משתמשי 014 ב10 מגה ומעלה שיש להם שירות אנטי וירוס SAFENET כנסו בבקשה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משתמשי 014 ב10 מגה ומעלה שיש להם שירות אנטי וירוס SAFENET כנסו בבקשה

Fighter

Recommended Posts

מי שיש לו safenet

האם הפינג שלכם גבוה ואתם מרגישים שאתם לא מקבלים את המיטב מהתעדוף החדש שלהם?

היום תומך אמר לי שזה מה שגורם לי לפינגים גבוהים, היום השירות לקוחות סגור אבל מחר אני הולך להוריד את השירות ולבדוק איך זה

מה הפינג שלכם למשל ל www.yahoo.com?

שלי 170

אני מבקש שזה ממי שיש לו 014 ו10 מגה ומעלה+שירות safenet

בעיקרון הסיבה שיש לי את זה, זה בגלל שהם הציעו את זה בחינם והנציגת שירות לקוחות חפרה לי שזה לא עושה כלום לחיבור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום fighter,

שירות ה – SafeNet אינו משפיע בשום אופן על הבעיה שאתה מתאר, עם זאת השירות הזה יכול לגרום למעט איטיות אך ורק בפתיחת אתרים.

הping - ms170 אותו קיבלת לאתר yahoo תקין מכיוון שמדובר באתר שנמצא בחו"ל.

על מנת שנוכל לבדוק במדויק את הבעיה שאתה מתאר, אנא השאר את פרטיך (שם מלא + ת"ז של בעל המנוי + מספר טלפון נייד) בהודעה פרטית או בכתובת המייל: Online@bezeqint.net

ואדאג שנציג טכני מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם.

במשלוח מייל, אנא ציין את שם המשתמש איתו כתבת את ההודעה בפורום.

המשך גלישה מהנה ויום נעים :jump:

לוטם, נציג בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין, ראיתי גם בhometheater.co.il, הם התחילו לתת שירות דרך פורומים

גברת לוטם היקרה

ביטלתי את הsafenet וכל הפינגים הסתדרו לי ועכשיו אני מקבל ביאהו בין 100ל-120 פינג וזה וכל שאר השרתים טסים לי (במיוחד שרתי משחקים שחזרו למצב נורמלי אחרי שהפינג שלהם היה בשמיים)

בקיצור מי שלא צריך את זה ורוצה שיהיו לו פינגים יציבים - לבטל את זה

דרך אגב, לא רוצה לפגוע או משהו אבל נציגי שירות לקוחות רוב הזמן חסרי ידע טכני, הם הודו בזה מלא פעמים ועבדו בצורה שנראה כאילו יש להם דף שכתוב להם מה להגיד

לעומת זאת, אם אתם באמת רוצים לדעת משהו, תשאלו את התמיכה הטכנית, שם אנשים יודעים על מה הם מדברים, התומך שם היה זה שהדליק לי את הנורה האדומה אחרי שהנציגת שירות לקוחות כיבתה לי אותה בשכנועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...