בעיה במחשב חדש שקניתי אתמול A disk read error has occurred - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במחשב חדש שקניתי אתמול A disk read error has occurred

eitanmg54

Recommended Posts

אז ככה.

קיבלתי אתמול מחשב חדש עם מפרט של P55 UD-2 והארד דיסק של 1 TB SATA.

הטכנאי שהרכיב את המחשב התקין עליו WIN 7.

כשהגעתי הביתה עשיתי פורמט למחשב והתקנתי עליו XP מקורי.

הוא עושה את השלב התקנה של הפורמט (כאשר הוא שואל אותי באמצע התקנה אם לפרמט או לעזוב את זה ככה) ואז אני בוחר בפורמט NTFS.

ואז הוא עושה פורמט ולאחר מכן מעתיק קבצי . אח"כ הוא עושה ריסטרט (לאחר 15 שניות). ואז במקום להיכנס למסך הכחול של ההתקנה הוא נותן לי את ההודעה הבאה:

A disk read error has occurred; press Ctrl-Alt-Del to restart

שיחקתי עם ה-BOOT והגעתי למצב שהארד דיסק הוא בבוט ראשון, לאחר מכן הCDROM ואז משהו אחר, לא זוכר.

וגם ניסיתי להחליף ביניהם וזה גם לא עובד - עדיין אותה ההודעה.

גם ניסיתי לשים דיסק אחר של שהוא לא מקורי ואותו התהליך שתיארתי למעלה קרה גם איתו.

מה עושים? האם ההארד דיסק כבר התפגר? או שזה הגדרה שצריך לסדר, מפני שכשהיה עליו WIN 7 הכל עבד יפה מאוד.

תודה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהנחיות לפתרון הבעיה מצויות פה : http://support.microsoft.com/kb/923126 .

ומאידך - ייתכן גם שמשהו השתבש בהגדרת המחיצות על הכונן-הקשיח, ואם זה המצב - תוכל בד"כ להסתייע בתוכנת מיחוץ - כגון Acronis Disk Director Suite, או Parted Magic החינמית, לתיקון המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה LiveCD - אין צורך בהתקנה, רק צריך לצרוב את זה כ-CD Image על תקליטור ריק, ולוודא שהמחשב מוגדר לאתחל מכונן-התקליטורים.

הפתרון הכי קל ומהיר למחשב חדש שלא שמור בו כלום הוא למחוק את כל המחיצות, ואז ליצור אותן מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו! קרה לי בדיוק אותו דבר כמו לפותח האשכול! אחד לאחד!

מחשב חדש, הארדיסק של , 7 עובד טוב, אחרי פירמוט Disk Read Error.

אני גם מחפש פיתרון דחוף!!

שמתי לב שהארדיסק הגיע מחולק לPartitions כאשר C הוא 200 מגה וD הוא כל השאר.

יכול להיות שזה קשור?

עריכה:

אוקיי זאת באמת הייתה הבעיה!!!

מחקתי את שני הPartitions דרך ההתקנה של הווינדוס, יצרתי אחד חדש, וזה עובד! יש! תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...