כמה טיפ נותנים למובילים - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה טיפ נותנים למובילים

shaithebest

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חח למה מנקה רחובות וקופאית זה לא נואש? [כל עוד אתה צעיר -אז זה בסדר כי בטח גם לומד תוך כדי עבודה -ככה מתקדמים]

לפחות אלה של הפחי זבל [עם המשאית מרווחים]

אבל המנקה רחובות אני חושב סכום מינימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nosh מה לא חוקי ?

המשכורת זה הטיפים .

אם אתה לא מרוויח את המינימום שאתה צריך אז מהעסיק משלים לך .

התכוונתי שבערב אתה לא מקבל משכורת לחשבון הבנק אלה באותו יום במזומן

כן! מה ששמעת! לא חוקי!!! ואני יכול לומר לך שזה קורה (שלא בחוק כמובן) במעט מאוד מסעדות.

עכביש אתה ממש מתחיל לעצבן אותי... בדרך כלל אני מסכים איתך ובדרך כלל אתה גם אומר דברים חכמים אבל הפעם במקום לחזק את דבריך אני מציע לך פשוט לשתוק... כל התאורים האלו של המלצרים ה"ילדים" שמזהמים לך את האוכל..... פאק!! אתה פשוט פרנואיד חולה נפש... מאיפה הבאת את זה!? הייתה פעם מלצר בכלל!?... יכול להיות אתה חושב שאלו אוטיסים שמשרתים אותך ומזילים לך ריר בצלחת!?...

ואתה יודע מה? זה אפילו לא הגיוני.... כי טיפ משאירים כשהולכים גאון!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח למה מנקה רחובות וקופאית זה לא נואש? [כל עוד אתה צעיר -אז זה בסדר כי בטח גם לומד תוך כדי עבודה -ככה מתקדמים]

לפחות אלה של הפחי זבל [עם המשאית מרווחים]

אבל המנקה רחובות אני חושב סכום מינימום.

כי זו עבודה קבועה , אתה יודע כמה קשה להתקבל לעבוד בעיריה בתור עובד קבוע ?

וחוץ מיזה אין את העבודות האלו בערב שזה הזמן הפנוי שלהם ,

עבודות שמירה בלילה את זה עושים החברה הסטודנטים הקרביים אבל זה פחות או יותר , קצת עבודות שירות לקוחות אבל כמה כבר יש כאלו , מקדונלד משלמים מינימום ורק בשעות היום שזה הזמן שהם לומדים , אבל לקמצנות לא תעזור כלום , לכן אני מבין מדוע המלצרים נוקטים בטכניקת הסמכטה - חחח מה שמצחיק שנתקלתי בזבלים שלא היה אכפת להם לאכול את היריקות והעיקר לא לשלם טיפ - חחחח .

מיותר הדיון מבחינתי , אלו העובדות , תחיו איתם .[br]פורסם בתאריך: 31.10.2009 בשעה 21:34:57

אוייש סליחה אדוני הנחבד , הינה אני שוטק - חחח

אם אני מתחיל לעצבן אותך , אתה יכול ללכת ולשתות איזה כוסית עם סמכטה מצידי - חחח .

כמו שאמרתי כבר ושלא קראת - אני יודע ואני לא פרנואיד , אמרתי , בצורה הכי קרובה . ובהרבה מקומות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאתה יודע.... כמו שאתה גם יודע שטיפ משאירים בסוף.... אז מה בעצם אתה אומר? שמלצרים יודעים לזהות את אלו שלא מביאים טיפ ורק לפי הרושם הראשוני שלהם מחליטים להתעלל לך באוכל.... הבנתי נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה אם זה עבודה קבועה, גם הנואשים הולכים לשם.

להתקבל זה אני יודע שקשה -אבל שאר העבודות כמו קופאית וכו'... אין בעיה.

כמו שהבחור ציין הטיפ בא אחרי שסיימת לאכול, רק אם אותו מלצר כבר מכיר תלקוח אז הוא יכול להתשמש ברוק :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להביע את דעתי כתור מלצר וגם כבליין שיוצא לא מעט למסעדות/בתי קפה.

נכון שטיפ איננו חובה לפי החוק, אבל העניין הזה של לשים 10-12% טיפ השתרש כל כך עמוק בחברה שגם מלצר צנוע יתבאס אם לא ישאירו לו אותו.

מבחינתי כמלצר הטיפ הוא גם יותר מכמה שקלים (ואגב ברוב המקומות הטיפים ממש לא מטורפים, וברוב המקומות הטפים מתחלקים שווה בין העובדים, או שלוקחים מהם אחוזים, או שעובדים על בסיס השלמה) .

טיפ זה פידבק - כלי בשביל הלקוח לתאר את השירות שניתן לו מבלי להיכנס לפרטים ואי נעימויות, וכלי בשביל המלצר לדעת איך הוא כמלצר.

ברור שלמלצר/ית גרוע/ה ישאירו חרא טיפ או אפילו לא ישאירו בכלל, אבל טיפ יפה למלצר נורמלי רק ידרבן אותו הלאה.

חוץ מזה שעבודת מלצרות היא לרוב קריעת תחת (התרוצצות בלתי פוסקת, צריך טוב, עמידה בלחץ ועבודה עם קהל תוך כדי מתן שירות טוב וחיוך),

ויש גם המון שיראו בה אפילו קצת השפלה (ברעיון של לשרת אדם אחר). אני אישית לא רואה בעבודה שלי משהו משפיל, כל עבודה מכבדת את בעליה.

אבל לא חסרים אנשים ואפילו כאן שמתייחסים למלצרים כאילו היו עבדים ורובוטים שכל תפקידם לשרת אותכם.

מי שלא עובד על משכורת שיוצאת ישירות מכיס המעסיק זאת בעיה שלו, אני בא למסעדה ואמור לשלם רק על האוכל והשירות אמור להיות מגולם בתוכו. אם נותן השירות לא מקבל את חלקו מבעל המסעדה זבש"ו, אני לא אמור לשלם למלצרים אלא בעל המסעדה. אם בעל המסעדה לא יכול כלכלית להחזיק מלצרים שיפתח מסעדת מהיר שבה כל אחד אוסף את האוכל מהדלפק ומגיש לעצמו.

המלצר יודע איך הוא גם בלי טיפים, אני בטוח שיש מספיק אנשים נוספים במסעדה כדי שיעירו/ישבחו אותו כשצריך.

מלצרות היא קריעת תחת? ומה עם דוורות? אתה לא נותן טיפ לדוור שמצלצל בדלת כדי למסור לך ביד את המכתב הרשום ששלחו לך, נכון?

מלצר הוא לא עבד אבל תפקידו הוא בהחלט לשרת את הלקוח בצורה נאותה ואין לזה קשר ולו הקלוש ביותר לאם הוא מקבל טיפ או לא.[br]פורסם בתאריך: 31.10.2009 בשעה 21:49:06

כי זו עבודה קבועה , אתה יודע כמה קשה להתקבל לעבוד בעיריה בתור עובד קבוע ?

וחוץ מיזה אין את העבודות האלו בערב שזה הזמן הפנוי שלהם ,

עבודות שמירה בלילה את זה עושים החברה הסטודנטים הקרביים אבל זה פחות או יותר , קצת עבודות שירות לקוחות אבל כמה כבר יש כאלו , מקדונלד משלמים מינימום ורק בשעות היום שזה הזמן שהם לומדים , אבל לקמצנות לא תעזור כלום , לכן אני מבין מדוע המלצרים נוקטים בטכניקת הסמכטה - חחח מה שמצחיק שנתקלתי בזבלים שלא היה אכפת להם לאכול את היריקות והעיקר לא לשלם טיפ - חחחח .

מיותר הדיון מבחינתי , אלו העובדות , תחיו איתם .[br]פורסם בתאריך: 31.10.2009 בשעה 21:34:57

אוייש סליחה אדוני הנחבד , הינה אני שוטק - חחח

אם אני מתחיל לעצבן אותך , אתה יכול ללכת ולשתות איזה כוסית עם סמכטה מצידי - חחח .

כמו שאמרתי כבר ושלא קראת - אני יודע ואני לא פרנואיד , אמרתי , בצורה הכי קרובה . ובהרבה מקומות !

חילזון אתה חי בסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכל הקמצנים , זה בסדר , אל תלכו לאותו מקום פעמיים , אני יכול להבטיח לכם שיורקים לכם בשתיה ובאוכל , אני "צריך" לדעת זאת - חחחח .

וחוץ מיזה בדרך כלל כבר יודעים מי משאיר טיפ ומי לא ובאותו הרגע הגישה של הלקוח היא שקובעת , תראה גם קודם התיחסתי לסוג הלקוח משפיל/ וכו'

אם אתה נחמד למלצר ולא מגעיל כניראה שלא יתעללו לך באוכל אלא תהיה מסווג כעדיפות אחרונה בשרות , אבל אם אתה גם משפיל אז צפה פגיעה .[br]פורסם בתאריך: 31.10.2009 בשעה 21:52:36

תפנימו - אתם זה בעל הבית בנוגע לשרות , שוב פעם , מצד בעל הבית תשרתו את עצמכם הוא / היא לא צריכים ורוצים את המלצרים , המלצרים שמה רק ואך ורק בשבילכם .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלצרות היא קריעת תחת? ומה עם דוורות? אתה לא נותן טיפ לדוור שמצלצל בדלת כדי למסור לך ביד את המכתב הרשום ששלחו לך, נכון?

מלצר הוא לא עבד אבל תפקידו הוא בהחלט לשרת את הלקוח בצורה נאותה ואין לזה קשר ולו הקלוש ביותר לאם הוא מקבל טיפ או לא.[br]פורסם בתאריך: 31.10.2009 בשעה 21:49:06

חילזון אתה חי בסרט.

אם מלצרות היא לא קריעת תחת אז אני לא יודע מה כן....

חבר אני לא יודע אם יצא לך פעם למלצר או לא אבל אני יכול לבסר לך חגיגית שמלצרות זו קריעת תחת! איזו קריעת תחת? קריעת תחת כמו לשבת על כונוס להכוונת תנועה עד שהישבן נוגע בריצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מלצרות היא לא קריעת תחת אז אני לא יודע מה כן....

חבר אני לא יודע אם יצא לך פעם למלצר או לא אבל אני יכול לבסר לך חגיגית שמלצרות זו קריעת תחת! איזו קריעת תחת? קריעת תחת כמו לשבת על כונוס להכוונת תנועה עד שהישבן נוגע בריצפה.

אני לא אומר שמלצרות היא עבודה קלה, אבל אני כן משווה אותה לעבודות אחרות קשות לא פחות ובכל זאת העובד בהן לא מקבל טיפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...