אמינם -אנטישמי או סתם מניאק - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמינם -אנטישמי או סתם מניאק

Ghoul

Recommended Posts

יו מממצב מזמן לא הייתי פה בגלל בעיות במחשב ובלאגנים(מי שקרא את הכתבה מחשב קשה במיוחד יבין). ככה רציתי לשאול קודם כל אם אתם אוהבים לשמוע ראפ בכלל ואיזזה אמנים אתם שומעים, שנית מה דעתכם על אמינם זמר טוב או אנטישמי? 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ילד מפגר!

חושב שאם אמינם יורד על אימא שלו אז הוא אנטישמי! איזה אהבל יא אללה כמה אפשר להיות מפגר!

יו מן ליסטן, אנטישמי זה מי ששונא יהודים, לא מי שמקלל את אימא שלו. ותפסיק לברוח מהבית ספר כבר.

GOT IT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מהאנשים שנוהגים להוסיף C לפני ה-RAP... אבל אמינם שונה. יש לו את השירים הדביליים האלה כמו my name is וכו', אבל יש שירים שהמילים שלהם פשוט גאוניות... והנה דוגמה:

And all of this controversy circles me

and it seems like the media immediately

points a finger at me...

So I point one back at 'em, but not the index or pinkie

or the ring or the thumb, it's the one you put up

when you don't give a f*ck, when you won't just put up..

(The way I am)

אין לי מושג איך הגעת לזה שהוא אנטישמי... לא תמיד קל להאזין לו מקלל את אמא שלו ומאחל לה למות, או רוצח את חברה שלו (בשיר Kim), אבל יש לו ליריקה שנמצאת כמה עשרות רמות מעל הראפ המצוי, שכל מילה שניה בו היא בדרך כלל "b*tch", "money", "respect", "girls" ואיך אפשר בלי "in da house"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטישמי = נגד הגזע השמי, לאו דווקא יהודים.

אני לא ממש מבין מה כל ההתלהבות ממוזיקת ראפ. יש טראק של כמה שניות שחוזר על עצמו במהלך כל השיר ו"הזמר" מדבר בקצב במהלך השיר.

לא ממש לדעתי....

Eminem בכלל, חצי מהשירים שלו זה עליו ועל כמה שהוא היה מסכן בילדתו והחצי השני זה לרדת על אנשים ולז**ן תשכל על כמה שהמצב חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מבין מה כל ההתלהבות ממוזיקת ראפ. יש טראק של כמה שניות שחוזר על עצמו במהלך כל השיר ו"הזמר" מדבר בקצב במהלך השיר.

לא ממש לדעתי....

Eminem בכלל, חצי מהשירים שלו זה עליו ועל כמה שהוא היה מסכן בילדתו והחצי השני זה לרדת על אנשים ולז**ן תשכל על כמה שהמצב חרא.

בדיוק, אז במקום לשים לעצמו כדור בראש הוא מזיין לנו ת'שכל עם הזיוני מוח שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמינם אחלה זמר, השירים שלו ממש באים מהלב ולא ממקום נמוך יותר (הבנתם למה אני מתכוון) שעל זה שאר הזמרים שרים.

בכלל השילוב שלו ושל דר. דרה מעולה, דרה אלוף הביטים (וגם ראפר לא רע) ואמינם שר מצויין. אני חושב שרוב האנשים שאוהבים ראפ ולא ממש עמוק בקטע, שומעים את המוזיקה בעיקר בגלל המקצבים היפים שלה.

ואני גם כן מצטרף, מאיפה הגעת למסקנה שאמינם אנטישמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני חושב על זה זה ממש ממש מצחיק, הערבים הטיפשים (רוב מדינות ערב) היו נאמנים להיטלר שהוא היה אנטישמי מוצהר, והערבים בעצמם הם בני הגזע השמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמינם אחלה זמר, השירים שלו ממש באים מהלב ולא ממקום נמוך יותר (הבנתם למה אני מתכוון) שעל זה שאר הזמרים שרים (הרוב).

אכן, משקיע בשירים שלו ולא מוציא אלבום כל חודש :- p

ומה עם:

Love Me

Rabbit Run

White America

Buisness

Square Dance

Soldier

When the music stops

Say what you say

Till I collapse

Stan

Remember me

Amityville

Bitch Please

Under Influance

Bad Meets Evil

Pistol Pistol

American Psycho

Pimp like me

Blow my bozz

Devils Night

Revelation

Girls

Purple Pills\Hills

Fight Music

לא שירים יפים? אתה רואה פה איזשהוא שיר ממוחזר שמדבר על אותו הדבר כמו הקודמו?

בכל מקרה מעניין אותי על מה לדעתך צריך לשיר בשירים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...