פתאום המציאה את הגלגל בגלל שהיא גדולה ומפורסמת יותר?

תמיכה בתקן משמעה שאתה מקבל את הקצב שהתקן נותן ולא משנה באיזה חברה אתה משתמש (כמובן בתנאי שהציוד זהה - חוזק אנטנה וכו')

ה-level1 הזה יעשה לך יופי של עבודה.

אני לא אומר שזה האיכות בנייה ותוכנה של הלינקסיס, אבל אין סיבה לא לקנות אותו.

לי אישית יש נסיון טוב עם החברה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום Joe Blow

הנתב wbr-6001 של חברת level one, עליו אתה מדבר הוא בהחלט נתב שעונה על כל הצרכים של המשתמש הביתי.

נתב זה יכול לשפר את הביצועים, אולם עליך לבדוק לפני כן שכרטיסי הרשת שלך תומכים בתקן זה.

ללא תמיכה בתקן זה הנתב יעבוד בתקן נמוך יותר (B/G) שקיים ברשת.

המשך גלישה מהנה

לוטם נציגת בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי Joe Blow

במידה ואתה מעוניין לעבור לנתב בתקן N, כל שאר המכשירים שברשותך צריכים לעבוד על תקן N, על מנת לקבל את המהירות המרבית.

ז"א שבמחשב שבו יש לך כרטיס G, המחשב יקבל תעבורה בקצב נמוך יותר.

ולחלופין, הסטרימר שברשותך שבתקן N יעבוד במהירות האופטימאלית.

המשך גלישה מהנה,

לוטם, נציגת בזק בינלאומי

Online@bezeqint.net

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט.. מה נראה לך, שהם משווקים מוצר שלא עומד בהצהרות?!

כתוב תקן N, והוא תומך את התקן.. מה אתה חושב שחברה אחת פתאום המציאה את הגלגל בגלל שהיא גדולה ומפורסמת יותר?

תמיכה בתקן משמעה שאתה מקבל את הקצב שהתקן נותן ולא משנה באיזה חברה אתה משתמש (כמובן בתנאי שהציוד זהה - חוזק אנטנה וכו')

ה-level1 הזה יעשה לך יופי של עבודה.

אני לא אומר שזה האיכות בנייה ותוכנה של הלינקסיס, אבל אין סיבה לא לקנות אותו.

לי אישית יש נסיון טוב עם החברה הזו.

יש לי הפתעה בשבילך, כמעט כל מכשירי ה- N המשווקים היום אינם עומדים בהצהרות למעט המותגים המובילים

תקן N אינו מגדיר ביצועים. והקצב שונה משמעותית מנתב אחד לשני (ואין שום קשר לחוזק אנטנה)

אין לי שום דבר נגד חברת level-1 (שאגב כלל לא מייצרת בעצמה) אך לא ניתן להשוות את המוצרים שלה לחברות המובילות

ואם אתה ממש מתעקש... קרא את הסקירה הבאה - http://www.xbitlabs.com/articles/networking/display/levelone-wbr6000_8.html#sect0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...