כיצד אני יכול להשיג מתאם מ120VAC להספק הרגיל של הארץ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד אני יכול להשיג מתאם מ120VAC להספק הרגיל של הארץ?

SoHoN BuChO

Recommended Posts

קניתי מגבר לגיטרת בס מארצות הברית והחיבור שלו טיפה משונה,יש לו 2 פסים שטוחים ולמטה עוד פס עגול ככה שמתאם רגיל של US לא מתאים לו.

על החיבור רשום 120VAC 50WATTS היכן אני יכול להשיג מתאם של 3 פינים שאחד מהם הוא עבה ועגול?(זה נשמע ממש רע ומרמז על משהו שאני לא מחפש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היכן אני יכול להשיג מתאם של 3 פינים שאחד מהם הוא עבה ועגול?

ממש ממש לא!

אלא אם בא לך לפוצץ את המגבר האומלל...

מתאם לא יעזור לך, אתה חייב שנאי חדש שמתאים ל-220V, או ממיר מתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתאם פשוט לא יעבוד.

כפי שעומרי ציין לפני, אתה חייב ממיר מתח, בהתבסס על הזרם של המגבר אתה יכול להשתמש באחד אלקטרוני שעולה ~80 ש"ח בחנויות אלקטרוניקה/עשה זאת בעצמך.

קח בחשבון שאת הארקה (הפין העבה) אתה תהיה חייב לחבר בנפרד שכן רוב ממירי המתח מתחברים ללא הארקה (בידוד כפול) ולכן תהיה חייב לספק למגבר הארקה בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתאם פשוט לא יעבוד.

כפי שעומרי ציין לפני, אתה חייב ממיר מתח, בהתבסס על הזרם של המגבר אתה יכול להשתמש באחד אלקטרוני שעולה ~80 ש"ח בחנויות אלקטרוניקה/עשה זאת בעצמך.

קח בחשבון שאת הארקה (הפין העבה) אתה תהיה חייב לחבר בנפרד שכן רוב ממירי המתח מתחברים ללא הארקה (בידוד כפול) ולכן תהיה חייב לספק למגבר הארקה בנפרד.

תודה רבה על התשובות,מזל שבאתי לכאן קודם ושאלתי, כיצד אני מחבר הארקה למגבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן תיאורטי אתה מחבר את שקע הארקה מהקיר ישירות למגבר.

למרות שבהתבסס על הידע שהפגנת עד-כה בחשמל, הייתי ממליץ בחום שתבקש ממישהו שמבין בזה טיפה יותר לעשות את זה, שכן חשמל זה (כמו שאתה בוודאי יודע) דבר מסוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהם עשו זה חיברו שנאי אלקטרוני בדיוק כמו שהמלצתי לבחור לקנות(טכנית זה לא שנאי, אבל זה לא חשוב) ישירות לתקע במקום בצורה הקונבנציונאלית.

בת'כלס זה בדיוק אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער על כך שהידע שלי בחשמל הוא מאוד, אני יותר אוהב להשתמש בו מאשר לחקור אותו ולדעת את נפלאותיו הרבים.

בכל מקרה אני מודה לכולם על עזרתם הרבה, כבר הצלחתי לחבר את הכל והמגבר עושה את העבודה שלו בצורה נאמנה, מה שכן לא תיארתי שהוא יוכל לגרום לחדר לראות בצורה מבעיתה P: (זה דבר מעולה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...