Sansa Clip יש תמיכה בתיקיות? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sansa Clip יש תמיכה בתיקיות?

Posford

Recommended Posts

רציתי לדעת אם בגרסא של Sansa Clip 8GB יש תמיכה בתיקיות?

אם כן, אז איך נכנסים דרך הנגן לשמוע מתיקיות?

ואם אין תמיכה בתיקיות אז מה האלטרנטיבה האחרת?

נניח ורוצה לפי Albums אבל בקבצים אין פרטים של אלבום, איך הוא ידע לזהות?

תודה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תמיכה בתיקיות, אפשר לפי אומן, אלבום ו-playlist. בשביל אלבום אתה נכנס למדיה פלייר שם את השירים ב-now playing list הולך ל-library->now playing list שם אפשר לשנות את שם האלבום. אתה יכול לשים את כל השירים במדייה פלייר now playing list ואז ליצור פלייליסט בפורמט m3u

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי את הפלוס, אך יש לי את הסנסה החדש.

האם הוא תומך בתיקיות?

ולדוגמא אם יצרתי עם WINAMP רשימת השמעה ב- M3U כשאני לוחץ עליה בנגן.

הוא מראה לי שהיא ריקה. למה?

אין תמיכה בתיקיות, אפשר לפי אומן, אלבום ו-playlist. בשביל אלבום אתה נכנס למדיה פלייר שם את השירים ב-now playing list הולך ל-library->now playing list שם אפשר לשנות את שם האלבום. אתה יכול לשים את כל השירים במדייה פלייר now playing list ואז ליצור פלייליסט בפורמט m3u

אתה יכול להסביר לי איך אני עושה בWMP רשימת השמעה שנקלטת בנגן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני הצלחתי ליצור רשימת השמעה ב-WMP אבל כשהרשימה הכילה שירים בעברית היא נראתה ריקה כשנכנסתי אליה מהנגן אבל עם שירים באנגלית זה הצליח. אתה פשוט צריך לסמן את הקבצים שנמצאים על הנגן שמהם אתה רוצה ליצור רשימה (תבחר את הקבצים שנמצאים בתיקיה של הנגן ולא ב-C), לעשות מקש ימני-> Play with media player ללכת ללשונית NOW PLAYING, בצד ימין למעלה רשום:now playing list עם חץ ליד, לעשות save playlist as וזהו.

מה שציטטת היה דרך לשנות את שם האלבום ולא ליצור פלייליסט. אם אתה מסתכל על שירים ב-library אתה יכול לשנות את שם האלבום, כלומר אם תיתן לכל השירים מהאלבום "what a heavy water" תג שרשום ששם האלבום שלהם הוא what a heavy water אז תוכל להכנס לשם מ-albums

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לערוך את פרטי האלבום והאמן והסגנון [ז'אנר] עם תוכנה חיצונית.

אני ערכתי כך בבת אחת כמה תקיות עם התוכנה AIMP2 יש גם בעברית.

גם מצב צריך להיות מוגדר במכשיר על MSC ואז זה נכנס עם פרטי אלבום, בעברית ישרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...