• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

zohar678

העברת אנשי קשר ממכשיר למכשיר

8 תגובות בדיון זה

העברתי את כרטיס הסים שלי ממכשיר הנוקיה 6230I שברשותי למכשיר חדש שקניתי מדגם N85

משום מה רשימת אנשי הקשר שלי ריקה.

מישהו יכול להסביר לי האם יש איזה שהיא אפשרות כן לראות אותה או להעביר אותה באיזה שהיא דרך קלה למכשיר החדש?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זו הדרך הכי קלה להעביר רשימת אנשי קשר.

תבדוק במכשיר שלך מה הוא מגדיר: יש אופציה הראה אנשי קשר דרך המכשיר/הסימ/המכשיר והסים.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני משחק עם ההגדרות ובשום מצב אני לא מצליח לראות את רשימת אנשי הקשר שלי.

האם הבעיה יכולה לנבוע מיזה שהסים שלי הוא דור 2 ואילו הפלאפון החדש שלי הוא דור 3?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זו לא אמורה להיות הבעיה.

פשוט בגלל שיש לך סימ דור 2 לא תצליח להשתמש באפשרויות של הדור 3 שיש למכשיר שלך להציע.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאנשי הקשר נמצאים על הזיכרון של ה- 6230I ולא על הסים.

אם זה המצב, יש לך 2 אפשרויות:

1. להעתיק את כל אנשי הקשר מהזיכרון לסים ואז להעביר לסים - זו דרך בעייתית מפני שהזיכרון של הסים מאוד מוגבל ביחס לזיכרון הטלפון. בנוסף, זיכרונות על הסים לא יכולים להכיל מידע נוסף כמו, יותר ממס' טלפון אחד לאדם, תוויות קוליות וכו'.

2. תוריד SUIT, חבר את ה- 6230I למחשב באמצעות כבל/BLUETOOTH ותעביר את הזיכרונות למחשב בקובץ CSV.

לאחר מכן תוכל לחבר את ה- N85 באותה צורה ולהעביר אליו את הזיכרונות מהמחשב.

* ההבדלים בסים אמורים להשפיע רק על מהירות וטכנולגיית הגלישה באינטרנט של החברה הסלולרית, זו לא הבעיה.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כרטיס הזיכרון שלי ריק לגמרי כך שרשימת אנשי הקשר אמורה להיות אך ורק על כרטיס הסים.

עוד בעיה שנתקלתי בא זה המענה הקולי.

יש לי הודעה ואינני מצליח לשמוע אותה. אני מקבל הודעה מוקלטת מחברת פלאפון שעלי להקיש את מספר הפלאפון שלי ואחריו *. ואני בכלל לא שייך לחברת פלאפון אני מנוי של אך המכשיר נקנה דרך משווק פרטי שהזמין אותו עבורי דרך חברת פלאפון.

בקיצור כשאני ממלא אחר ההוראות אני לא מצליח לשמוע את ההודעה הקולית שלי.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

האנשים נמצאים בזיכרון הפנימי של הטלפון, עדיף שלא תעביר אותם לסים כי חלק מהפרטים יעלמו.

תעשה EXPORT בPCSUIT כמו שאמרו לך, או שתסנכרן את המכשירים עם הoutlook

לגבי המענה הקולי, אתה צריך לשנות את המספר שאתה מתקשר אליו (אני מניח ש1 ארוך..?) למספר של אורנג', תשאל לגביו ב*054

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חדשות אחרונות

• תגובות חדשות בפורומים

• אכן. הדיסק לא תומך בזה. הישן היה Samsung והחדש WD.   זו בדיוק השאלה שלי, האם יש תוכנה של לנובו שתפרמט את הדיסק עם אופציית ההצפנה או שזה משהו שרשום בPCB ללא אפשרות שינוי - במקרה שאין?
    • כל בר דעת יודע שכרטיס מסך הוא לא מציל חיים, ואם יקרוס יום אחד זה לא כמו שמכונת הנשמה קורסת בבית החולים, לכן לא צריך לקנות שתיים זולים למקרה שאחד יקרוס. כרטיס אחד חזק לנצח יהיה טוב יותר משתיים חלשים.   לא משנה הסיבה שהורחקת, אני בטוח שהיא הייתה מוצדקת, אני מצטט לך מחוקי הפורום: משתמשים כפולים:
      משתמש אשר יקבל עונש כלשהוא המונע ממנו שימוש רגיל בחשבון המשתמש שלו (כגון הרחקה או השתקה) וייפתח חשבון משתמש חדש כדי להתחמק מהעונש אשר הוא קיבל, יורחק לצמיתות מהאתר, ללא שום אפשרות לחזור.
      כל החשבונות אשר מקושרים לאותו משתמש כפול יקבלו באן קבוע!
    • אנחנו צריכים לפתוח DISCORD, יהיה יותר קל הכי זול שיש: https://www.bhphotovideo.com/c/product/747381-REG/METRO_DataVac_ED_500_220V_DataVac_Electric_Duster_500.html#!
    • יכול , אני את רוב הדברים שלחתי בE-PACKET ( עולה שם איזה דולר יותר אבל מקצר ל19-32 יום ) במקום מה שרשום במקור ( 30 ומשהו ימים עד אינסוף  ) אני מחכה לאיזה  5-6 חבילות  בנוסף Thermaltake הנחמדים לא שולחים כלום לארץ אז במקום להזמין כבל שעולה 5$ באתר שלהם הכנתי אחד ,  כבל שמחבר בין כל הבקרים של הRIING RGB FANS , כל בקר מכיל 3 מאווררים ובלי הכבל כשמחליפים מהירות, צבע או מצב תאורה צריך לבצע את זה בנפרד מכל בקר , עם הכבל אתה יכול ללחוץ על כל אחד מהבקרים וזה ישנה את כולם במקביל ( שימושי )
    • היי,   לאחר משהו כמו 7 שנים עם אותו מחשב, הגיע הזמן להשתדרג.   1. מה התקציב המקסימאלי?  5000 ש"ח. א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?  לנסות ולחסוך תוך מתן נימוקים הגיוניים מדוע X הזול יותר ולא Y היקר יותר. ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא ניתן. 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים, אופיס, תכנות. א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: -אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.  אני מחוץ ללופ, אבל בגדול שיריץ בכבוד כותרים גדולים ב3-4 השנים הקרובות. -מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1920X1080 -לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות אם אפשר. 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? לא. 4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? אין צורך בfloppy. 5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 1. 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא. 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבת מחשב בחנות. 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. KSP סניף קריון ק.ביאליק. הימנעו מהצעות מחיר מרשתות אחרות, תודה. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בימים הקרובים. 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? לא. 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? במקסימום אולי מוסיף RAM, או מחליף לSSD גדול יותר בעתיד הרחוק. 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: לא מעוניין בSSD גדול, 64GB/120GB הם די והותר למערכת ההפעלה ושאר התוכנות שבהן אעשה שימוש עליו. לא מעוניין בHDD בעל נפח גבוה מ1TB.   מצורף צילום מסך של בילד שעשיתי באתר של KSP תחת המגבלות של זמינות בסניף הרצוי. הבילד הנ"ל לא הראה לי שום בעיות ב-http://in.pcpartpicker.com/         תודה ענקית, מחכה בקוצר רוח לתשובתכם.