לא מסתדר עם "רזולוציה טבעית" , מה עושים? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מסתדר עם "רזולוציה טבעית" , מה עושים?

Game5

Recommended Posts

לפני שאני כותב , חשוב לציין שקראתי את מרבית הטקסטים בפורום (על קניית מסכים ואיך הם בנויים).

כמו כן אני מודע לעניין של DPI , אבל לפי דעתי זה פתרון עקיף

הכל מתחיל מזה שאני קונה מחשב חדש ולפיכך מסך 22 רחב.

לקחתי מסך 22 לבדיקה (אצל חבר) עם רזולציה של 1680x1050.

ברגע שהגדרתי את הרזולוציה הטבעית , הכל היה חלק אבל קטן . לא הצלחתי למצוא שום רזולוציה אחרת שתתאים (כל רזולוציה סבלה מבעייה אחרת : פונטים שנכנסים זה בזה , טקסט לא קריא וכו').

לי יש מסך 17 עם רזולוציה טבעית של 1280x1024 (אולי טעיתי באיזה מספר , לא חשוב) ,

הרזולוציה הטבעית הזאת = בדיחה... זו רזולוציה של מסך 19 . ב17 זה בגודל קטן בצורה מוגזמת , כמו הרכיבים בפחית קולה.

כרגע אני עובד עם 1024x768 , וזה סבבה פחות או יותר.

מה קורה אם אני קונה מסך 22 עם 1920x1220 , אפשר בכלל להגדיר לו 1680x1050 (למרות שזה גם קטן , אבל שיהיה) מבלי שהמסך יהיה מטושטש?

מה עושים אם אני לא מסתדר עם 1680x1050?

איך מרבית האנשים מסתדרים?

* אני מתכנן לקנות 2209wa לפי המלצת הפורום.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עושים אם אני לא מסתדר עם 1680x1050?

איך מרבית האנשים מסתדרים?

תלמד להסתדר. אין תשובה אחרת.

במסכי LCD רק הרזולוציה הטבעית/מקסימלית נראית בחדות מלאה. בעיקר זה משפיע בעבודה עם טקסטים שאכן נראים מטושטשים. למרות שלטענתך אתה עובד כרגע עם מסך 17" ברזולוציה לא טבעית וזה סבבה לך?

רוב האנשים עם ראייה נורמלית יתרגלו תוך שבוע של עבודה רציפה. 22" ב-1680X1050 זה בכלל לא כזה קטן. זה יותר גדול מרוב הרזולוציות הטבעיות ברוב המסכים בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מסכי 22 עם 1920x1220 ,האם אפשר להגדיר אותם על1680X1050 מבלי לקבל טשטוש?

זה בכלל הגיוני לעבוד עם 1920x1220 ב22? זה רזולוציה של מסכי 24.

ואני חייב להודות לך , זו לא פעם ראשונה שאתה מגיב לשאלות שלי... אפילו שהם חופרות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אמור להדאיג אותך הרבה, הרי אמרת שאתה הולך על ה-2209WA שבמילא בא עם רזולציה טבעית של 1680X1050, וזו ממש לא רזולציה קטנה.

בכל מקרה, אי אפשר, לכל מסך הרזולציה הטבעית שלו והשאר יראו פחות חדים ומתוחים.

אבל כמו שאמרתי, במקרה שלך אין מה לדאוג בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אמור להדאיג אותך הרבה, הרי אמרת שאתה הולך על ה-2209WA שבמילא בא עם רזולציה טבעית של 1680X1050, וזו ממש לא רזולציה קטנה.

בכל מקרה, אי אפשר, לכל מסך הרזולציה הטבעית שלו והשאר יראו פחות חדים ומתוחים.

אבל כמו שאמרתי, במקרה שלך אין מה לדאוג בכלל...

זה לא רק נובע מדאגה ,

זה נובע בין היתר מסקרנות בנושא :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבעייה העיקרית שלך היא טקסט קטן מדי,אתה יכול להשתמש בדפדפן מתקדם כמו 3.5 עם תוסף NoSquint שיאפשר לך להגדיל בקלות את הטקסט וגם לזכור בכל אתר איזה גודל טקסט אופטימלי עבורך.

ב safari אתה יכול לקבוע שגודל גופן לא יקטן אף פעם מגודל מסויים.

יש אפשרות להגדיל את הטקסט גם ב IE,אבל זה טיפה יותר מורכב.אם אתה רוצה הסבר תכתוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לפני כחודשיים היה לי מסך 17 אינצ' ועבדתי ברזולוציה של 800X600, אבל אז קניתי את המסך 2209WA, בהתחלה הכל נראה לי ממש קטן ולא נוח לעבודה ברזלוציה של 1680X1050 אבל תוך שבועיים התרגלתי ועכשיו הכל נראה ממש מתאים ונוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אבל אני לא מבין מה הבעיה.

אני מסכים שזה יוצא קטן מדי.

אני עובד עם 20" ב-1450 על 1050. מה שאני עושה זה שם DPI ב-120 ושם ב-Appearance את גודל הפונט להיות Extra Large.

ב-XP עובד כמו שעון (פלוס בדפדפן control+ כדי לבצע Zoom-in). שמעתי שב- וב-7 עובד עוד יותר טוב.

ניסית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אבל אני לא מבין מה הבעיה.

אני מסכים שזה יוצא קטן מדי.

אני עובד עם 20" ב-1450 על 1050. מה שאני עושה זה שם DPI ב-120 ושם ב-Appearance את גודל הפונט להיות Extra Large.

ב-XP עובד כמו שעון (פלוס בדפדפן control+ כדי לבצע Zoom-in). שמעתי שב- וב-7 עובד עוד יותר טוב.

ניסית?

ניסיתי איפה? אין לי עוד מסך.

אם מישהו עובד על 1920x1200 ואומר שזה סבבה ,אז כנראה 1680X1050 עוד יותר סבבה.

בכל מקרה , כולם קונים 22 ... הרוב קונים 2209wa . בדרך כלל הרוב צודקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על 1680x1050 ועוד על 20" (2007WFP) תאמין לי מתרגלים מהר, ואם לא אז תמיד אפשר לשנות את ה-DPI. לעבוד ברזולוציה לא טבעית הופך את הכל למטושטש.

שינוי ה DPI לא עוזר בגלישה באינטרנט.מה שמגדיל את הפונטים בגלישה זה הגדרות בדפדפן כמו שכתבתי למעלה.ליישומים שהם לא ,לא צריכה להיות בעייה בכלל,גם ללא שינוי ה DPI:במסמכי word אפשר להגדיל בנקל את הפונט דרך התוכנה,כנ"ל PDF או NOTEPAD.

אז מה נשאר,אייקונים קטנים מדי על הדסקטופ?....מגדירים אותם שיהיו גדולים יותר.אני לא רואה סיבה לשנות DPI.זה אף פעם לא עזר לי,רק קילקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני על 800X1280 עם ה-226BW שלי ואני רוצה נהדר. גם אני לא ממש מסתדר עם הרזו' הטבעית

26,843 תגובות? זה אמיתי?

ואני שם לב שרוב האנשים שאני שואל - לא עובדים ברזולוציה גבוהה... קטן מדיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...