Inglorious Basterds - ממזרים חסרי כבוד - מישהו ראה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Inglorious Basterds - ממזרים חסרי כבוד - מישהו ראה?

X_Dror

Recommended Posts

אני כן.

סרט ממש טוב.

הרבה זמן כבר לא נהניתי מסרט ככה.

משחק מעולה, רעיון טוב, הומור טוב, אלימות בטעם טוב (לא מוגזם מדי), ואין יותר מדי פגמים בעלילה. סה"כ - 9/10.

ד"א: צריך להוסיף תמיכה טובה לפורום בהסתרת ספוילרים. סתם לצבוע את הטקסט ולהוסיך אזהרה לא תמיד עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אומרים שזה סרט טוב רק כי הוא של טרנטינו, לדעתי לא שווה את ה 30 שקל. סרט נחמד לא יותר מזה, ברוב הסרט אין שום דבר, הקטעים הטובים הם של דקה במקרה הטוב ומפוזרים על כל הסרט אבל רוב הזמן הסרט בינוני ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם זה שמעלי. בתור אחד שממש אוהב את העבודה של טרנטינו והסרטים שלו לא ממש התרשמתי מהסרט הזה. ארוך מדי ופופוליסטי מדי. לא ראיתי בו ייחודיות או איזו אמירה מסוינת שהיתה בסרטים הקודמים של טרנטינו. עם זאת אני יכול להגיד שכמו תמיד הסרט ערוך בצורה מעולה, פסקול טוב ודיאלוגים מצוינים פשוט. השחקן שמשחק את קולונל לנדה פשוט אדיר.

בסה"כ סרט טוב אבל לא יכנס לפנתאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השחקן שמשחק את קלונל לנדה, כריסטופר וולץ, פשוט גונב את ההצגה כל פעם מחדש. יש בסרט לא מעט פנינים, ווגם לא מעט מחוות לתרבות המדיה של שנות ה 40. כמובן בין היתר התעמולה הנאצית משחקת כאן תפקיד, אבל מדובר בהרבה מעבר לכך - כיאה למחוות של טרנטינו לתקופות שונות בעולם המדיה בהתאם לתקופות בעלילות הסרטים שלו.

אה כן, ופס הקול פשוט מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה פסקול אתם מתכוונים? לזה שנשמע כמו Fur Elise בשילוב עם מוסיקה ספרדית?

אני ממש אהבתי את זה! אחלה דרך להתחיל סרט :xyxthumbs:

בכלל כל פס הקול, לאורך כל הסרט, פשוט מעולה.

בכללי ממש אהבתי את הסרט - משחק מעולה, עריכה וצילום ממש טובים, עלילה מעניינת ומותחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי לראות את הסרט עם חברים, והגענו מאוחר מדי, אז נתקענו בשורה שניה.

חלק לא קטן מההנאה של הסרט יורד כשיושבים בשורה שניה, במיוחד שבסרט הזה חייבים לקרוא את הכתוביות.

אבל זה אולי הסרט הטוב ביותר שראיתי השנה, לא תמיד התחברתי לעריכה של טרנטינו בסרטים (שהוא מחלק את הסרט לפרקים וחזר מהסוף להתחלה וקופץ ממקום למקום) אבל פה הוא לא עשה את זה הרבה, וזה היה מעולה.

אני בטוח הולך לראות את הסרט הזה עוד פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...