כלת פרס נובל: לשחרר מחבלים, לתת תקווה - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כלת פרס נובל: לשחרר מחבלים, לתת תקווה

liran8378

Recommended Posts

כן הקשבתי,שאלו אותה אם צריך לשחרר מחבלים בכל מחיר,והיא ענתה שצריך לשחרר אותם ולא לכלוא אותם אצלנו בלי קשר לגלעד שליט.

כי זה גורם ליותר שינאה בצד השני,כנראה אתה לא מקשיב.

היא רק לא מבינה שהמחבלים מתאבדים ורוצחים מטעמי דת ולא מהסיבה שהם "מסכנים" ו"מוזנחים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תתבייש לך !

איך אתה מעיז לחלוק על דיברי הפרופסורית כלת פרס הנובל , ממש בושה , בטוח שהיא צודקת ואתה טועה ... :lol:

הרי היא זכתה בפרס בכימיה , אז היא בטוח מבינה בכל השאר :lol: אני מציע לך להתקשר אליה ולשאול אותה באיזה מניות להשקיע :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש בכביש - ואם היו שואלים לדעתך על שיחרור גלעד שליט "בכל מחיר" ברדיו - האם גם אז, בתור דמות ידועה בפורום HWZONE המהולל - היית צריך "לא להיכנס לשם בכלל"? אתה לא עקבי ולא הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 13.10.2009 בשעה 10:37:25

עכביש בכביש - ואם היו שואלים לדעתך על שיחרור גלעד שליט "בכל מחיר" ברדיו - האם גם אז, בתור דמות ידועה בפורום HWZONE המהולל - היית צריך "לא להיכנס לשם בכלל"? אתה לא עקבי ולא הגיוני.

אני מקווה שכך אפשר יהיה להסביר , השאלה שלך היא במקומה ,

אם השאלה הזו הייתה נשאלת בפורום מפרטי מחשבים , אני סומך על המנהל שהוא היה מוחק אותה בתור ספאם ונותן אזהרה למשתמש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ימני אמיתי דווקא צריך להיות מרוצה מההתבטאות שלה ומצידי אפשר לתת לה טור קבוע באתר חדשות כלשהו או פינה/תוכנית רדיו.

הפרופ' הזאת אישה מצחיקה והתשובות שלה לגבי התספורת וההפתעה מהזכיה הראו שהיא חברמנית. בגלל זה אני חושב שגם את הרעיון שהציעה צריך לקחת בהומור ולא להיתפס לרצינות.

אדם מיושב בדעתו לא יצטרך יותר מכמה שניות להבין מה המשמעות של שחרור סיטוני של רבי מרצחים, החל ממוטביציה לגיוס מחבלים, המשך בהתמקצעות היכולות שלהם וכלה בחיסול הגורם שבו רואה השמאל, משום מה, שותף לעשיית שלום - הפת"ח.

חוץ מזה, אם לא יהיו אסירים, מה אכפת להם לחטוף ישראלים אם אפשר ואז לכרות להם את הראש בנוסח עירק תוך ניצול כלי התקשורת ובעיקר אל-ג'זירה ואל מנאר?

בקיצור, כמו שאמר יוסי בנאי עליו השלום, "אותי זה מצחיק!!!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...