תקיעות קצרות לטובת קריאה מההרדיסק במהלך עבודה שוטפת - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקיעות קצרות לטובת קריאה מההרדיסק במהלך עבודה שוטפת

yonm13

Recommended Posts

שלום רב,

אני עובד עם 7 ועם המפרט שבצד <--.

בזמן האחרון ישנן מעין תקיעות קצרות כאלה במהלך עבודה שוטפת. בין אם מדובר בהעברת שיר בווינאמפ, בהמשך ניגון של סרט במדיה פלייר או בפתיחה של קובץ וורד, נראה כאילו לכונן לוקח מעט זמן לקרוא. בכל פעם כזו התוכנית עוצרת ואפשר לשמוע את הההרדיסק עובד. כשהוא מסיים יש מעין תקתוק יחיד ואז התוכנה ממשיכה כרגיל.

הבעיה הזו מעט מציקה אך היא מעלה תהיות לגבי מצב הכוננים. האם מישהו נתקל בבעיה דומה? האם צריך לחשוש, לבדוק או לעשות משהו מיוחד?

תודה מראש ושבת שלום,

יונתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך יודעים? תתחיל בשאלה כמה כוננים קשיחים בכלל יש לך. אם יש לך יותר מכונן אחד אז תבדוק מתי זה קורה- בשימוש בקבצים שנמצאים על איזה מין הכוננים.

למשל "ניגון סרט במדיה פלייר" - איפה קובץ הסרט נמצא? לגבי קובץ וורד- זו לא עבודה קשה בשביל , תציין אם זה קורה בכל קובץ וורד או רק בקובץ ספציפי. ובכלל.. תפרט כמה שיותר, תן הרבה דוגמאות.

נ.ב. שים לב שאני מדבר על מספר ולא על מספר מחיצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה העניין, שלא מדובר על קבצים ספציפים, זה דיי רנדומלי וקורה 3-4 פעמים ביום מקס'. אני כרגע בודק את הכונן שבו נמצאים רוב הקבצים הללו, אעלה את הסריקה כשהיא תסתיים.

(כפי שאפשר לראות במפרט, יש לי שני כוננים קשיחים)

עריכה: להלן תמונת הסריקה.

הדבר היחיד שנראה לי מוזר הוא מהירות הסריקה הנמוכה במיוחד מההרדיסק של ה320. האם זה קשור לעובדה שהוא מכיל את או שזה מעיד על בעיה?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לתגובה על התמונות..

שמתי לב בנוסף שגם ממש אחרי שאני מפרמט, המחשב של אחי הרבה יותר מהיר משלי (במיוחד בעלייה של ווינדוס), ואין סיבה חומרתית שזה יקרה. אולי זה קשור לביצועים הירודים של הכונן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה שתי סריקות:

העליונה נעשתה עם שני הכוננים בו זמנית

התחתונה עם כל אחד בנפרד.

אני חושש שהיא מאמתת בעיה כלשהי בכונן של ה320 (של ווינדוס)

בכל אופן תודה על העזרה!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא היה ככה מאז ומתמיד, והתקיעות הללו קרו לי רק בווינדוס 7 (שזה לאחרונה).

רק כדי להמחיש את התדירות שבה זה קורה, מאז פתיחת הדיון לא הייתה לי אף תקיעה שכזו.

איך אפשר לאבחן יותר טוב את הבעיה?<

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...