שאלה מקצועית\טכנית בנוגע לממיר HD של חברת HOT אובד עצות זקוק לעזרתכם - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מקצועית\טכנית בנוגע לממיר HD של חברת HOT אובד עצות זקוק לעזרתכם

nadavcj

Recommended Posts

לפני כשבועיים עברנו מחברת יס לHOT. ברשותי מסך טלויזיה פלאזמה מתוצרת האייר שנקנה לפני כשנתיים בערך. למסך אין כניסת אלא רק כניסת DVI. עם קבלת הממיר רכשתי כבל ל - DVI ולמרבה הפתעתי לא קיבלתי תמונה והיה רשום לי על המסך OUT OF RANGE

בדקתי את הכבל, הוא נמצא תקין. בדקתי את כניסת ה DVI של הטלויזיה עם מחשב נייד בעל חיבור נמצא תקין.

הזמנתי טכנאי של הוט לא הבין מה קורה, העביר את ה"בעיה" למהנדסי החברה ולאחר יומיים נמסר לי רשמית שהממיר שלהם לא תומך בפרוטוקול של ל DVI. אלא רק בכבל HDMI ל HDMI.

רציתי לדעת האם ייתכן כזה דבר? ומה דעתכם בנושא. כי אני ממש כועס ומאוכזב

המון תודה

סופ"ש נעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממיר מנסה לשדר 1080I אם לא אומרים לו אחרת.

יכול להיות שהטלויזיה שלך לא תומכת בפורמט הזה.

נסה לחבר את הממיר בחיבור רגיל (21 פינים או משהו), להגדיר 720P ולבדוק אם רואים בערוץ של כבל ה-DVI.

חיבור קומפוננט גם יהיה פתרון לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה.

שנית. הטלויזיה אכן תומכת ב1080I כך שהשערתך איננה תקפה

חיבור קומפוננט לא מתקבל על הדעת מבחינתי משום שמדובר באות באיכות די וי די שמבחינת רזולוציה הכי חצי מאיכות HD. ושנית יציאת הRGB שלי תפוסה כבר ע"י מכשיר הדי וי די

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם קומפוננט יכול לשדר 1080p אבל הוא בטוח יכול לשדר 1080i. אז פשוט תחבר אותו וזהו. כשאני עשיתי השוואה של הבדלים באיכות התמונה בין חיבור מצלמת הוידאו HD שלי לטלווזיית full HD בסלון בקומפוננט לבין ההבדלים לא היו גדולים בכלל, והתמונה גם בקומפוננט הייתה טובה מאוד ואפילו מעולה. אין לך מה לדאוג מהבחינה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ההצעה היא אם אני מבין נכון זה לרכוש כבל מצידו של הממיר ל - מצידה של הפלאזמה? ובכך למעשה אני אהנה מאות HD שמוציא הממיר של הוט ? האם האות תהיה ב 1080I או 1080P?

אגב חידשתם לי שכבל מסוגל להעביר אות באיכות HD.

למען האמת גם אם אצליח להוציא רק 720 אני אהיה מבסוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...