• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

zohar678

העברת אנשי קשר ממכשיר למכשיר

8 תגובות בדיון זה

העברתי את כרטיס הסים שלי ממכשיר הנוקיה 6230I שברשותי למכשיר חדש שקניתי מדגם N85

משום מה רשימת אנשי הקשר שלי ריקה.

מישהו יכול להסביר לי האם יש איזה שהיא אפשרות כן לראות אותה או להעביר אותה באיזה שהיא דרך קלה למכשיר החדש?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זו הדרך הכי קלה להעביר רשימת אנשי קשר.

תבדוק במכשיר שלך מה הוא מגדיר: יש אופציה הראה אנשי קשר דרך המכשיר/הסימ/המכשיר והסים.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני משחק עם ההגדרות ובשום מצב אני לא מצליח לראות את רשימת אנשי הקשר שלי.

האם הבעיה יכולה לנבוע מיזה שהסים שלי הוא דור 2 ואילו הפלאפון החדש שלי הוא דור 3?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זו לא אמורה להיות הבעיה.

פשוט בגלל שיש לך סימ דור 2 לא תצליח להשתמש באפשרויות של הדור 3 שיש למכשיר שלך להציע.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאנשי הקשר נמצאים על הזיכרון של ה- 6230I ולא על הסים.

אם זה המצב, יש לך 2 אפשרויות:

1. להעתיק את כל אנשי הקשר מהזיכרון לסים ואז להעביר לסים - זו דרך בעייתית מפני שהזיכרון של הסים מאוד מוגבל ביחס לזיכרון הטלפון. בנוסף, זיכרונות על הסים לא יכולים להכיל מידע נוסף כמו, יותר ממס' טלפון אחד לאדם, תוויות קוליות וכו'.

2. תוריד SUIT, חבר את ה- 6230I למחשב באמצעות כבל/BLUETOOTH ותעביר את הזיכרונות למחשב בקובץ CSV.

לאחר מכן תוכל לחבר את ה- N85 באותה צורה ולהעביר אליו את הזיכרונות מהמחשב.

* ההבדלים בסים אמורים להשפיע רק על מהירות וטכנולגיית הגלישה באינטרנט של החברה הסלולרית, זו לא הבעיה.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כרטיס הזיכרון שלי ריק לגמרי כך שרשימת אנשי הקשר אמורה להיות אך ורק על כרטיס הסים.

עוד בעיה שנתקלתי בא זה המענה הקולי.

יש לי הודעה ואינני מצליח לשמוע אותה. אני מקבל הודעה מוקלטת מחברת פלאפון שעלי להקיש את מספר הפלאפון שלי ואחריו *. ואני בכלל לא שייך לחברת פלאפון אני מנוי של אך המכשיר נקנה דרך משווק פרטי שהזמין אותו עבורי דרך חברת פלאפון.

בקיצור כשאני ממלא אחר ההוראות אני לא מצליח לשמוע את ההודעה הקולית שלי.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

האנשים נמצאים בזיכרון הפנימי של הטלפון, עדיף שלא תעביר אותם לסים כי חלק מהפרטים יעלמו.

תעשה EXPORT בPCSUIT כמו שאמרו לך, או שתסנכרן את המכשירים עם הoutlook

לגבי המענה הקולי, אתה צריך לשנות את המספר שאתה מתקשר אליו (אני מניח ש1 ארוך..?) למספר של אורנג', תשאל לגביו ב*054

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חדשות אחרונות

• תגובות חדשות בפורומים

• תשמע ..שושני השקיע ופרט לך בבדידים עם הסבר מעולה שסגר לך את הדלת על האף ואתה עדיין מבין את מה שאתה רוצה ! תהיה בריא ! 
    • היי חברים  לא השתמשתי הרבה זמן בלפטופ,היום ניסיתי להכנס ליוזר אבל לא זוכר את הסיסמא איך אני יכול לעשות סיסמא חדשה או לכל היתר לשחזר אותה? WIN7
    • תוכל להרחיב לי קצת לגבי המסך? זה תחום שאני לא ממש מבין בו... מה הכמות ניט המומלצת? ומה צריך להיות במקום IPS? ובנוסף, לדעתך יש מחשב שיכול להתאים לי במסגרת תקציב של 3500 ש"ח בערך (אפשרי לחרוג קצת)?   תודה!
    • אהלן, יש לי מחשב גיימינג בן לא מעט שנים והגיע הזמן לעשות אוברול רציני, כיום יש בפנים מעבד QX9650 וכ"מ Radeon 6850. אני רוצה להוציא בערך 4000 שקל (הסכום גמיש למעלה ולמטה) המספר מגיע פשוט כי זה הסכום שנראה שצריך. הייתי מעדיף להוציא פחות אבל לא נראה לי שאני אוכל להגיע לרמה הדרושה בפחות. אני רוצה לחזור למצב שהיה ב2008 שפשוט יכולתי להריץ כל משחק חדש בהגדרות הכי גבוהות ב1080 בלי להתעסק יותר מדי.   1. מה התקציב המקסימאלי? 4000K א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? עדיף לחסוך, אני לא עשוי מכסף ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? נניח 500, אבל עדיף לרדת מתחת לתקציב 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? הדבר החשוב היחיד זה גיימינג על מסך 1920x1080, בנוסף גם תכנות ופורנו א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).  ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: -אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. השיט החדש, witcher וforza ומה שלא יהיה -מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1080. גודל מסך? מה זה חשוב? מסך 23" של dell -לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? הכי גבוה, מינימום התעסקות, אני רוצה לקנות לעצמי שקט נפשי בצורת כרטיס מסך 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. נופ 4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? צריך רק מעבד, לוח אם, זכרונות וכרטיס מסך. הכל הולך להיכנס לantec 900 ויש לי ספק כוח של Corsair 650W 5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 1. לא אכפת לי, המחשב כבוי רוב הזמן. 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? רוצה שקט נפשי, לא רוצה להתעסק בזה יותר. 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא. צריך רק מעבד, לוח אם, זכורונת, כ"מ. 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אם יש סיכוי לקנות את הכל עוד ביום ראשון ולהרכיב בחג זה יהיה מדהים, גר במרכז ונייד ברכב. אם אי אפשר אז כל חנות שתשלח לי שליח עד העבודה זה מצויין. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? או ביום ראשון; או בשבוע, שבועיים הקרובים. 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). אמור לשבת בתוך Antec 900, מעדיף לוח אם עם 4 סלוטים של DDR כדי שאני אוכל לשים 16 עכשיו ולהרחיב בעתיד אם יהיה צורך. 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? עוד שנתיים, שלוש אני בטח אחליף כרטיס מסך כשbattlefield לא ירוץ לי כמו שצריך. 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:   השאלון הזה לא מאוד מותאם לשדרוג, אז עוד פרטים ותהיות שלי. אני מתלבט אם לקחת מעבד 6600 או 6700, הבדל של 300 עד 500 שקל הדבר הזה. בגזרת הכרטיס מסך, מתלבט גם אם ללכת על 1060 שאמור להספיק לי בערך לכל המשחקים היום, אבל בבנצ'מרקים אני רואה שרוב הזמן הוא מגרד את ה60 FPS מלמעלה, השאלה היא האם גם עוד שנה הוא יריץ משחקים ב60FPS בקלות. מצד שני ה1070 עולה 700-800 שקל יותר, שזה מלא כסף והוא תכלס overkill רציני בשביל גיימינג ב1080. עוד אופציה היא ללכת על גרסא של ה1060 שמגיעה עם OC מהמפעל שאולי תחזיק קצת יותר מים.   הדבר הנוסף שאין לי מושג בו בכלל זה איזה לוח אם/קירור לקחת. אשמח לעצתכם המלומדת.   בתודה, זיו
    • מה זה "לא עלה" ?  מה עשית כדי להכנס למצב בטוח ומה קרה ?