עזרה בצריבת עברית ל-5800 החדש שלי. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בצריבת עברית ל-5800 החדש שלי.

xtract1

Recommended Posts

לפני שכולם צועקים שיש מדריך, ידוע לי, השתמשתי בזה :

http://www.pocket.co.il/community/showthread.php?t=209588

התקנתי NSS והכל טוב ויפה, רק שאני לוחץ תחת לשונית PHONE INFO על READ זה רושם לי למטה EROR. ניסיתי גם עם WIN7 אצלי וגם ב- והמצב אותו הדבר.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זכרוני אינו מטעני, לי זה הצליח רק לאחר שהסרתי כל שריד וזכר לכל התוכנות שאיכשהו עשויות להתעסק עם הטלפון- כשהוא מחובר למחשב, הפעלתי מחדש ככל הנדרש להשלמת ההסרה, התקנתי רק את התוכנה שבה השתמשתי (NSS, או אולי JAF), ורק אז זה פעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן נשמע משונה. ממליץ לגשת למקום שבו עדכנת לעברית, עדיף עם הקבלה בעד השירות, לומר להם שהעברית נמחקה, ולבקש שהפעם יתקינו אותה כך שלא תימחק בעדכון-גירסה (באמצעות ה-NSU התקנית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא. הפלאפון נקנה יד שניה מבנאדם. הבנאדם הזה לצורך הענין קנה מחנות (פרטית, לא סלקום וכו') כמובן עם עברית. אבל הוא באופן עצמאי עדכן גרסא וכך מחר את העברית...אני מניח שמצב הזה אני לא יכול לבוא לחנות בדרישות נכון? בהנחה שיש לי את תעודת האחריות וכו'.

עריכה:

ד"א, כשאני נכנס ל-NSS אני אמור לחבר את הפלאפון במצב USB או במצב SUITE?

אם זה SUITE אני אמור לסמן V ב-NNS למטה ולעשות Update או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא קנה את הטלפון עם עברית מחנות בארץ, והעברית "נמחקה", אפשר להביא/לשלוח את זה לשם בחזרה - ועדיף בנלווה למסמכי-הרכישה, ולבקש שיטפלו בזה במסגרת האחריות (וגם לא מוכרחים לספר כיצד זה קרה).

הקושחה העברית, בהנחה שזו אכן גירסה מקורית של - ולא איזה "פיתוח מקומי" (ש-"הולבש" על הגירסה האנגלית), בהחלט איננה צריכה "להיעלם" לאחר עדכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק היום עדכנתי את המכשיר שלי ל 31.0.008, קודם שיניתי את ה product code ב nss ואז עדכנתי עם nsu והכל עבר בהצלחה כולל עברית...

תנסה לעשות hard reset (בחייגן #7370#*) לפלאפון ואז לנסות שוב ב nss.

ד.א. אפשר גם לעדכן עם כרטיס בחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא עושה לך ERROR תמחק ממנהל ההתקנים את מה שקשור לחיבור הUSB של המכשיר.

תמחק את PCSUIT והדרייברים שלה

תאתחל את המחשב

חבר את המכשיר לNSS ואז תעביר למצב ,המחשב יחבר ויתקין לבד את הדרייברים הדרושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...