בעיה בארדיסק חיצוני של WD ,בעיית סקטורים,לא קריא..בבקשה תעזרו לי,דיי נואש. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בארדיסק חיצוני של WD ,בעיית סקטורים,לא קריא..בבקשה תעזרו לי,דיי נואש.

radioheadbaby

Recommended Posts

יש לי הארדיסק 320 ג'גה של עם חומר מאוד חשוב ,תמונות שצילמתי במשך הרבה שנים מכל התקופות ,ואין לי גיבוי אחר חוץ מאשר על הארדיסק עצמו

לא מצליח כ80 אחוז ולהעתיק ממנו מידע,אין לי מושג מה לעשות ,נסיתי תוכנות לתיקון סקטורים אבל זה גם אחרי 12 שעות זה לא עבר את האחוז.

סרקתי בדיקת שגיאות ובעית סקטורים בוינדוס והוא אמר שזה תיקן אבל עדיין לא מצליח להוציא ממנו את המידע ,מה לעשות? אתם התקווה היחידה שלי ,אני שמח לשמוע הצעות של תוכנות או מקומות שבו אני אוכל לשחזר או לתקן את הארדיסק הזה.

מה שבטוח אני גמרתי עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך תוכנות לשחזור מידע בסטיקי כוננים קשיחים.

נ.ב. זה מטופש לומר "אני גמרתי עם WD" על סמך ניסיון לא טוב איתם. כל דיסק קשיח מת מתישהו ו- לא פחות אמינים מסמסונג, או היטאצ'י.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה,אבל בדקתי כבר את הנושא הזה ,אני רוצה שימליצו לי על תוכנה ספציפית שעושה את העבודה כי בדקתי כבר כמה וזה היה לשווא.

בקשר לWD זאת לא הפעם הראשונה שאני נתקל בתקלות במכשירים שלהם ,3 פעמים זה כבר סימן שזו חברה אוברייטד ,זה מותג,לא איכות....יצור סיני זול ,כמו מוצר מדבקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הארדיסק 320 ג'גה של עם חומר מאוד חשוב ,תמונות שצילמתי במשך הרבה שנים מכל התקופות ,ואין לי גיבוי אחר חוץ מאשר על הארדיסק עצמו

לא מצליח כ80 אחוז ולהעתיק ממנו מידע,אין לי מושג מה לעשות ,נסיתי תוכנות לתיקון סקטורים אבל זה גם אחרי 12 שעות זה לא עבר את האחוז.

סרקתי בדיקת שגיאות ובעית סקטורים בוינדוס והוא אמר שזה תיקן אבל עדיין לא מצליח להוציא ממנו את המידע ,מה לעשות? אתם התקווה היחידה שלי ,אני שמח לשמוע הצעות של תוכנות או מקומות שבו אני אוכל לשחזר או לתקן את הארדיסק הזה.

מה שבטוח אני גמרתי עם .

חומר חשוב שאוספים במשך שנים לא שומרים על דיסק אחד. מידע כזה חייב להיות מגובה לפחות פעם אחת אם לא פעמיים. כל דיסק "בא יומו" וזה לא התקן שחי לנצח. אני עברתי דיסקים של לא מעט חברות בחיים ואין חברה שהיא ממש הרבה יותר טובה מהאחרות. הדרך היחידה להתמודד עם תקלות של דיסקים זה גיבויים. מה שרשמת על זה פשוט לא רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...