רוצה עזרה בקשר למחשב לפני קנייה 4800-6000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה עזרה בקשר למחשב לפני קנייה 4800-6000

Omri D

Recommended Posts

קודם כל לפני שאני יתחיל לעבור את ה-4800 זה במקרה של סוף כאילו של גיימרים בלבד (ואני לא כזה).

טוב אני הולך ללמוד בקרוב באילת (לא בטוח אולי) ואני צריך מחשב כי אני לא יהיה בבית למחשב ושיהיה לי גישה לדברים שלי.

או במקרה שלי יותר לעומק:

אני בעצמי טכנאי מחשבים שצריך לעבוד עם Vmware או לפתוח 2 מערכות הפעלה בו זמנית ומידיי פעם צריך את ה-64BIT שאני יכול לעשות ניסויים על מערכות הפעלה שאני יוצר לשימוש אישי ותוכנות.

המחשב שאני רוצה שהוא יהיה חזק בתפעול שלו יעבוד עליו Windows 7 Ultimate שאני יוכל לתת תמיכה למי שצריך למערכת הזאת שכבר את XP אני יודע בעל פה.

הדגם של המחשב שאני רוצה להזמין מחר או יום שלישי זה:

HP Pavilion dv6-1260ej NZ350EA

http://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?productid=1623

עכשיו מה שתוקע אותי בקנייה זה המערכת ההפעלה שלא תיקח לי הרבה מהמעבד בשביל לעשות מה שאני צריך לעשות ממנו ולעבוד עליו...

+

הכרטיס מסך שאני צריך לא חזק במיוחד אבל מערכת הםעלה 7 לא תאנוס לי אותו? למה היום הכל עובד על גראפיקה במערכות הפעלה מאשר לעבוד עליו.

+

אני מאמין שגם המחשב הנייד הולך להחליף את המחשב השולחני שלי שהוא פנטיום 4 2000 עם 512 קאש ואני מבסוט מהמחשב הזה בגלל שהוא עם ולא כבד ובאמת אפשר לעבוד עליו ו-7 אני מפחד שיעשה לי משהו כבד שגם אם אני יקנה מחשב יותר טוב הוא יהיה איטי.

אני ישמח לעזרה בנושא כי זה הראשון שלי ואני מבין במחשבים אבל קצת קשה לי בבחירות.

תודה,

עומרי דוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי, אבל בתור מישהו שמתיימר להיות "טכנאי מחשבים", אתה מתבטא בצורה לא מקצועית למדי. ::)

וגם לא טרחת לקרוא את חוקי הפורום בנוגע להקפצות.

לגבי - כל עוד האחריות היא של היבואן או הנציגות הרשמית (וכך זה ברוב המקרים), לא משנה ממי קונים. תשאל לפני שאתה קונה מי נותן את האחריות ותדאג לקבל תשובה ברורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...