וירוס רציני מאוד - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וירוס רציני מאוד

elior021

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקומבופיקס לא עבד יש לי שגיאה שאני מנסה להתקין אותו שהוינדוס לא מוצא את הקובץ nircndb.exe אני משתמש בוינדוס 7 יכול להיות שזה הבעיה

כי ניסיתי להפעיל את התוכנה עם מחשב עם של אחי והתוכנה עובדת. יש פיתרון לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה נפתרה עם תוכנה בשם smitfrauodfix במצב בטוח.

LOS הוירוס לא נותן להיכנס ל tesk manager

תודה לכולם על העזרה

התחל הפעלה

REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הפתרון זה שכנראה אחרי שוינדוס 7 תצא רשמית ויצוצו בעיות אז אולי המפתחים של קומבופיקס יעשו תאימות גם למערכת הזאת

אם סמיתפראוד תיקן את הבעיה אז זה בסדר גמור, כי בדרך כלל קומבופיקס יכולה לעשות מה שסמית פראוד לא מצליח

אני גם מתפלא שהוא הצליח להסיר את הבעיה, כי הרבה פעמים שנכנס לי משהו הוא לא הצליח לעשות כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה שנים הייתה לי בעיה דומה ובאופן מפתיע התוכנה Spybot - Search & Destroy שהיא ישראלית חינמית פתרה אותו בלי בעיות והיא גם מחסנת את המחשב כביכול לא יודע בדיוק איך או מה אבל אני חושב שהיא שווה ניסוי.

אגב תעדכן את spybot לפני הסריקה אני לא בטוח שההורדה באתר שלהם היא אחרי עידכון

http://www.safer-networking.org/he/index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היה את הוירוס הזה

הפתרון דווקא טמון בתוך הווינדוס, למיקרוסופט יש תוכנה קטנה להסרת תוכנות זדוניות.

על מנת להריץ אותה:

start>Run>mrt.exe

ובוחרים בדיקה מלאה.

אצלי עבד טוב מאוד

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן חינמית אבל ישראלית? אתה בטוח?

כן התוכנה המצויינת הזו שייכת למפתח ישראלי כפי שניתן להיווכח מתוך האתר.

אגב התוכנה עושה עבודה מעולה ופוטרת בעיות שתוכנות אחרות לא מצליחות.

לא, הפתרון זה שכנראה אחרי שוינדוס 7 תצא רשמית ויצוצו בעיות אז אולי המפתחים של קומבופיקס יעשו תאימות גם למערכת הזאת . . .

ככל הידוע אין מדובר בבעיה של combofix שהוא כלי חזק ויעיל מאוד, הבעיה היא שהקובץ הספציפי nircmdb.exe עליו מתקבלת ההודעה, מזוהה ע"י תוכנות רבות כתוכנה שעלולה לעשות שימוש מזיק וע"כ היא נמחקת ע"י האנטי-וירוס או ה-adaware מיד בתחילת התהליך בו ה-combofix פורס את הקבצים בהם הוא עושה שימוש, בעיקרון הקובץ (שאגב שייך למפתח ישראלי מוכשר בשם ניר סופר) הוא כלי שורת פקודה חלופי לזה של שנחסם להפעלה פעמים רבות ע"י אותם תוכנות ריגול ומזיקים למיניהם כדי למנוע את הסרתם, רק שאופן הפעולה של הכלי הזה יכול באותה מידה לשמש לצורכי מזיקים בלא שתהיה לתוכנות האבטחה יכולת לזהות את פעילותו.

לכן הפיתרון הוא, לבטל קודם הפעלת ה-combofix את פעולת ההגנה של תוכנות האבטחה המותקנות במחשב עד לסיום הפעולה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...