"כגודל הציפיה גודל האכזבה" - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"כגודל הציפיה גודל האכזבה"

peacebringer7

Recommended Posts

אני התאכזבתי מהרבה מאוד משחקים

באטמן-קצר מידי וחוזר על עצמו בסוף

סטריט פיטר 4-יותר כמו סטריט פיטר 2 רימיק

מאד אורלד-קצר מידי

RE5 -הפך למשחק פעולה סוג ב

דה קונדויט-אחרי כל ההיפ זה יצא סתם משחק בינוני אפילו ביחס לWII

פרוטוטים-קצר וחוזר על עצמו מהר מאוד

בקיצור יש הרבה

לאחרונה יש את כל ההיפ העצום לCOD6 ואני בכלל לא מבין למה הייפ למשחק שבפועל לא חידש הרבה מאז COD2 ושיש לו

200 אלף מתחרים

כמובן כל העולם ואחותו יקנו או ישיגו בדרך אחרת את COD6 וכל מתחרה שיצא קרוב אליו ימכר חראה ולא משנה האיכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבר אמרתי בעבר שאני לא רואה בקוצר של משחק בהכרח חסרון,אבל העדר תוכן מורגש מאוד.היה צריך להיות הרבה יותר SCRIPTED SEQUENCES נבלים לראות ודברים למצוא שיש להם השפעה על העלילה.(עוד יומנים והקלטות וכאלה) .

ויכול להיות שאפשר להוסיף לרשימה שלי את מירורז אדג' שמקורי ועם סטייל והכל,אבל אני נופל בו יותר מידי פעמים וזה משגע אותי.

אל תשכחו להביא אותה באכזבות! זאת זכותנו כישראלים לקטר!

לא ישתיקו אותנו! :pissed: [br]פורסם בתאריך: 20.10.2009 בשעה 21:31:57

קרירין לכל דבר יש צד חיובי...

תסתכל על זה ככה: אולי הוא יפגע במכירות של L4D2 ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מירורז אדג היה לי מאוד קליל -צריך לשחק איתו אם גימפאד

תראה גם הוא וגם POP החדש היו לי מאכזבים כי הם היו אולטרה קצרים וגם חזרו על עצמם מהר מאוד

אני באמת לא מבין למה אנשים קונים משחקים כאלו במחיר מלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה חיכיתי וקניתי אותו במבצע של EA ב25 שקל ועוד קיבלתי במתנה את הפסקול בMP3 בחיני חינם![br]פורסם בתאריך: 20.10.2009 בשעה 21:37:38

אולי באמת אני אחבר גיימפאד.אם כי תמיד העדפתי מקלדת ועכבר כמעט בכל דבר אפשרי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Half-Life הראשון אכזב אותי קשות. מכל הדיבורים עד כמה זה המשחק הכי טוב שנוצר (בזמנו), קניתי, ופשוט לא נהניתי. בכלל. לא התחברתי לעלילה, והשליטה פשוט הוציאה אותי מדעתי (הבחור מחליק כמו על קרח). הגעתי אי-שם לאמצע והפסקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

woooooow frigid bra... :o

את זה לא ראיתי מגיע..אני מכיר מאוכזב 1 או 2 מHL אבל כולם שיחקו בו הרבה אחרי שיצא.

ביחס לשוטרים של אז(quake 2 בעל הסינגל השיגרתי ומשובטיו וUNREAL שהיה סוג של הרדקור גם מבחינת גרפיקה תובענית וגם מבחינת הגיימפליי המיוחד,כשחוץ ממנו משחק עם אויבים שמתכופפים היה "בעל אינטליגנציה מלאכותית מרשימה" ועלילה בשוטרים היתה מראה נוכחות בחוברת הוראות ובסרט פתיחה מקסימום) HL היה גן עדן ואחד המשחקים הכי אדירים שרצו לי על הP133(הוא וtime commando)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה עליו דיון פה איפשהו , ציטטו מאיזה פורום (של אני חושב) גורם רישמי שאמר שעד סוף השנה הוא יצא.

מאחר וHL2 EP3 לא נראה באופק וHL3 בכלל לא נראה בעתיד (לא הקרוב ולא הרחוק) המשחק יכול להיות אחלה של "ממלא חורים"....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...