נטבוק לשימוש משרדי מארה"ב (550$) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נטבוק לשימוש משרדי מארה"ב (550$)

yotam.m

Recommended Posts

צריך כמה המלצות לניידים ב-550$ מארה"ב או בסכום מקביל בארץ (לא כולל הפרשי המחירים).

משמע לא ב-2000 ש"ח בדיוק אלא משהו שכולל את הפרשי המחירים הגבוהים שקיימים בין השוק בארץ לשוק בארה"ב.

דרישות:

מסך יחסית קטן 13.1,13.4,14 וכו' (ללא העדפה לגודל ספציפי).

דגש על כח עיבוד סביר (החזק ביותר במסגרת התקציב) זאת אומרת מעבד שיריץ בצורה סבירה או וינדוס 7.

אין צורך ביכולת לשחק בצורה כלשהי.

כמובן עם חיי ארוכים ככל האפשר.

תודה לעוזרים, :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקב חוסר ההענות :( ושינוי הדרישות לנייד כמה שיותר קטן אך עדיין חזק ככל האפשר, מחפש המלצות לנטבוק החזק ביותר שקיים.

מומלץ מסך 11.6 ואילך.

כמות גדולה ככל האפשר וכמובן גם לגבי ה-HD.

אין לי מושג לגבי משך חיי הסוללה של הייצורים הקטנים האלו אבל אני יכול לנחש שהרבה הבדלים אין ביניהם.

אני מניח שתקציב של 500$-550$ אמור להספיק.

ראיתי את ה-ASUS 1101HA ואת ה-AO751h-1273 של שחזק ממנו, יש המלצות\ביקורות עליהם?

יש משהו חזק יותר?

הקניה עדיין מתבצעת בארה"ב ולכן אפשר ומומלץ להסתכל גם על מלאים מחנויות בארה"ב כמו וכד'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל על הhp mini 311c, - הוא מגיע עם nvidia ion מה שמאפשר לראות hd, באתר שך hp הגעתי לקונפיגורציה דיי מטורפת ב550$

הגעתי למחשב עם n280 ( הatom הטיפה יותר חזק) דיסק של 320G, כרטיס רשת אלחוטי N, בלוטות,3giga זכרון וwin7 ב640$

אז ב550 בטח 2giga , דיסק של 250g, ורשת אלחוטית g במקום N -

זה אחלה מפרט - הכי טוב שאפשר להשיג לדעתי - זה יריץ hd, המסך 11.6 והוא אמור להיות מאוד נוח(וגם יפה)

החסרון היחיד לעומת הasusים למניהם הוא זמן שיהיה בטח בממוצע 4.5 שעות במקום איזה 7-8 חוץ מזה הוא מנצח בכל הפרמטרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...