פוענח הטבח של משפחת אורשנקו - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פוענח הטבח של משפחת אורשנקו

almonime

Recommended Posts

טוב הגיע הזמן שגם אני אגיב...

1. לא מפתיע אותי - בני אדם מסוגלים להגיע לרמות אכזריות וטירוף גבוהות - ללא קשר לדת גזע ומין

2. עונש מוות - אני לא בעד - אני מאוד בעד מאסר לכל החיים עם עבודת פרך (ולא הפיקניק שקיים היום בבתי הסוהר)

3. טענת האי שפיות הנה טענה שמשתמשים בה יותר מדי - נקווה שגם פה ההצגה הזאתי לא תעמוד בבית המשפט

4. אני באמת מרגיש שכחברה אנו מאבדים קצת את הפסים

שתהיו לי בריאים ושלמים

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם כל כך בטוחים שהוא הרוצח?

טייטל הודעה במעשים שלא ביצע ויכול להיות שגם הוא

שני מקרים שבהם לדעתי המשטרה השתמשה בעינויים, פגעו בזכויות העצורים, לא יפשרו עורך דין - לא פלא שהם הודעו בכל מה שזרקו לעברם

תוסיפו את זה לרומן זדורוב ואחרים - די ברור איך המשטרה עובדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוענים שאת הרעיון לצורת הנקמה הזו הוא קיבל מהעיר מימנה הוא בא שהיה בה את המקרה הזה של מחיקת משפחה שלמה ,

כמו כן לכולם זכור כי בתחילת החקירה מיד טענו שהרוצח הוא לא מכאן מכיוון שסיגנון הרצח היה לא מיכאן - משהוא כמו המאפיה הקווקזית /רוסית וכו' וזה לא מכאן .

במסורת הישראלית סיגנון הרציחה הזה היה שייך רק למלחמה ( כתוצאה מלחמה ) ואך ורק כלפי עם אחד בלבד וזהו עמלק , ( שגם היו הישראלים מצווים להרוג גם את הצאן והבקר שלהם כלומר לא להרוויח מהם שלל וביזה , כניראה שיבונו שהשינאה כלפיהם חורגת אפילו מגבול הבן אדם החומרני , צאן ובקר היה ה"כסף" של הזמנים הקדומים ,) הרוצח הנאלח שלא מכאן שדד את המשפחה כך שזהו לא טירוף אלא נקמה נגזרת תרבות , זהו פשע שאיננו חורג מחומרנות ואיננו רוחני כלל ועיקר .[br]פורסם בתאריך: 3.11.2009 בשעה 11:29:50

אנחנו לא מדברים על טייטל אלא על הרוצח הרוסי .

טייטל הוא מטורף ותו לא ובכלל לא בטוח שהוא רצח מישהו בכלל , הוא טען שהוא זה שביצע את הרצח בבר הנוער , מה שהתברר שלא לפחות על פי המידע שראיתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה ממש לא מסתדר, בגלל עבודה לפני שנתיים רוצחים משפחה שלמה? מה לא הייתה עבודה אחרת בזמן הזה?

כמה שאני רוצה שיתפסו את החלאה שעשה את זה פה זה לא מסתדר לי, אבל לך תדע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...