מחשב נייד עם מסך מט עד 2500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד עם מסך מט עד 2500 ש"ח

guyishai

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש בזמן האחרון (לעבודה משרדית), וגיליתי שנורא קשה למצוא היום מחשבים בעלי מסך מט.

מסיבה לא ברורה המסכים המבריקים השתלטו על השוק. יצא לי לראות כמה כאלה וההשתקפויות מפריעות כמעט בכל סביבת עבודה.

אשמח לשמוע אילו דגמים בטווח מחירים של עד 2500 הם בעלי מסך מט (למען הסר ספק, אני מעוניין במחשב 15.4'', לא נטבוק או משהו כזה).

מעניין אותי גם לשמוע מאנשים בעלי מסכים מבריקים מה באמת חוויית העבודה איתם. אולי זה לא כ"כ נורא כמו שהיה נראה לי?

בתודה,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:גם אני חשבתי כמוך ,הקטע הוא שזה משתנה ממחשב למחשב, חלקם יותר מבריקים ,חלקם פחות ,תלוי כמה תאורה גם יש בחדר

ובאיזה שעות אתה עובד מול המחשב ,לעסקים כמוון שעדיף מאט בגלל כמות האור במוסדים כאלו ,לעבודה ביתית מבריק יהיה די סבבה ,דבר נוסף

קיימים בשוק מדבקות מיוחדות שבעצם הופכות את המסך למאט ,ראיתי כאלו ברשת "באג" למסכים בגדלים שונים ,דבר נוסף לא כל יצרן מזכיר בכלל

העם המסך מאט או לא ,מסך מאט זה בדרך כלל אפשרות שמסופקת תמורת תשלום נוסף אך גם לא על כל דגם ודגם ,ועוד משהוא

מסכי מאט הם בדרך כלל בדגמים עסקיים יקרים יותר ,אך יש גם דגמים זולים עם מסכי מאט ,מחשבים שהם יותר לגיימינג ,ז"א עם כרטיס מסך לא של

עלה ATI או ,תמיד ייה עם מסך מבריק ,והעניין בשימוש במסך מבריק נובע בעצם משימוש ב פאנלים מסוג TN בניידים, בעבר השתמשו ב IPS

אבל זה הוסיף הרבה למחיר של הניידים וכייום קימת ואין עם בכלל עם סוג פאנל שונה מTN, השכבה המבריקה בעצם מכפה על איכות הפאנל

בזה שהיא מוסיפה זווית צפיה רחבה יותר ונגידות גדולה יותר וכך המסכים יותר נוחים לצפיה בסרטים וכו' .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיימים בשוק מדבקות מיוחדות שבעצם הופכות את המסך למאט ,ראיתי כאלו ברשת "באג" למסכים בגדלים שונים

ובדקת גם איך זה משפיע בפועל? שלא נדבר בכלל שמדבקה על המסך זה די מעפאן.

דבר נוסף לא כל יצרן מזכיר בכלל העם המסך מאט או לא
לפעמים מציינים Glare/Glossy או Matte/Anti-glare. לפעמים משתמשים בשמות שיווקיים כמו Brightview / Truebright /Crystalview וכדומה - אלה תמיד מסכים מבריקים.

מסך מאט זה בדרך כלל אפשרות שמסופקת תמורת תשלום נוסף

לא נתקלתי בדברים כאלה כמעט אף פעם.

מחשבים שהם יותר לגיימינג ,ז"א עם כרטיס מסך לא של אינטל עלה ATI או nVidia ,תמיד ייה עם מסך מבריק

אין שום קשר בין הדברים. מסך מאט/מבריק זה רק עניין של דגם צרכני/מולטימדיה לעומת דגם עסקי, לפי המיתוג שהיצרן בוחר לעצמו.

והעניין בשימוש במסך מבריק נובע בעצם משימוש ב פאנלים מסוג TN בניידים, בעבר השתמשו ב IPS

גם בעבר כמעט אף אחד לא השתמש ב-IPS.

אשמח לשמוע אילו דגמים בטווח מחירים של עד 2500 הם בעלי מסך מט (למען הסר ספק, אני מעוניין במחשב 15.4'', לא נטבוק או משהו כזה).

DELL Vostro A860

http://www.notebookclub.co.il/cat-DELL+Vostro+A860.htm

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=C-PCLaptop&keyword=Vostro+A860&orderby=price

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה. האמת שבדקתי את ה- הזה וכבר עמדתי לקנות אותו עד שנציג של "נייד נייד" אמר לי שהוא מבריק ולא מט... בכל אופן גם באתר שאתה נתת וגם באתר של כתוב שהוא מט, כך שזו האמת כנראה.

בקשר למדבקות על המסך, אולי כדאי לשמוע ממי שיש לו? אם זה עובד ונראה טוב, זו אחלה דרך להוציא את סוג ציפוי המסך של הלפטופ מהמשוואה כאשר קונים לפטופ חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...