Operation Flashpoint 2: Dragon Rising - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

אני נותן למשחק 7 מתוך 10. הגרפיקה מאכזבת. פשוט ציפיתי לתמונה יותר יפה כשכל ההגדרות על הכי גבוה, והייתי צריך להפעיל תמיכה בSLI דרך NHANCER. לדעתי השליטה בחיילים גרועה. עד כדי כך שכדי לשכוח שהיא קיימת. והכי מעצבן שהחובש אף פעם לא בא כשקוראים לו.

אבל אם מסתכלים על משחק כעל משחק FPS אז הוא די בסדר.

אני לא שיחקתי בקודם אבל כמו שמישהו כתב פה כנראה הבעיה בשם. אם המשחק היה ניקרה פשוט DRAGON RISING בלי OPERATION FLASHPOINT אז הכל היה בסדר וכולם היו כותבים איזה משחק יפה.

שלא תתאכזבו כך גם כשיצא CRYSIS2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע על מה אתם מתלוננים, יש למשחק תפריט ראשי מאד מושקע ומוסיקת פתיחה מאד מעניינת..

אז הגרפיקה, , משחקיות ועוד כל מיני דברים שוליים הם זוועה.. אז מה קרה ? זהו..? אי אפשר להנות מדברים אחרים גם ? :lol:

עכשיו ברצינות,

אכזבה זה לא מילה. ממש התבאסתי ממנו. מסכים אם כל מילה שסימון רשם בעמוד 4..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, לאיזה התכוונתם, של האויב או שלכם?

כי האויב מאוד "חכם".

למעשה, ברגע שהוא מתיישב על איזה מכונת ירייה מבוצרת, אין סיכוי שאפשר להתקרב אליו.

ולא, גם מאחורה בקושי, כי מחפים עליו...

האויב לא כזה טיפש, הוא גם מגלה את הצוות שלי ממרחקים גדולים וזז הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אכן הייתי צריך לנסח את זה אחרת, לא התכוונתי להעליב את האינטליגנציה של אף אחד פה :)

כן, התכוונתי לAI של חברי הצוות.

שד"א, הם באמת די טיפשים.

אפילו אם אני אומר HALT FIRE, אני מצפה מהם לירות חזרה כשיורים עליהם (למרות שיש פקודה) ולכל הפחות לשכב על האדמה או משהו.

קצת COMMON SENSE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במשימה השניה של המשחק,

באמצע שלה בערך או לקראת הסוף זה כבר נראה לי,

אני אמור להשמיד את הטילי קרקע אוויר,

ובדיוק מדווחים לי בקשר שעומד להגיע מסוק שלנו,אני מסמן לו עם עשן איפה אני,והוא עוזר לי קצת,

אבל אז הוא פשוט ממשיך לטוס רחוק,והוא נפגע מטילי קרקע,ואז אומרים לי שהמשימה נכשלה,

אבל איך אני יכול להשמיד את הטילים שהוא טס לכיוונם אני רחוק מהם מאודדדדדדדד

מה הקטע המפגר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...