תוכנה למדידת טמפרטורה למספר רב של דיסקים (6-8) בו זמנית - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה למדידת טמפרטורה למספר רב של דיסקים (6-8) בו זמנית

ha

Recommended Posts

אחרי שאירגנתי מחדש את המחשב שלי נוצר צורך בתוכנה ל, לפחות 6 רצוי 8. כרגע אני עובד עם Drive temperature אשר מציגה את הטמפרטורה של 4 דיסקים בלבד בצורה של 4 אייקונים ליד השעון.

מה שאני מחפש היא תוכנה עם היכולות הבאות:

1. מדידת טמפרטורה במספר רב של דיסקים.

2. תצוגה באייקון בודד (ה 4 * Drive temperature וה 4 * CoreTemp תופסים המון מקום..)

3. רצוי, אבל לא הכרחי, תמיכה חכמה ב SMART, תמיכה בדיסקי SATA נישלפים, הצגת טמפרטורה בזמן מעבר מעל האייקון וכו'

אשמח לקבל המלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SpeedFan

בהגדרות התוכנה, בלשונית הראשונה (טמפרטורות).. אתה מקליק על פריט שאתה מעוניין בטמפ' שלו ואז יש לך למטה אפשרות של "Show in tray".

כעיקרון בדקתי ורק כשמרחפים עם סמן העכבר אז רואים את כל הטמפרטורות, אבל אולי תמצא אפשרות כדי שתהיה תצוגה של כל טמפ' בנפרד.

אגב, זו במקרה גם תוכנה חביבה ל-SMART כי היא נותנת לך אפשרות להשוות את התוצאות לאנשים אחרים בעולם שיש להם את אותו הכונן כמו שלך.

עצה ידידותית: תשתמש אך ורק בכלי של היצרן לבדיקות SMART. יתכן שיש משהו לא טוב ותוכנה אחרת תציג את זה כתקין לחלוטין.. ולהיפך. הסיבה היא שלכל כונן ערכים תקינים שונים, סטנדרטים שונים.. תוכנות הדיאגנוסטיקה של היצרניות יהיו הרבה יותר מדויקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...