NBA 2K10 - הדיון הרשמי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NBA 2K10 - הדיון הרשמי

m1ke

Recommended Posts

• תגובות 312
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מבחינת הגרפיקה והשדרנים והפרזנטציה, המשחק הזה מדהים!! ממש מרגיש כמו שידור של הNBA.

אבל חוץ מזה, המשחק הזה פשוט מעצבן אותי בטירוף!!!

כשאני משחק נגד המחשב, יש לו איזה 90 אחוז מהשלוש. כל פעם אותו תרגיל, הרכז נכנס פנימה, מושך איתו את השמירה, מישהו פנוי לזריקה משלוש, זורק וקולע.

כל הזמן אותו דבר!

ובכלל, המחשב לא לוקח זריקות קשות. וכשהוא כן לוקח, זה תמיד בפנים.

אי אפשר לנצח אותו. זה כמעט בלתי אפשרי. ניצחתי רק פעם אחת, אחרי הארכה.

ממש מתסכל.

וכמעט שכחתי, איך לעזאזל מוציאים ככה משחק עם הבאג הדפוק של הצניחת FPS כשיש כמה שחקנים בתוך הצבע?!?! (אני מתכוון לגירסת האקסבוקס)

אין מצב שהם לא ידעו על הבאג הזה, והם בכל זאת הוציאו את המשחק ככה. פשוט זילזול נטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הגרפיקה והשדרנים והפרזנטציה, המשחק הזה מדהים!! ממש מרגיש כמו שידור טלוויזיה של הNBA.

אבל חוץ מזה, המשחק הזה פשוט מעצבן אותי בטירוף!!!

כשאני משחק נגד המחשב, יש לו איזה 90 אחוז מהשלוש. כל פעם אותו תרגיל, הרכז נכנס פנימה, מושך איתו את השמירה, מישהו פנוי לזריקה משלוש, זורק וקולע.

כל הזמן אותו דבר!

ובכלל, המחשב לא לוקח זריקות קשות. וכשהוא כן לוקח, זה תמיד בפנים.

אי אפשר לנצח אותו. זה כמעט בלתי אפשרי. ניצחתי רק פעם אחת, אחרי הארכה.

ממש מתסכל.

וכמעט שכחתי, איך לעזאזל מוציאים ככה משחק עם הבאג הדפוק של הצניחת FPS כשיש כמה שחקנים בתוך הצבע?!?! (אני מתכוון לגירסת האקסבוקס)

אין מצב שהם לא ידעו על הבאג הזה, והם בכל זאת הוציאו את המשחק ככה. פשוט זילזול נטו.

1. איך השיפר בגרפיקה לעומת הגרסה של שנה שעברה?

2. אם המשחק לא מציאותי עבורך , אתה תמיד יכול לשחק עם ה- Silders ולשנות אותו כאוות נפשך. חכה עוד שבוע שבועיים ויצוצו באינטרט הוראות לעדכון Sliders להפוך את המשחק ליותר מציאותי/ לא מציאותי...

3. שמעתי שיש בעיה עם הפעלת המשחק ב- ו/או ב 64bit. מישהו יכול לאשר שזה אכן עובד לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. איך השיפר בגרפיקה לעומת הגרסה של שנה שעברה?

2. אם המשחק לא מציאותי עבורך , אתה תמיד יכול לשחק עם ה- Silders ולשנות אותו כאוות נפשך. חכה עוד שבוע שבועיים ויצוצו באינטרט הוראות לעדכון Sliders להפוך את המשחק ליותר מציאותי/ לא מציאותי...

3. שמעתי שיש בעיה עם הפעלת המשחק ב- ו/או ב 64bit. מישהו יכול לאשר שזה אכן עובד לו?

1. לא שיחקתי בגירסה הקודמת אלה רק בזאת השנה ולפי ה gameplay של שנה שעברה והשנה אין כזה הבדל אולי אם היתי משחק ממש זה היה נראה שונהץ

3 . לי יש 64BIT ועובד מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב לגבי ה-NBA TODAY ששאלתי מקודם וקיבלתי תשובה שהשדרן מתעדכן. מצאתי כרגע את זה:

"אפשרות ה-NBA Todayתדאג לעדכן אתכם בחדשות מה-NBA כל הזמן, אבל הלהיט הבאמת גדול הוא שהנתונים של השחקנים שלכם יתעדכנו בזמן אמת בהתאם למה שקורה ב-NBA."

לקוח מכאן : http://www.pcgames.co.il/ps3-NBA_2K10-13090.html?affid=1492

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מצוין, לדעתי יותר טוב משנה שעברה (למרות שבNBA2K9 שיחקתי במחשב הישן שלי על 480X640, הכל LOW ועוד 20FPS)

רק דבר אחד מעצבן אותי - יש איזה באג בהתחלת המשחק שהFPS כאילו "נעול" על 40-30 FPS, ורק אחרי כמה דקות של משחק משתחרת ה"נעילה" והוא חוזר חזרה ל60FPS קבוע.. אני מקווה שהם יסדרו את זה עם פאץ' או משהו כי זה עולה לי על העצבים :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מצוין, לדעתי יותר טוב משנה שעברה (למרות שבNBA2K9 שיחקתי במחשב הישן שלי על 480X640, הכל LOW ועוד 20FPS)

רק דבר אחד מעצבן אותי - יש איזה באג בהתחלת המשחק שהFPS כאילו "נעול" על 40-30 FPS, ורק אחרי כמה דקות של משחק משתחרת ה"נעילה" והוא חוזר חזרה ל60FPS קבוע.. אני מקווה שהם יסדרו את זה עם פאץ' או משהו כי זה עולה לי על העצבים :bash:

אם אני זוכר נכון היה את הבאג הזה גם ב- 2k9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לך יש את הבעיה הזאת שברבע הראשון ככה המשחק זז לאט ממש ואחרי זה הוא מסתדר ועובד נורמאלי?

אני ניסיתי מלא דברים ושום דבר לא עזר P= עכשיו אני מבין שזה לא רק אצלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמדובר במשחק כדורסל היחיד למחשב הייתי מצפה לקצת יותר השקעה אבל מאחר והם יודעים שהם האלטרנטיבה היחידה , לא הייתי סומך על זה , הם יודעים שמי שרוצה לשחק במחשב חייב לשחק במשחק הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...