היש כאן מתכנתי JAVA? - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היש כאן מתכנתי JAVA?

LinKinG

Recommended Posts

שלום רציתי לדעת אם יש כאן מתכנתי JAVA?

אגב אני חדש בקיהלה אני מתכנת בשפות C JAVA JS ASP

ואשמח אם מישהו כאן ימיליץ לי על קומפיילר לJAVA אבל תוכנה שתשלים פקודות אוטומטית (עצלנות חחח)

;)

אז שלום שלום ומחכה לתגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי עם JAVA בעבר, וקצת בהווה.

וכיום האפשרויות לא נרחבות במיוחד - יש את Visual J++ של , שיש בה אפשרות להשלמת קוד. אבל היא עובדת על סטנדרט ג'אווה שונה משל סאן.

ויש את Visual Cafe שאני אישית לא ניסיתי.

מעבר לכך לא מוכרות לי תוכנות נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לעבוד עם Java עליך כמובן להתקין מינימום את ה- Java Virtual Machine, במחשב (עבור הרצה מינימלית של Applet's) וכדי לפתח אתה צריך לעבוד עם JDK (ספריות ענקיות של פונקציות ) המעודכן מהאתר של www.sun.com.

עכשיו כל שנותר הוא עורך נוח, אנחנו עובדים באוניברסיטה עם עורך מאוד נוח כמו http://www.jcreator.com/ ... והוא גם משלים פקודות.

סביבת העבודה של Visual J++ אינה בדיוק שפת גא'ווה By Definition. הסיבה שמייקרוספט שיחררו את הגירסא של פיתוח סביב Visual J++ היא פשוט לתת למתכנתים בגא'ווה סיבה טובה למעבר לסביבת סטנדרטית. אני חייב לציין שמכאן ל- c# בדרך היתה מאוד קצרה.

הערה : הקומפיילר נמצא תחת החבילה הענקית של Java SDK והתוכנה שעורכת בסה"כ מפעילה את הקומפיילר בעזרת פקודה חיצונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעצלנים,

אתה יכול לעבוד עם ה VISUAL של MS - אני לא מניח שתגיע מהר מאוד לרמת הניואנסינים הקטנים שה VISUAL נותן וה JVM לא.

אולי רק חבל כי תעבוד עם גרסה ישנה של JAVA (למיקרוסופט אסור לפתח את ה VM שלה ולכן היא כבר הרבה מאחורי SUN בפיתוח ה JAVA (שעכשיו כבר בגרסה 1.41 - אם אני לא טועה)

VISUAL CAFE הוא גם בסדר - אני יודע שיש גם גרסה חדשה של KAWA ואם אני לא טועה אפילו משלימה פונקציות ...

אבל בתכלס זה ממש לא צריך להיות השיקול שלך.

אם אני לא טועה יש ל גרסת JAVA שהיא GNU ככה שהיא צריכה זמינהלהורדה בחינם - נקראת ECLIPES (קרי ליקוי חמה - אם תעיתי בבאיות - אני לא חזק הזה) נסה אותה - היא מצויינת - עבדתי בה תקופה - אבל לרוב אני עובד ב UNIX או פעם זה היה ב ואני לא מניח שאתה רוצה לעבוד שם ?!

מקווה שעזרתי - ושיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל מה אתם אומרםי על JBuilder 9 Enterprise של BROLAND ?

חבר המליץ ועוד כמה אנשיןם ונראה לי שאני ילך עליה יש תגובות?

ובמוצרים של מייקרוסופט לגבי JAVA אני לא נוגע

כי זה לא שייך אחד לשני והם נורא מאחרו כי אסור להם לגעת בVM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...