כלת פרס נובל: לשחרר מחבלים, לתת תקווה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כלת פרס נובל: לשחרר מחבלים, לתת תקווה

liran8378

Recommended Posts

לא אמרתי שאין בטכניון שמאלנים-פשוט המרצים כול כך עסוקים במחקרים שלהם,שהם לא מכירים חיים אחרים-אקיצר מטורפים על העבודה-וזה טוב.שמע זה הטכניון-המקום היחיד שבו הפוליטיקה מתה,בשאר האוניברסטאות זה סתם פרש כול פוץ נפוח מתעורר ומודיע לעולם על דעותיו לעולם.בכללי בעברית כול המרצים הנאצים נמצאים :smile1:

תהיה בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בסגנון דיויד לטרמן - חחח

1.כי הם לא חושבים אלא מחשבים

2.כי הם תקועים בתוך מכוני המחקר שלהם ולא יודעים מה קורה בחוץ

3.כי הם עוסקים בתאוריה בלבד

4.כי בדרך כלל הם באים משכבות סוציואקונומיות גבוהות ותמיד הם יוכלו לברוח ( היונת הזו היא אומרים שבאה ממשפחה עניה , אבל לא ניראהלי שהיא באה מהמשפחה של סאלח שבתי - חחח )

5.כי הם רוצים להיות מקובלים על הפרופסורים בשאר העולם קרי משלמים שוחד פוליטי.

6.משקיעים את כל האנרגיה השיכלית שלהם בנושא אחד ( הנושא שהם מתמחים בו ) ולכן לא נישאר להם שכל והיגיון לשאר הדברים ( מה שאמת ! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסגנון דיויד לטרמן - חחח

4.כי בדרך כלל הם באים משכבות סוציואקונומיות גבוהות ותמיד הם יוכלו לברוח ( היונת הזו היא אומרים שבאה ממשפחה עניה , אבל לא ניראהלי שהיא באה מהמשפחה של סאלח שבתי - חחח )

6.משקיעים את כל האנרגיה השיכלית שלהם בנושא אחד ( הנושא שהם מתמחים בו ) ולכן לא נישאר להם שכל והיגיון לשאר הדברים ( מה שאמת ! )

ובסגנון השמוק התורן

עדיף שהיא תבזבז את האנרגיה שלה על למצוא את הגן שאחראי לשמאלינזם(לא שימניזם טוב בהרבה ממנו), ובדרך אם היא תמצא את הגן שגרם לה להיות כלכך אבל כלכך מכוערת כדי שנוכל למחוק אותו מהגנום האנושי מה טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובסגנון השמוק התורן

עדיף שהיא תבזבז את האנרגיה שלה על למצוא את הגן שאחראי לשמאלינזם(לא שימניזם טוב בהרבה ממנו), ובדרך אם היא תמצא את הגן שגרם לה להיות כלכך אבל כלכך מכוערת כדי שנוכל למחוק אותו מהגנום האנושי מה טוב...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסגנון דיויד לטרמן - חחח

קשקוש מוחלט. אם אני הייתי במכון וויצמן הייתי חוקר את היחס של הטוקבקיסט הישראלי לאדם מיד לאחר כניסה לקונצנזוס הישראלי ומיד ביציאה ממנו.

כיוון שכמובן שמעולם לא חקרת דבר במסגרת אוניברסיטאית לא נתייחס לשטויות הגמורות שכתבת בענייני האקדמיה.

בקשר למעמד המשפחתי של הפרופ', במקרה נפלת על אחת שלא יושבת לך על תדמית האשכנזי העשיר מרמת אביב, אלא מפרנסת בית מגיל 12 וגרה בדירת ארבעה חדרים עם עוד שתי משפחות, ובכל זאת ירית את השטות הגזענית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הילדים הפתאטיים שהגיבו פה צריכים ללמוד מה זה לכבד את דעותיו של האחר. גם אם אתם לא מסכימים עם דעות של מישהו אחר, אתם צריכים לכבד אותן.

לגבי להביע את דעתה - זו זכותה הדמוקרטית. עוד מעט תגידו שהיא לא צריכה להצביע, כי לא מעניין אתכם מה היא חושבת. תגדלו קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הילדים הפתאטיים שהגיבו פה צריכים ללמוד מה זה לכבד את דעותיו של האחר. גם אם אתם לא מסכימים עם דעות של מישהו אחר, אתם צריכים לכבד אותן.

לגבי להביע את דעתה - זו זכותה הדמוקרטית. עוד מעט תגידו שהיא לא צריכה להצביע, כי לא מעניין אתכם מה היא חושבת. תגדלו קצת.

מה זה קשור זכותה הדמוקרתית יא אהבל,קריאה לשחרור מחבלים זה דעה מפגרת חסרת אחריות ואין לה קשר לדמוקרטיה,במדינה אחרת מזמן היא הייתה מוחרמת.

רק פה בישראל יש אנשים הזויים כמוך משלום עכשיו ששונאים את המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:2girls:

קשקוש מוחלט. אם אני הייתי במכון וויצמן הייתי חוקר את היחס של הטוקבקיסט הישראלי לאדם מיד לאחר כניסה לקונצנזוס הישראלי ומיד ביציאה ממנו.

כיוון שכמובן שמעולם לא חקרת דבר במסגרת אוניברסיטאית לא נתייחס לשטויות הגמורות שכתבת בענייני האקדמיה.

בקשר למעמד המשפחתי של הפרופ', במקרה נפלת על אחת שלא יושבת לך על תדמית האשכנזי העשיר מרמת אביב, אלא מפרנסת בית מגיל 12 וגרה בדירת ארבעה חדרים עם עוד שתי משפחות, ובכל זאת ירית את השטות הגזענית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיתונים צריכים להימכר, אנחנו צורכים את הפרובוקציה והסנסציה.

האם מישהו היה טורח לפרסם את דעותיה הפוליטיות בעיתון מרכזי, לפני שהכרנו אותה ככלת פרס נובל? סביר שלא.

אבל ברגע שהיא כלת פרס נובל, והיא אומרת משהו פוליטי, כל עיתונאי מתחיל מבין שמדובר ב: OMG OMG WTF GTFO! - פרובוקציה וסנסציה.

ואנחנו בולעים את הפיתיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי אני אוהב את כל אלה שברגע שמישהו אומר שצריך להחרים אנשים שמדברים בזכות אויבינו כולם (כל השמאלנים לפחות) ישר קופצים בצעקות, ש"כאן זה מדינה דמוקרטית ואם אתם בעד סתימת פיות לכו לאיראן".

לכל אותם שמאלנים אני אומר - למה שלא נבטל את החוק האוסר הוצאת דיבה? הרי הוא פוגע בחופש הביטוי! למה שלא נתיר לפדופילים לעבוד בבתי ספר? הרי אחרת אנו פוגעים בחופש העיסוק! וכולי וכולי.

אנשים נוטים לשכוח שהחרויות הבסיסיות של האדם, כגון חופש הביטוי, באות להגן על החברה כולה. כשאדם בוחר לנצל את חופש הביטוי כדי לפגוע באותה החברה עצמה ע"י הוצאת דיבתה רעה ומתן תחמושת תעמולתית לאוייבינו, הרי ששכרו של אותו "חופש ביטוי" בתרומתו לחברה חופשית יצא בהפסדו בעשיית נזק עצום לאותה החברה בדיוק - ובדיוק מהסיבה הזו, של רווח מול נזק, קיימים חוקים המגבילים את "הזכויות הבסיסיות" (אותו האיסור על הוצאת דיבה למשל), וזאת מבלי לקדם את החברה לכיוון של משטרים אפלים.

ואגב (ובלי קשר), הנטייה של אנשי האקדמיה לשמאל לא קשורה בהכרח למדיניות החוץ של המדינה (כל מדינה, לאו דווקא ישראל). לצערי, ה"ימין" תמיד מקושר לדת, ל"שמרנות" וללאומיות, בעוד ה"שמאל" בעד גלובליזציה, השכלה ו"פתיחת דף חדש" (ובכלל זאת, קבלת השונה באשר הוא, גם אם הוא ניסה להרוג אותך אתמול). כך נוצר מצב, שאדם שכל רצונו היה לקדם את המדע וההשכלה, לבער את התלות של הציבור בשאמנים לובשי שמלות למיניהם, או לתמוך בשונה (למשל בעלי נטיות מיניות אלה ואחרות) מוצא את עצמו סופח דעות מאנשים שמסרבים להכיר בעובדות החיים, המראות בתוקף שיש אנשים שגישת ה"חיה ותן לחיות" פשוט לא עובדת איתם: אתה תכתת את חרבך לאת, והם בינתיים יחדדו את שלהם וינעצו אותו בלבך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...