שוטר, רדפת אחרי גנב אופנועים, חבטת בראשו ע"&#15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוטר, רדפת אחרי גנב אופנועים, חבטת בראשו ע"&#15

vic07

Recommended Posts

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3794930,00.html

השוטר, איש מג"ב המסופח למשטרה המקומית, מואשם ב"גרימת פציעה בנסיבות מחמירות" על כך שהעז להמם גנב נמלט באמצעות אלה ולאזקו באזיקים. לשאר הפרטים אתם מוזמנים לקרוא את הכתבה ולהתפעל על הדרך מבחירת המילים והניסוח, המציגים את הגנב כקורבן תמים של אלימות משטרתית חסרת רסן.

ואגב, אם הכאת פושע תוך כדי מרדף זה "נסיבות מחמירות", מה הן "נסיבות מקלות"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בצורה טובה???

מגבניקים תמיד אלימים .

אצלינו בנתניה כשיש משטרה אז כל הערסים חשים גברים אבל כשבאים המגב כולם שותקים ומפחדים לדבר .

אחרי שהוא תפס את הנער למה הוא הביא לו מכות בראש ?

הוא היה צריך ישר לשים עליו אזיקים .

בדרך כלל שוטר רגיל היה מתנהג אחרת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שהשוטר יקבל כמה שנים טובות בכלא+ושהמשטרה תשלם "קנס שמן"

ברגע שהוא תפס אותו לא הייתה לו שום סיבה להכות אותו

הרבה פעמים קשה להבדיל מי השוטר ומי העבריין, מרוב שהם מתנהגים כמו עבריניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהוא הרביץ לו שוב ושוב.

הוא נתן לו מכה עם האלה כדי שיוכל לשים עליו אזיקים.

מה אתם רוצים שהוא ילך איתו מכות או יחטוף דקירה ?

אם אתם הייתם במקומו והעבריין היה מתנהג כמטורף אחוז שדים, נוסע ורץ כמו משוגע כדי להימנע ממעצר, מפעיל את כל שריריו ומגייס את כל כוחו ורצונו ללא התחשבות בחוק או בחיי אדם, אתם כן הייתם לוקחים סיכון ומתאבקים איתו בכפפות כדי לעצרו ?

ה"נער" הוא עבריין מסוכן שמסכן חיים על הכביש ובגלל שהוא לא רוצה להיתפס הוא מסוכן מאוד גם במרדף רגלי.

השוטר פעל נכון.

שה"נער" יגיד תודה שהוא לא ירה בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהשוטר תפס אותו הוא לא היה צריך להביא לו מכות בראש .

ואל תגידו לי שהוא רצה להרגיע אותו .

הנער בין 16 אני לא מאמין שהשוטר לא היה מצליח להרגיע אותו גם בלי לפתוח לו את הראש .

XBOY אתה בטח גם חושב שאסור שיהיו מלחמות בעולם כי זה לא COOL וזה כואב כשיורים בך

אתה בטח חושב שכולם צדיקים.

כמו שRafi921 אמר היום כבר קשה להבדיל בין שוטר לעבריין .

אתם רק רואים את מה שיש בחדשות .

אני מכיר כמה אנשים שחטפו מכות משוטרים בלי סיבה .

ויש לי חבר שנסע על קטנוע בלי רישיון .

ניידת אמרה לו לעצור אז הוא לא עצר והתחיל מרדף .

אחרי כ10 דקות חבר שלי החליק עם הקטנוע והניידת חסמה אותו.

חבר שלי בין 19 ומגודל ועדיין ניסה להתנגד לשוטר ולא הצליח, השוטר ישר קיפל לו את הידיים ושם עליו אזיקים .

הוא עצר אותו בלי מכות ובלי לפתוח לו את הראש .

המגבניקים בדרך כלל סתם מחפשים למי להביא מכות .

כל אלה שאומרים שהשוטר צודק אז תעשו לי טובה ותצאו מהסרט שאתם חיים בו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוטר רדף אחרי הגנב והכניס לו באלה בראשו כדי להמם אותו, ואז אזק את ידיו. כך בדיוק היה צריך לעשות. סביר להניח שהגנב לא היה מתלווה לשוטר לתחנה רק בגלל שהשוטר היה מבקש ממנו בנימוס.............

עד היום, כבר כמעט 3 שנים, שוכב במצב "צמח" שוטר מראשון לציון שרדף אחרי גנב וכאשר השיג אותו במקום להכניס לו אלה בראש ולהמם אותו או כדור בראש ולתרום בכך לבטחון המדינה, ניסה לתפוס אותו בידיו. הגנב הכניס לשוטר מברג בראש וברח.

נכון שיש שוטרים שהשתן אצלהם מחליף את השכל, ומפעילים כוח ואלימות כמו אטחרון הפושעים רק בגלל שהם במקרה לובשים מדי שוטר, שהרי באופיים וראיית העולם שלהם אין הבדל ביניהם לבין פושעים מהבזויים ביותר. על פי מה שפורסם לא זה המקרה כאן.

לגבי אלימות אנשי מג"ב בכלל: אכן שוטרי מג"ב מאומנים לא לחסוך במאמץ גופני ובאסרטיביות גופנית ברודפם אחרי העבריין ופורע החוק. לא ראיתי הרבה מתנגדים לכך כאשר הם מפוצצים במכות ילדים בכפר ערבי שהניפו דגל פלסטין או זרקו אבנים על מכונית משטרה. השוטר עושה את מה שאימנו אותו לעשות. האלימות האזרחית ואבדן הבטחון האישי של האזרח מסוכנים למדינה ולעצם קיומה הרבה יותר מאותם ילדים בכפר עלום שם מדרום לשכם, האיום הקיומי על המדינה הוא מהפשע ואבדן הלכידות האזרחית, לא מאותם מתפרעים שיו"ש.

........

אצלינו בנתניה כשיש משטרה אז כל הערסים חשים גברים אבל כשבאים המגב כולם שותקים ומפחדים לדבר .

............

מה שמוכיח מה הדרך הנכונה לנהוג בערסים בכלל ובנתנייתים בפרט...................

[br]פורסם בתאריך: 26.10.2009 בשעה 14:45:57

.............

אני מכיר כמה אנשים שחטפו מכות משוטרים בלי סיבה .

ויש לי חבר שנסע על קטנוע בלי רישיון .

ניידת אמרה לו לעצור אז הוא לא עצר והתחיל מרדף .

אחרי כ10 דקות חבר שלי החליק עם הקטנוע והניידת חסמה אותו.

חבר שלי בין 19 ומגודל ועדיין ניסה להתנגד לשוטר ולא הצליח, השוטר ישר קיפל לו את הידיים ושם עליו אזיקים .

...........

בלי סיבה? במקום יותר נורמלי היה מקבל כאלה מכות שהיה עובר לו החשק לנסוע בלי רשיון, לברוח מהשוטרים שאומרים לו לעצור, ובמיוחד להתנגד למעצר. מצבו היה גם מרתיע אחרים מלהתנגד למעצר, במיוחד כאלו שחושבים שהשוטר צריך לבקש יפה ובנימוס מהעבריין לבוא לתחנה ואם העבריין מסרב אז לבקש ממנו סליחה על ההפרעה בעבודת הגניבה שלו.

אם היה מחליק ושובר לעצמו את הראש ונהרג (כפי שהיה צריך לקרות אם אלוהים לא היה ישן לפעמים) היית אומר שהמשטרה אשמה בכך שרדפה אחריו וגרמה לו להחליק ולמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהשוטר תפס אותו הוא לא היה צריך להביא לו מכות בראש .

ואל תגידו לי שהוא רצה להרגיע אותו .

הנער בין 16 אני לא מאמין שהשוטר לא היה מצליח להרגיע אותו גם בלי לפתוח לו את הראש .

כל הכבוד לשוטר! אולי עכשיו הראש של הפרחח יתחיל לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא הבין או משחק אותה לא מבין: השוטר לא היכה את הגנב כשהוא כבר "עצור". לפי התאור בכתבה, השוטר הביא לגנב מכה אחת כשאותו גנב עוד היה חופשי להאבק בו, אולי אפילו לשלוף (סכין, למשל) - מכה שהפילה את הגנב לאדמה, שלאחריה הוא נאזק ולא הוכה עוד. מה לעזאזל הבעיה שלכם עם ההתנהלות של אותו מג"בניק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Old Ca זאת הייתה דוגמא לשוטר שעצר את חבר שלי בלי להשתמש באלימות .

רוצה דוגמא בלי סיבה ?

בנתניה בשכונת רמת פולג (אזור של עשירים) המון אנשים הולכים לטייל שם ביום שישי (לטייל-לשתות ולעשות בעיות) .

יום שישי אחד כמה מחברים שלי ישבו בפולג ואפילו לא שתו ורק עישנו נרגילה .

עברו שם כמה שוטרים ואמרו שיש להם גראס בטבק .

חבר שלי שבכלל לא עושה בעיות לא שותה ולא מעשן סיגריות אלא רק נרגילה בימי שישי התקרב לשוטר עם הקופסא של הטבק בשביל להראות לו שאין שם גראס .

אותו שוטר התעצבן ואמר שלא יגיד לו מה יש שם ומה אין והוא יודע טוב מאוד שהם מעשנים שם סמים , לקח את הנרגילה וזרק אותה על הקיר .

אחרי זה לקח את חבר שלי "לשיחה" בתוך כניסה של בניין שם הוא פיצץ אותו ואחרי שחזר אמר שחבר שלי התחיל את המכות .

אותם שוטרים עזבו אותם ואמרו שאין להם זמן לטפל בהם ונסעו מישם .

זה שהשוטר פיצץ אותו לא היה ילד אלים ובכלל לא הסתבך עם אף אחד .

והיו עוד מקרים דומים .

המקרה הזה קרה מלפני כמה שנים .

אני עכשיו בכלל לא מסתובב בפולג , אני מסתובב רק בעיר .

ואני תמיד מנסה שלא להסתבך עם המשטרה במיוחד עם המגב.

מה שמוכיח מה הדרך הנכונה לנהוג בערסים בכלל ובנתנייתים בפרט...................

לא התכוונתי שהערסים צודקים .

אבל כמעט בכול יום שישי עוצרים בעיר כמה ערסים וכולם אומרים לשוטרים משפטים כמו "אני יתפוס אותך לבד ואני יזיין אותך " .

אבל כמתקרבת ניידת של מגב כל הערסים יושבים בשקט ולא מוצאים מילה ומצייתים לשוטרים כמו ילדים טובים .

radioactive וYotam G שאין להם מה להגיד וסתם רושמים שטויות בחיים שלהם לא ראו מה שוטרים יכולים לעשות .

מעניין מה היה קורה עם המקרה הזה היה מתועד והיו מעלים את הסרטון לרשת .

והיו רואים את השוטר מביא מכות לאותו הנער .

כל התגובות שםה היו שונות .

למשל המקרה עם הילד הדתי שהשוטר בעט לו בראש כשהילד שכב מתחת לניידת לא הצליח לקום .

כולם אמרו שהשוטר אשם .

אם לא היה באותו מקרה סרטון אז כולם היו אומרים שהדוס אשם בגלל שזה דוס והם תמיד עושים כאלו בעיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להביא דוגמאות שכאלה עד מחר. זה בסדר, גם לי יש כמה. השאלה היא אחרת - איך העובדה שיש שוטרים אלימים ומטומטמים קשורה לסיפור הנוכחי? או שאתם טוענים ששוטר שעצר פושע (תוך שימוש סביר לדעתי באלימות) צריך לתת את הדין על המחדלים של שוטרים אחרים שהיכו אזרחים בלי סיבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...