שדרוג זכרון בHP DV6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג זכרון בHP DV6

star010101

Recommended Posts

שלום רב,

יש לי DV61110EJ , אני רוצה לשדרג לו את הזכרון.

הבעיה היא שיש לו 2*1 ג'יגה של ואין לי מושג אם תוספת של 1GB תועיל משמעותית (בכל אופן אני אשדרג כי כרטיס המסך שלי למרות שיש לו 512 מובנים גונב לי עוד 512 מהזכרון) ואיזה זכרון לקנות? אני זוכר מהעבר שהיו בעיות תאימות רציניות עם זכרונות מחברות שונות, האם בלפטופים זה עדיין ככה?

כמו כן, האם אוכל להוסיף לו 2GB זכרון במקביל ל2*1?

איזה מצב יהיה האופטימלי והכי סביר?

אודה להסבר בנושא.

לילה טוב.

עריכה: יש לציין שאני עובד עם 32BIT ובעתיד הקרוב אשדרג לWIN7 גם 32BIT פרימיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שיש לו 2*1 ג'יגה של ואין לי מושג אם תוספת של 1GB תועיל משמעותית

תלוי מה סוג העבודה שאתה עושה, ומה צריכת הזיכרון הטיפוסית שלך (מנהל המשימות יכול להראות לך).

האופציות שלך הן לשדרג ל3GB (סטיק אחד) או ל4GB (להחליף את שני הסטיקים).

אם אתה מתכוון להמשיך לעבוד ב-32ביט, אין לך כל-כך צורך ב-4GB, כי בכל מקרה לא תנצל יותר מ-3.5-3.25GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

בעקבות המלצתך (והמשך עבודתי ב32BIT) החלטתי לקנות עוד סטיק נוסף של 1GB מדובר בסה"כ 100-150 ש"ח.

השאלה, האם זה יזיק לתזמונים ? איזה זכרון לקנות (או שכל DDR2 800 יעשה העבודה טוב)? מה שאני לא רוצה שזה יגרום ליותר נזק מאשר יועיל.

אני זוכר שבP4 אם הזכרונות לא דואליים לא תקבל DUAL ועל כן הביצועים היו יורדים בכמה אחוזים. השאלה אם כאן העסק דומה

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה זיכרון שתואם מבחינת התדר והתזמונים. בד"כ בזיכרון לניידים אין כל-כך מבחר - כל ה--800 לצורך העניין יהיו, ככל הנראה, עם אותם תזמונים.

ההשפעה של Dual Channel זניחה מאוד. אם אתה מרגיש מחסור בזיכרון, התועלת שתרוויח מעוד גיגה תהיה גדולה משמעותי ממה שאולי תפסיד מ-Dual Channel סימטרי. לצורך העניין, עם כל זוג סטיקים, המחשב עדיין יעבוד ב-Dual Channel, רק אסימטרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...