שדרוג חינם לווינדוס 7 במחשב נייד חדש - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג חינם לווינדוס 7 במחשב נייד חדש

thebestof2005

Recommended Posts

מי שעקב אחר הסיפור שלי, בסופו של דבר קניתי את ה inspiron 1545 בארהב.

יש את העניין של שידרוג לווינדוס 7 חינם. חיפשתי על זה חומר, והבנתי שבעצם צריכה לספק את הווינדוס.

ראיתי שצריך להירשם אצלם באתר עם הפרטים של המחשב, אבל לא יכולתי כי המחשב עדיין לא אצלי.

אז, איך כל העניין הולך בעצם? אני נרשם באתר, ואז נותנים לי להוריד את זה? או ששולחים לי את זה הביתה? וזה התקנה חד פעמית, או שאני יכול להתקין מספר פעמים? וזה על חשבון הרישיון של הויסטה, כלומר שאני כבר לא אוכל להתקין עם הרישיון שהביאו לי?

אשמח לקבל פרטים מאנשים שכבר ביצעו את התהליך (גם בנוגע לזה אני לא ממש בטוח, הבנתי שהשידרוגים מתחילים רק מאוקטובר, אבל לא יודע מתי בדיוק...)

תודה, חג שמח ושבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הלינק :) לא יודע איך פיספתי אותו כי חרשתי קצת את האתר שלהם...

מה בנוגע לעניין אם קניתי את המחשב מארהב, אני אוכל להשתמש בשירות של בכדי לקבל הווינדוס?

וגם לא ממש מפורט שם העניין אם השדרוג בעצם 'מחליף' את הויסטה, זתומרת אם הרישיון של הויסטה כבר לא יהיה שמיש לאחר שאני משדרג....

אם מישהו יכול להבהיר את זה, זה גם יהיה טוב (אם מסתובב פה נציג של , זה בכלל יכול להיות לעזר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה שהרישיון של הויסטה לא יהיה שמיש.

מה שכן, בכל מקרה, יש לך רישיון אחד - תוכל להתקין על הנייד ועל הנייד בלבד או או WIN7, או אפילו את שניהם ב-DUAL BOOT. לא תוכל להשתמש ברישיון הכפול כדי להתקין מערכות הפעלה שונות על 2 מחשבים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שבגינה חשבתי שהויסטה כבר לא יהיה שמיש זה בגלל שזה 'שדרוג'... אז יכול להיות שהסיריאל של הויסטה בא בחשבון בתמורה לסיריאל של ווינדוס 7...נקווה שאתה צודק, כי במקרה ולא אהבתי את 7 ואני רוצה לחזור לויסטה, נקווה שעדיין תיהיה לי את האפשרות...

ואם מישהו יכול להתייחס לסוגייה של השירות מדל ישראל, אם אני יכול לקבל השדרוג פה בארץ, למרות שהמחשב עצמו מחול (באתר של רשום שהשירות עובד גם בארץ, רק צריך לבדוק את העניין של קבלת השירות על המחשב שנקנה לא מהארץ....).

והערכת שידרוג עצמה, מה כוללת? דיסק התקנה+סיריאל של 7?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...