המחשב מפעיל את עצמו מחדש כל פעם שאני משחקת במשחקים.. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב מפעיל את עצמו מחדש כל פעם שאני משחקת במשחקים..

Shirana

Recommended Posts

fighter

תודה על הניסיון והרצון :)

תמיד מחייך

לא עשיתי, כי הבעיה חוזרת על עצמה לאחר זמן מה.. =/

האמת שהמחשב עומד על השולחן מחשב, ומאחור יש לו כ-2 סנטימטר מרחק מהקרש של הארון,

אין מקום אחר פתוח יותר לשים בו את המחשב, המקם שבו נמצא המחשב מיועד לכך.

LL@SS

1fhbom.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הטמפ' הנ"ל לא רלוונטיות כי הן נמדדו כאשר המחשב אינו מתאמץ (שהרי הוא עושה ריסט כאשר הוא במאמץ). בכל מקרה, הן נראות תקינות לחלוטין אך כפי שאמרתי, הן לא רלוונטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ' הנ"ל לא רלוונטיות כי הן נמדדו כאשר המחשב אינו מתאמץ (שהרי הוא עושה ריסט כאשר הוא במאמץ). בכל מקרה, הן נראות תקינות לחלוטין אך כפי שאמרתי, הן לא רלוונטיות.

אז איך לאמץ כדי למצוא את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם פריים95

האמת שאני לא יודע אם זה טוב בשביל וינדוס 7 אבל תנסי

http://mersenneforum.org/gimps/p95v259.zip

את מפעילה את התוכנה ובוחרת just stress testing

ואז OK וזהו זה יתחיל לעשות מאמץ גדול על המערכת ואז תסתכלי מהר בתוכנה של הטמפרטורות ותצלמי מהר תמונה (שלא יקרוס שוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב נקנה לפני כשבוע וחצי וזה התחיל שלשום, אני מיואשת, יש לכם רעיון למה הבעיה? ממש מבואסת..

מציע לממש את מילת הקסם : א-ח-ר-י-ו-ת .

כל ספקולצייה מיותרת עבור מחשב חדש - נראה שכ.מסך לא תקין, תני למעבדה לשבור את הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fighter

עשיתי בדיקה עם התוכנה, אחרי כמה זמן של פעילות התוכנה, המחשב מפעיל את עצמו מחדש, ללא שום ספק שמדובר פה בבעייה שהמחשב במאמץ.

Picknick, LL@SS

התקשרתי הבוקר למעבדה, אמרו לי להביא את המחשב, אמרו לי שזה יכולה להיות תוכנה גם... לדעתי שטויות, 7 הורד ממקור טוב, ופרוץ ועובד מעולה..

ממש בעיה להביא לשם את המחשב, הטרטורים מתחילים..? המחשב כבד פי 2 מהמחשב הקודם שלי, המעבדה נמצאת חצי שעה נסיעה מהבית =/

הבעיה הזאת יכולה להיווצר מתוצאת OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אתה בטח לא הולך לסחוב אותו על הגב עד למעבדה כן? :-\

לא נורא, אין ברירה, חוץ מזה שתמיד עדיף להביא את כל המערכת, במידה ותביא רק רכיב אחד אז "יתחילו הטירטורים".

מה אם זה לא הרכיב הזה? אולי אחר? אלה טירטורים, ניחוש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך.

דבר ראשון שיש לבצע זה לבטל את הסימון Automatically restart.

tshoot-win-7-3.jpg

עושים את זה כדי לבדוק אם זה בעיה של עיבוד מידע שיכול להגרם מזיכרון לקוי, מעבד לקוי, או לקוי.

או בעיה חומרתית שקשורה לספק, או משהוא אחר.

אחרי הסרת הסימון תריצי את המחשב ותראי אם זה עושה מסך כחול או שהוא מאתחל את עצמו בלי שום מסך כחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ספק ולא נעליים, רוב הסיכויים שזה הדרייבר של כרטיס המסך

לא מבין איך אף אחד לא אמר את זה קודם...

כמעט בכל המקרים שבהם נתקלתי בבעיות דרייבר, המחשב נתן מסך כחול או שנוצר קובץ MINI DUMP. קשה לי להאמין שמדובר בבעיית דרייבר והנטייה שלי היא לכיוון רכיב חומרה תקול שמתחמם, לדעתי מדובר בלוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...