מחשב עולה לאט. אני חושב שהבעיה אולי בביוס. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב עולה לאט. אני חושב שהבעיה אולי בביוס.

shay360

Recommended Posts

שלום לכולם.

המחשב עולה לאט.

כאשר אני מדליק את המחשב יש את הבדיקות של הביוס(הזיכרון והדיסקים וכו') אז את הבדיקות האלו לוקח למחשב הרבה יותר זמן לבצע מבעבר.

כנ"ל לגבי עליית הווינדוס... יש פעמים שלוקח לו שעה לעלות ויש פעמים שהוא עולה רגיל (בתוך דקה).

למישהו יש מושג מה זה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף למה שכבר נכתב שווה לבדוק התקנים שמחוברים בUSB.

אצלי למשל אם המסך, שהוא גם hub, מחובר לפורט מסויים הביוס פשוט תקוע בבדיקה של התקני ואם אני מחליף אותו לפורט אחר ליד אז הביוס מתחיל לבדוק מהתקן אחר (כמו עבר למשל) וממשיך למסך בלי בעיה. פשוט לכל פורט יש מספר מזהה שלפי הסדר הזה מתבצעות הבדיקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי את התוכנת בדיקה של ונראה שהכול תקין.

לגבי הזכרונות הרצתי את S&M וכנ"ל לא נרשמו חריגות.

אני יחדד את הבעיה.

כאשר מדליקים את המחשב יש את הפלט של הביוס שמציג את המידע על ההארד דיסקים שמחוברים למחשב מעבד וכו'...אחרי שהבדיקות מסתיימות בדרך כלל הוא היה ישר ממשיך (זאת אומרת שהפלט היה מופיע רק לכמה שניות) ופתאום הוא נתקע אחרי שהוא מסיים את הפלט למשך דקה או יותר לא בדקתי בדיוק.

לאחר מכן הווינדוס עולה (גם לו לוקח יותר זמן מהרגיל) ואחרי שהוא עולה אני עובד איתו כרגיל. אני לא מרגיש שום האטה.

אין לי כרגע כבל SATA נוסף אין לי כרגע אני ילך לקנות.

עוד משהו.

היו פעמים שניסיתי לנתק את המחשב מהחשמל ולחבר אותו שוב או לכבות ולהדליק את המחשב ואז פתאום זה היה עובד כרגיל.

אבל אחרי שעשיתי ריסט או שהדלקתי את המחשב יום לאחר מכן שוב חזרה הבעיה.

רעיונות נוספים?

תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שמוזר לי. הוא לא נתקע בשלב מסויים.

הוא נתקע אחרי שהוא מסיים את כל הבדיקות.

כשהוא צריך לגשת לשלב של ה BOOT עצמו.

ב BOOT מוגדר שההארד דיסק יהיה בעדיפות ראשונה.

אני יעלה צילום מסך עוד מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהחברים מ IQPC שהרכיבו לי את המחשב עקצו כמה...אני רואה עכשיו באמת שיש לי פה שניים ועוד שניים בתוך המחשב זה 4.. טוב זה כבר לא הנושא.

אתה חושב שבעיות הארקה יכולות לגרום לזה?

האמת שהיתה לי בעיה שהייתי מרגיש זרם כשהייתי נוגע במארז או בכבל שהיה מחובר למחשב וחשדתי שזאת בעיית הארקה אבל התעלמתי מזה.

איך בעית של מטען חשמל סטאטי יכול לגרום למחשב לעלות לאט?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...