דרכי הגעה לתל נוף - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרכי הגעה לתל נוף

NiTRo37

Recommended Posts

יש מיליון קווים בעצם עדיף שתתקשר לחברת קונקס שהיא המפעילה המרכזית באשדוד בניגוד לערים אחרות

לדוגמא מצאתי לך את קו 323 .

בכל מקרה זה מאוד פשוט הבסיס יחסית נחשב למרכזי ולא מעט קווים עוברים בו וממשיכים לתחנות מרכזיות כמו גדרה/רחובות וכו'.

אם יש לך שאלה אשמח לענות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מאשדוד, אבל תגיע לקסטינה ומשם יש לך את 301 (נראה לי עובד גם באשדוד), 367, 371...

תתאם עם מישהו מהבסיס שיבוא לקחת אותך מהצומת כי עד כמה שאני מבין אתה לא מכיר את נוהל הנסיעה בטרמפים של הבסיס (ומי שיכתוב אותו פה אני אישית מפנה לפה את אבטחת מידע) ויש מצב שתחטוף תלונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מאשדוד, אבל תגיע לקסטינה ומשם יש לך את 301 (נראה לי עובד גם באשדוד), 367, 371...

תתאם עם מישהו מהבסיס שיבוא לקחת אותך מהצומת כי עד כמה שאני מבין אתה לא מכיר את נוהל הנסיעה בטרמפים של הבסיס (ומי שיכתוב אותו פה אני אישית מפנה לפה את אבטחת מידע) ויש מצב שתחטוף תלונה...

לא 301 ולא נעליים !!

אני כול יום נוסע לבסיס שלי שהוא בסיס אחרי תל נוף !

אתה צריך קו 323 או קו 37 רק כך בחשבון שה37 עושה חתיכת סיבוב דרך גן יבנה ובני עייש !

ככה שעם אתה מאחר ל323 יש לך אחרי כמה דקות אחריו את 37

מה כול התסבוכת :bash:

מה שכן בתחנה של תל נוף שכח מאוטובסים אתה תהיה חייב לתפוס תרמפים עד כמה שזה אסור עם חיילים או קצינים שנכנסים לביסיס

ההליכה ברגל אסורה וגם זה דיי רחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת לקחת תרופות או משהו?

מה אתה מתרגש כל כך?

301 זה קו יחסית ישיר של ת"א- אשקלון אאל"ט שיוצא כל 10 דקות בערך... עובר גם באשדוד או ליד...

בכול אופן, הכי פשוט שתגיע לקסטינה אם אין לך משהו ישיר ומשם זה 20 דקות באחד הקווים שכתבתי קודם...

את קו 323 אני לא מכיר, אבל אני לא זוכר שראיתי אותו אי פעם עובר בכיוון של צומת תל-נוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

301 הוא לא קו "יחסית ישיר",הוא קו מאסף שלוקחות לו יותר משעתיים להגיע מאשקלון לת"א..והוא גם לא עובר ליד אשדוד,הוא יוצא מאשקלון ופונה בצומת כפר סילבר..

בקיצור,קו 301 מתאים למי שרוצה להגיע מאשקלון לתל נוף,אבל לא מאשדוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

301 הוא לא קו "יחסית ישיר",הוא קו מאסף שלוקחות לו יותר משעתיים להגיע מאשקלון לת"א..והוא גם לא עובר ליד אשדוד,הוא יוצא מאשקלון ופונה בצומת כפר סילבר..

נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה כתבתי "יחסית" ישר... היו יכולים לסבך את המסלול שלו עוד יותר...

והייתי די בטוח שהוא עובר בעד הלום :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...