כלת פרס נובל: לשחרר מחבלים, לתת תקווה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כלת פרס נובל: לשחרר מחבלים, לתת תקווה

liran8378

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה אתם רוצים ממנה ועושים רעש?

היא הביעה את הדעה שלה - זכותה

לכל הלאומנים שצועקים להחרים אותה ולקחת לה את הפרס וכו...

נראה לי ששכחתם שירדתם מהמטוס - פה זה לא ברית המועצות :nono:

<a  href=%7Boption%7Dhttp://img194.imageshack.us/img194/2759/communism.th.gif' alt='communism.th.gif'>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the italian bob, עכביש עכביש:

אין שום בעיה בעובדה שהיא הביאה את דעתה הפוליטית. בארצנו, כשבן אדם כל שהוא, לא משנה מה עיסוקו - מגיע לאור הזרקורים באיזשהו שלב הוא נשאל לגבי דיעותיו הפוליטיות ומכיוון שאנחנו חיים במדינה בה רוב האזרחים מעורבים במידה גדולה בנעשה ביום יום, בשונה ממדינות אחרות בעולם זה מאוד צודק, נכון ורלוונטי.

אין שום בעיה בכך שהפרופסורית הציגה לכולנו את דיעותיה הפוליטיות, כשום שלא היתה בעיה כשפרופסור אומן התבטא נחרצות כנגד פינוי גוש קטיף ב-2005 (שנת זכייתו), ולא זכור לי אף דיון שנפתח אז בעקבות הדברים שהוא אמר ואף אחד גם לא אמר לו לחזור לשחק במשחקי כלכלה.

(רק לשם הבהרה: אני ימני מאוד בדיעותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייכם. זו היתה בסך הכל הבעת תודה לנורביגים או לשבדים (שלא אוהבים הרבה את ישראל)

שהמליצו עליה - והיא חייבת להם תמורה ותרומה.

ובכללי במה היא מסוגלת להשפיע, בפרסים ומדליות יש הרבה...

תסתכלו עליה,, לא יודעת לדבר ולא לחייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או בקיצור "דמוקרטיה מתגננת "

או איך שאני שואל :"מהם גבולות הדמוקרטיה ?"

הכל זו שאלה של גבולות !

ואכן הגברת הזו חצתה את הגבול ועברה ממדענית לפוליטיקאית !

הייתי שואל אם אתה מטומטם או רק עושה את עצמך, אבל אני כבר יודע את התשובה לכן אחסוך לעצמי את המאמץ.

אפשר לחשוב שהיא כינסה מסיבת עיתונאים בבית שלה כדי להודיע לכולם שהיא בעד שחרור מחבלים. בסך הכל ראיינו אותה ברדיו בעקבות הזכיה שלה בפרס נובל, והמראיין שאל מה עמדתה בנושא גלעד שליט. אז היא ענתה לו. מה הביג דיל פה? זכותה שתהיה לה דעה, גם אם אתם לא מסכימים איתה. אעלק "ניצלה את הבמה" - זו התבטאות שגובלת באוטיזם לדעתי. אין שום סיבה בעולם שהיא תמנע מלהביע את הדעה שלה רק כי איזה אהבל שקורא לעצמו עכביש בכביש בפורום זניח באינטרנט חושב שאסור לה.

ולכל אלה שמשמיצים אותה - פחחחחחחחחחחחחחחח. זה כל מה שיש לי לומר לכם. אתם אפסים לידה, ואפסים תשארו לעד עם גישה כזאת.

איפה היא היית לפני קבלת הפרס? למה היא לא דיברה לפני?

שתתעסק במה שהיא טובה בו.

איפה היא הייתה? במכון ויצמן.

למה היא לא דיברה לפני? כי אף אחד לא טרח לראיין אותה ברדיו ולשאול מה דעתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

אני אדגים לך את זה כך , היא צריכה לשתוק ולא לדבר על נושאים שהם לא מהתחום שלה כמו שאני שותק ולא מגיב לאבחנות שלך - חחח

אבל בדבר אחד אני לא מסכים איתך !

בפורום זניח באינטרנט

^ ^ ^ :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכל אלה שמשמיצים אותה - פחחחחחחחחחחחחחחח. זה כל מה שיש לי לומר לכם. אתם אפסים לידה, ואפסים תשארו לעד עם גישה כזאת.

כמה התגוננות ,הפרופ זאת אמא שלך או דודה ?

בקשר לדבר אחד אתה צודק,הפורום הזה באמת זניח,וכל אחד פה יכול להביע את דעתו כמה שהוא רוצה,זה אתה שלא יודע לכבד דעה של אחרים זה כבר סיפור אחר.

סתכל במראה חביבי.

והפרופ' הזאת היא 0 אחת גדולה !! תתפוצץ (תרתי משמע)

במיוחד אחרי שחרור מחבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה התגוננות ,הפרופ זאת אמא שלך או דודה ?

לפי החוכמה , אני חושב שלא , אבל לפי הפרצוף :-\

בקשר לדבר אחד אתה צודק,הפורום הזה באמת זניח,וכל אחד פה יכול להביע את דעתו כמה שהוא רוצה,זה אתה שלא יודע לכבד דעה של אחרים זה כבר סיפור אחר.

סתכל במראה חביבי.

והפרופ' הזאת היא 0 אחת גדולה !! תתפוצץ (תרתי משמע)

במיוחד אחרי שחרור מחבלים.

אכן , המחבל הערבי יקבל רוח גבית חזקה מאוד מהנושא ודבר זה ילבה את המוקאמה ויוכיח להם שאין ענישה ודרכם היא דרך האל והינה הם מקבלים את שכרם , אם רוצה לעשות למען השלום היא צריכה למנף מחוות קרי נגיד להגיד , אתם רוצים 400 אסירים תמורת גלעד , הינה אני אשחרר עוד 100 כדי להראות רצון טוב , את זה הם יכבדו כי אתה יוצא יותר גדול מהם ואת זה הם לא אוהבים כלומר לא רוצים שמישהו יעשה עליהם דאווין , כבוד יעני אם אתה נותן בחינם הם חושבים שאתה פראייר חלש .

[br]פורסם בתאריך: 12.10.2009 בשעה 18:12:31

the italian bob, עכביש עכביש:

אין שום בעיה בעובדה שהיא הביאה את דעתה הפוליטית. בארצנו, כשבן אדם כל שהוא, לא משנה מה עיסוקו - מגיע לאור הזרקורים באיזשהו שלב הוא נשאל לגבי דיעותיו הפוליטיות ומכיוון שאנחנו חיים במדינה בה רוב האזרחים מעורבים במידה גדולה בנעשה ביום יום, בשונה ממדינות אחרות בעולם זה מאוד צודק, נכון ורלוונטי.

אין שום בעיה בכך שהפרופסורית הציגה לכולנו את דיעותיה הפוליטיות, כשום שלא היתה בעיה כשפרופסור אומן התבטא נחרצות כנגד פינוי גוש קטיף ב-2005 (שנת זכייתו), ולא זכור לי אף דיון שנפתח אז בעקבות הדברים שהוא אמר ואף אחד גם לא אמר לו לחזור לשחק במשחקי כלכלה.

(רק לשם הבהרה: אני ימני מאוד בדיעותי)

יש בעיה והבעיה היא שהמצב הוא הרבה יותר מורכב מאשר גחמה ריגשית ורגשנית של אישה זקנה שקבורה כל היום במעבדה , המדען הוא אדם אגוצנטרי ומופנם בעיקרון מבחינת מבנה האישיות שלו ולכן דעתה עוד פחות חשובה מהמנקה רחובות שמתעסק בחוץ עם האנשים והיא לפחות הייתה צריכה להדגים מודעות עצמית שזה אחד הכלים של אדם מופנם ואגוצנטרי והיא לא הפגינה זאת ע"י הכרה בחוסר היכולת השיפוטית שלה לגבי המצב המורכב שאיננה מיודעת אליו מכיון שהיא אמורה הייתה להיות עסוקה מעל ומעבר בחקירות שעליהן היא קיבלה את הפרס וזו הסיבה היחידה מדוע איזה מישהו בכלל טורח לשאול את דעתה מחוץ לעולם המצוצמם שהוא החיים שלה קרי מעבדה , כמה סטודנטים ובית .

בקיצור , עצם העובדה שהיא היגיבה לשאלה מעידה על חוסר ההבנה שלה , יש שאלות שלא צריך להיתיחס ו / או לענות עליהם !

פרופסור אומן הוא בקי בתורת המשחקים ואכן יכול לאבחן את המצב שנוצר מפני שעיסוקו הוא בצורות שנות ובהיתהוות של מצבים ( משחקים ) ואינטראקציה בין האלמנטים השונים במשוואה קרי המשחק האפשרי ולכן דעתו היא דעת מומחה ואכן ההסתכלות שלו מדוייקת ונכונה כפי שהוא מפרש את המשחק ביננו לבין הפלסטינים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור התגבות של חלק מהשמאלנים הלאומנים פה (ובכתבה) אולי באמת עדיף לה להגר לקנדה...

במקום לפרגן לה על ההישג המדהים והכל כך חשוב להבנת החיים שהיא הגיעה אליו אתם כותבים זיבולי שכל על דעה פוליטית של בן אדם שיש לו את כל הזכות להשמיעה אותה... ועוד חלק ביקשו לקחת לה את הפרס :screwy:

גועל נפש :mavet::puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחשוב שהיא כינסה מסיבת עיתונאים בבית שלה כדי להודיע לכולם שהיא בעד שחרור מחבלים. בסך הכל ראיינו אותה ברדיו בעקבות הזכיה שלה בפרס נובל, והמראיין שאל מה עמדתה בנושא גלעד שליט. אז היא ענתה לו. מה הביג דיל פה? זכותה שתהיה לה דעה, גם אם אתם לא מסכימים איתה. אעלק "ניצלה את הבמה" - זו התבטאות שגובלת באוטיזם לדעתי. אין שום סיבה בעולם שהיא תמנע מלהביע את הדעה שלה רק כי איזה אהבל שקורא לעצמו עכביש בכביש בפורום זניח באינטרנט חושב שאסור לה.

כל מילה.

בסך הכל שאלו אותה, והיא בסך הכל ענתה. היא לא "ניצלה" שום "במה". :screwy:

אני לא מבין את התוקפים כאן, באמת לא מבין מה אתם רוצים. הקשבתם בכלל לקטע הרדיו? אתם הופכים את זה לממש ציד מכשפות.

אני חושב שכל אדיוט שבא לנגח אותה באיזה "מאמר דיעה" ב ynet הוא זה שמנצל כאן "במה", ובעצם רוכב על ההזדמנות לשפוך את דיעותיו רק כי יש מישהו חדש להכנס בו.

ואגב, לכל מי ששואל "למה לא דיברה לפני" - זאת השאלה הכי מטומטמת שאפשר לשאול לגבי כל הנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כותבים זיבולי שכל על דעה פוליטית של בן אדם שיש לו את כל הזכות להשמיעה אותה... ועוד חלק ביקשו לקחת לה את הפרס

הפרס ודעתה זה שני דברים שונים.

את הפרס היא קיבלה משיקולים פוליטים ואין לי כוח להתמרמר על זה.

בקשר לדעתה אני חושב שצריך לשרוף אותה.

[br]פורסם בתאריך: 12.10.2009 בשעה 18:49:28

כל מילה.

בסך הכל שאלו אותה, והיא בסך הכל ענתה. היא לא "ניצלה" שום "במה". :screwy:

אני לא מבין את התוקפים כאן, באמת לא מבין מה אתם רוצים. הקשבתם בכלל לקטע הרדיו? אתם הופכים את זה לממש ציד מכשפות.

אני חושב שכל אדיוט שבא לנגח אותה באיזה "מאמר דיעה" ב ynet הוא זה שמנצל כאן "במה", ובעצם רוכב על ההזדמנות לשפוך את דיעותיו רק כי יש מישהו חדש להכנס בו.

"בסך הכל שאלו אותה" מה אכפת לי שרק שאלו אותה,מה שמענין אותי זו הדעה שלה,דעה מפגרת !!!

או שגם אתה מסכים שצריך לשחרר מחבלים?

יש לך בעיה עם התגובות של המתנגדים לה?

דמוקרטיה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא עם האנשים שתוקפים אותה על כך שהיא מעזה לומר את דיעותיה "בתוקף סמכותה" וכי היא "ניצלה את הבמה שנותנים לה". אלו שטויות.

וכן, יש לי הרבה מאוד מה לומר נגד הדעות שלה, אבל למה להתנגד שתענה אם שואלים אותה?

אם מישהו מתנגד נחרצות לדעותיה ואומר שהיא צריכה אפילו להמנע מלענות באופן פאסיבי כששואלים אותה, זה עלוב.

אז לסיכום ואם לא הבנת, יש לי בעיה עם תגובות כאלה:

אני לא מבין למה כל אחד שמקבל במה צריך להציג את הדעות הפוליטיות שלו בפומבי.

זה לא מעניין את הביצה השמאלית שלי מה היא חושבת (הימנית דווקא התרגזה, טוב, ימנית...) וכמה שהיא חכמה לא הייתי סומך עליה שתנהיג את הארץ.

אז מה את קופצת, קחי את הפרס שלך ולכי הביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...