בעיה במערכת קולנוע ביתית שמחוברת למחשב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במערכת קולנוע ביתית שמחוברת למחשב

skullfacer

Recommended Posts

אוקי זה מערכת של 5.1 2 קידמיים גדולים אחד סנטר ו2 אחוריים ב2 הקידמיים שומעים מצויןן וחזק ב3 אחרים האחוריים והסנטר שומעים אבל לא כולכך חזק והבאס לא כולכך מורגש ואני מציין שבעבר שזה היה מחובר לטלויזיה היה שומעים אותם ממש חזק במחשב עם מוגדרים בתור 5.1 ומערכת סראונד

עכשיו קיצרתי את הכבלים כמה שאפשר ועדיין לא שומעים חזק במיוחד עכשיו אם תוכלו לעזור לי לסדר את זה אני ישמח

בתודה יוני. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המגבר של הרמקולים תומך ב-2.0 ל-5.1 (לא סטראו אמיתי אבל ישמעו בכל הרמקולים) אז תשמע בכולם. תבדוק אם לא ביטלת את האפשרות הזאת ותבדוק שגיאות כתיב וניקוד... ההודעה שלך מבלבלת... (הערה בונה... לא להיעלב בבקשה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המגבר של הרמקולים תומך ב-2.0 ל-5.1 (לא סטראו אמיתי אבל ישמעו בכל הרמקולים) אז תשמע בכולם. תבדוק אם לא ביטלת את האפשרות הזאת ותבדוק שגיאות כתיב וניקוד... ההודעה שלך מבלבלת... (הערה בונה... לא להיעלב בבקשה)

השגיאות זה ביגלל שיש לי פה מלא עומס ורשמתי ממש מהר אני שוב אומר שומעים בכולם אבל לא חזק מספיק מה אפשר לעשות שומעים בקידמיים חזק ויפיה אבל ה3 האחרים שומעים אבל לא מספיק חזק[br]פורסם בתאריך: 25.10.2009 בשעה 16:20:01

ועוד משהו ששכתי לציין המגבר מחובר למחשב צד אחד RCA זכר ונקבה מתחברים למתאם 3.5 ולמחשב הצד השני מחובר RCA זכר ונקבה לVCD
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או.... סוף כל סוף הסברת את עצמך כמו שצריך....

אין פה בדיוק בעיה... ככה זה שהמקור הוא סטראו.... איך המגבר מחובר למחשב? אם הוא מחובר בצורה כזאת שהוא אמור לתת 5.1, אז זה בגלל שאתה שומע משהו שתומך בסטראו (כמו שיר, סרט באיכות לא גבוהה, או סתם משחק לא מקונפג ל-5.1)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה תראה בשביל להסביר את העניין יותר ברור ככה מחובר RCA למגבר

2ib2nbd.jpg

עכשיו אולי היה לך יותר קל להסביר לי איך לסדר את זה למה אני לא זוכר ממש איך חיברתי תRCA למגבר שהם עבדו חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...