דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 62 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

בעבר הגבילה את ביצועי ה- Double Precision שלה באופן מלאכותי בדרייברים.

אני יודע שגם יצא משהו שפיצח את ההגבלה הזו.

השאלה שלי האם זה קיים גם ל- GTX460?

האם יש דרייבר "פרוץ" שמבטל את ההגבלות ש- הכניסה מלאכותית לדרייבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברק

כל הקטע בת'רד הזה הוא שאתה מעלה את הביוס שלך והם עורכים לך אותו עם ה fermi editor שעוד אין לאף אחד ;)

אבל אני מציע לבעלי כרטיסים של וGAINWARD לא להשתמש בזה בנתיים בגלל שהכרטיסים מגיעים עם די חלש וללא סינק למוספטים.

אני בדיוק סיימתי להרכיב את ה S1 עם זוג מאווררי 120 מ"מ על ה 460, ( המון ניסורים וחיתוכים :\ ) אבל אתה צודק בעיניין של המוספטים, אני אנסה לקמבן משהו, אם אני לא אצליח אני אוותר על הרעיון...

אגב, הכרטיסים אצלי לא עברו את ה 60~ מעלות במאמץ, אבל הסינק עכשיו אצלי ביד והוא באמת עלוב לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה יש לך...

בכל מקרה המרווח ברגים ב S1 מתאים לGTX460, רק שצריך לחתוך אותו בכל מיניי מקומות...

הרכבתי את הקירור והטמפרטורה במאמץ מלא ב 1.087V עומדת על 46 מעלות, כ 28~ מעלות פחות מהקירור המקורי...

אני לא ממשיך בנתיים עד שאני לא אקנה למוספטים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור גם לי יש אותו ל3870 שלי... זה קצת סיכון להוריד תקירור לפי משאני מכיר לא?(לcpu‏ זה דיי משחק ילדים) איזה דגם כרטיס יש לך? אך הולך כל העניין עם הביוס זה סיפור רציני? תודה חשבתי ללכת על ה470 ממש הארתה את עיניי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו זה רשמי, הורגת את המותג ATI

170a.jpg

כך יראו הסמלים החדשים אשר תשתמש בהם.

http://www.techpowerup.com/img/10-08-30/170b.jpg

לכתבה המלאה:

http://techpowerup.com/129863/AMD_Kills_ATI_Brand_Future_Products_to_Feature_Brand_Change.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

F430,

לא מסוכן, אבל לא הייתי ממליץ לחבר S1 על 460, זה לא מעט חיתוכים, לחבר ושוב לפרק... וזה גם לא יוצא אסטטי מידיי בסוף, חכה לאיזה AC מתאים...

בקשר לסיכון מהמתח, כמובן שהוא קיים וכמובן שהוא יקצר ברמה זו או אחרת את החיים של הכרטיס, אבל הכרטיסים האלה מגיעים עם 3 שנים אחריות, לחנות / יצרן אין דרך לעלות על זה שביצעת OC.

שמור על טמפרטורה טובה וסביר שהכרטיס יחיה יותר ממה שתצתרך ( אתה תשדרג לפני שהוא ימות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפינג פונג הזה עובד ככה כבר עשרים שנה.

כבר מזמן למדתעי שמי שנמצא על הרכבת ומחכה לתחנה האחורה של הכרטיסים לא יעצור להנות מהנוף ורק ימשיך לחכות.

וכן הכרטיסים החדשים יקראו RADEON

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...