צריך המלצה לאל פסק/ מייצב מתח (לא יודע בדיוק איך קוראים למה שאני מחפש) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לאל פסק/ מייצב מתח (לא יודע בדיוק איך קוראים למה שאני מחפש)

grich

Recommended Posts

*למנהלים, אני לא בטוח שזה מתאים לפה אבל אני חושב שכן.. במידה ולא אז אני מתנצל ומבקש שתעבירו לאן שזה מתאים :)*

שלום :)

החורף מתקרב ואיתו הברקים הרעמים ונפילות המתח מכל החימום שאנשים מדליקים...

יש לי מחשב לא זול ואני רוצה לדואג שלא יקרה לו כלום :)

מה שאני צריך זה משהו שיספק את כל ההגנה הדרושה למחשב...

מברקים, נפילות מתח עליות מתח מתח לא יציב וכל הדברים האחרים שיכולים לפגוע/לשרוף את המחשב או רכיבים בו..

אם חשוב אז יש במחשב ספק של 550W (עם נצילות של 85%+ אם אני זוכר נכון...)

אך כמו כן מחוברת מערכת 5.1

ומסך...

אז אני ישמח למשהו שיוכל להחזיק את המחשב וכל הדברים שקשורים אליו בביטחה ואפילו יספק לי אפשרות לשידרוג עתידי של המחשב ללא צורך בלשדרג גם את האל פסק או מייצב מתח או מה שאנלא צריך...

מצידי שיסגור את המחשב מיידית במידה וזה לא יוצר נזק...

פשוט שיספק הגנה מקסימלית מכל הדברים שיכולים להיות מבחינת החשמל ללא חשש... ויאפשר למחשב לפעול בצורה בטוחה..

תקציב? אנלא יודע כי פשוט אנלא יודע מה אני צריך... אני חושב שאל פסק זה להחזיק את המחשב פועל גם שהחשמל נופל... בזה אין לי צורך במידה ואפשר לספק הגנה במידה שווה עם מייצב מתח או כל שאר הדברים...

המון תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חייב ? לא - אבל לדעתי, מערכת מחשב ללא אל פסק מתאים -> חוסר אחריות משווע .

בקשת הגנה מקסימלית לא ?

באל פסק מההייצרן שקישרתי אליו יש גם מייצב מתח (חשוב ביותר לזרם החילופין ההפכפך במחוזותינו)

והחשוב מכל, בזמן הפסקת חשמל, המחשב והפריפרייה המחוברת ל - אל פסק מקבלת מתח למשך כ - 10

דקות המספיקות לבצע כיבוי מסודר של המחשב אם בצורה ידנית או עם תוכנה המסופקת ליחידה לכיבוי

אוטומטי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חייב ? לא - אבל לדעתי, מערכת מחשב ללא אל פסק מתאים -> חוסר אחריות משווע .

בקשת הגנה מקסימלית לא ?

באל פסק מההייצרן שקישרתי אליו יש גם מייצב מתח (חשוב ביותר לזרם החילופין ההפכפך במחוזותינו)

והחשוב מכל, בזמן הפסקת חשמל, המחשב והפריפרייה המחוברת ל - אל פסק מקבלת מתח למשך כ - 10

דקות המספיקות לבצע כיבוי מסודר של המחשב אם בצורה ידנית או עם תוכנה המסופקת ליחידה לכיבוי

אוטומטי .

אוקיי תודה רבה, אם אפשר עוד דעות :)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שנתן פה המון דעות על הנושא זו דעתי.

אם המחשב שלך משמש לעבודה (אתה סטודנט גרפיקאי בעל מיקצוע) ונפילת המחשב תגרום לנזק בלתי הפיך (אובדן פרוייקטים או מסמכים או עסקאות

או כל דבר בעל ערך ) רצוי מאד להתקין מערכת אל פסק לגיבוי של 10 עד 15 דקות.

דגמים מומלצים הם סדרת PRPC 750 או 1050 PRPC.

מכת מתח בדרך כלל פוגעת ישירות בלוח האם ובצורה ישירה גם בכונן הקשיח ובכל המידע שיושב עליו.

מפה אפשר להבין שכל מה שהיה לך על המחשב ה י ה..

מסך דק מיידית נשרף במקום והאחריות אינה מכסה זאת (שבר שריפה או מכה מכח עליון - ברק נכלל בכוחות עליונים כמו כן גם שריפה )

איך מזהים קפיצות מתח :

פשוט מאד.אפשר לזהות אותם במנורות בבית בצורות כיבוי והדלקה לעשירית השניה.תופעה זו מכונה קפיצת מתח או SPIKE

מחשב שאינו מוגן או מצוייד בספק פשוט ללא הגנה פשוט נשרף במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...