"אירן תערוך מחר תרגיל הכולל שיגור טילים" - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אירן תערוך מחר תרגיל הכולל שיגור טילים"

imac

Recommended Posts

יודע מה,תן למציאות להכריע,לא דמוקרטיה ולא נעליים לא תעזור למדינה הזאת,וגם לא הפלורליזם ה"מזויף" שלכאורה יש במדינה הזאת,אין לי שום שנאה לאף אחד אלא כעס וכאב על תופעת השאננות במדינה הזאת מול אויביה, והלגלוג שלכם לגבי עוצמתם של הערבים.

אתה פשוט חוזר על אותן המנטרות. מאיפה הבאת את הטענה שהשמאל מזלזל באויב. אתה אפילו לא קראת את התגובה שלי. אתה ועוד איך אכול שנאה, תקרא לזה "כעס" או "כאב", אבל התגובות שלך ארסיות לאין שיעור.

תפסיק לשחק על הקטע הפשיסטי,לא קראתי לתלות שמאלנים בכיכר העיר,למרות שיודע מה,לא הימניים הכי קיצוניים יתלו את אנשי שלום עכשיו ושאר השמאל אלא חבריהם ההומנים-הפלשתינים יבצעו את זה כי להם אין עקבות.

ובקשר לתגובות ארסיות, אני מתכוון לזה. וכן, הגישה שלך קצת פשיסטית. צר לי לבשר לך את זה,אתה לא יכול לאחוז במקל בשני קצותיו, לתקוף את הפלורליזם, לתקוף את עצם הדמוקרטיה, להוקיע את יריבך הפוליטית בטיעונים שאינם שפויים, לדגול בגישה תוקפנית ולוחמנית ולומר שהגישה שלך היא לא פשיסטית. יש דרך לשיח ושיג פוליטי, דרך המבטלת את היריב מתוך טענה שדרכו "הזויה", "מסוכנת" וכו' היא בעייתית, כאשר אתה תוקף באופן זה אגף פוליטי שלם, זה כבר יותר מבעייתי.

מדינת המוותרת על הדמוקרטיה היא חסרת זכות קיום, זאת בגידה בחזון האבות המייסדים והחלוצים. טובה גלות מישראל דיקטטורית.

ונקווה שישראל תחזור לימים שבה היא יזמה התקפות ולא כול הזמן ישבה במגננה 8 שנים!

אני דווקא מקווה לימים של שלום. נו שויין, כל אחד והדברים שהוא מאחל לעצמו ולמדינה לעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה פשוט חוזר על אותן המנטרות. מאיפה הבאת את הטענה שהשמאל מזלזל באויב. אתה אפילו לא קראת את התגובה שלי. אתה ועוד איך אכול שנאה, תקרא לזה "כעס" או "כאב", אבל התגובות שלך ארסיות לאין שיעור.

ובקשר לתגובות ארסיות, אני מתכוון לזה. וכן, הגישה שלך קצת פשיסטית. צר לי לבשר לך את זה,אתה לא יכול לאחוז במקל בשני קצותיו, לתקוף את הפלורליזם, לתקוף את עצם הדמוקרטיה, להוקיע את יריבך הפוליטית בטיעונים שאינם שפויים, לדגול בגישה תוקפנית ולוחמנית ולומר שהגישה שלך היא לא פשיסטית. יש דרך לשיח ושיג פוליטי, דרך המבטלת את היריב מתוך טענה שדרכו "הזויה", "מסוכנת" וכו' היא בעייתית, כאשר אתה תוקף באופן זה אגף פוליטי שלם, זה כבר יותר מבעייתי.

מדינת המוותרת על הדמוקרטיה היא חסרת זכות קיום, זאת בגידה בחזון האבות המייסדים והחלוצים. טובה גלות מישראל דיקטטורית.

אני דווקא מקווה לימים של שלום. נו שויין, כל אחד והדברים שהוא מאחל לעצמו ולמדינה לעתיד.

יודע מה בוא נמשיך עם הגישה המתרפסת שלך שתומכת רק בהגנה ולא בהתקפה,בדומה לצרפת לפני מלחמת העולם השנייה. קו מז'ינו אומר לך משהוא?

בוא נראה כמה שווים הסכמי השלום שלך,כאשר האחים המוסלמים יעלו לשלטון במצרים,או שמלך ירדן ירצח!-אתה חי רק בזכות חסדיהם של שליטי ערב שמרגיעים את הציבור שלהם,תאמין לי ברגע שיתרחשו מהפכות בחסות איראן במדינות הללו,אתה יכול להגיד שלום ל"שלום" שלך.

יפתחו לך שוב כול החזיתות,רק שהפעם בניגוד לפעם הציבור הישראלי הוא חלש ולא מסוגל לסבול מלחמה של מספר ימים אפילו.מיד כולם צורחים החזירו את הילדים מרוב פינוק,שחררו אלפי מחבלים עבור חייל בודד ועוד ועוד.

מדינת המוותרת על הדמוקרטיה היא חסרת זכות קיום?? מי אתה שתקבע זאת??

גדולים ממך כמו דויד ושלמה המלך החזיקו את ממלכת המורחבת בחוזקה ללא דמוקרטיה ונעלים,ובכלל הציבור הישראלי אין לו שורשים דמוקרטים בניגוד לאמריקאי אז תעשה לי טובה,אם אתה פה רק בגלל הדמוקרטיה ולא אהבת המולדת אתה יכול להתחפף ולחזור לגלות כמה שיותר מהר![br]פורסם בתאריך: 28.09.2009 בשעה 01:12:19

fungiman אתה פאטת,רד מהענן שאתה חי בו.

טוב אמרת,לא יכולתי לנסח זאת טוב יותר :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינת המוותרת על הדמוקרטיה היא חסרת זכות קיום?? מי אתה שתקבע זאת??

גדולים ממך כמו דויד ושלמה המלך החזיקו את ממלכת המורחבת בחוזקה ללא דמוקרטיה ונעלים,ובכלל הציבור הישראלי אין לו שורשים דמוקרטים בניגוד לאמריקאי אז תעשה לי טובה,אם אתה פה רק בגלל הדמוקרטיה ולא אהבת המולדת אתה יכול להתחפף ולחזור לגלות כמה שיותר מהר!

לגבי היסטוריה של דמוקרטיה - שים לב שהחלוצים בא"י הקפידו על חברה שיוויות ודמוקרטית עוד משנות ה-80 וה-90 של המאה ה-19. מוסדות מסודרים ונבחרים שהיוו את הגרעין למוסדות המדינה היו קיימים משנות ה-20 של המאה שעברה. זה אולי לא כמו האמריקאים, אבל יותר מכמה מדינות באירופה ד"א.

אתה גם ממש, אבל ממש לא יודע היסטוריה ומסתבר שגם לא תנ"ך. ראשית - אין שום הוכחה מחוץ לתנ"ך לקיום ממלכת הגדולה (דוד+שלמה), אבל זה ניחא. שנית - שכחת אולי כמה רע היה לרוב העם בתקופת דוד ושלמה, עשרת השבטים חיו למעשה תחת דיכוי בחברה לא שיוויונית שהעדיפה את קרובי ומקורבי המלך (שבט יהודה) וזה נגמר בפיצול ומלחמות אחים.

אם אתה פה רק בגלל הדמוקרטיה ולא אהבת המולדת אתה יכול להתחפף ולחזור לגלות כמה שיותר מהר![br]פורסם בתאריך: 28.09.2009 בשעה 01:12:19

טוב אמרת,לא יכולתי לנסח זאת טוב יותר :yelclap:

QED - אתה מחזק את הטענה שלי שאתה מחרחר שנאה ולא מסוגל לכבד את האחר. הרי אין לך מושג מי אני ואתה פוסל אותי אוטומטית בשל דעותי. אתה חוזר על מנטרות כמו בובה מכנית מבלי לטרוח אפילו לקרוא את תגובותי, ברקע שתייגת אותי "שמאלן הזוי" אתה נכנס למצב של טייס אוטומטי. וצר לי לבשר לך זאת, אתה אולי לא בן 14, אבל בהחלט ילדותי בתגובות שלך. אני כנראה נמצא פה בארץ הזאת קצת יותר שנים ממך, הייתי לוחם בסדיר וכעת אני קצין רפואה של גדוד לוחם וטוחן מילואים יותר מרוב חברי הפורום הזה ואמשיך לעשות כך עד גיל 45, בני המשפחה שלי (שגם הם סססמולנים כמוני) שירתו בתפקידי לחימה בצה"ל עוד מקום המדינה וגם איבדתי קרוב משפחה במערכות . אני שמח שאתה מתייג אותי כמו שתייגת מבלי שאפילו חשבת שניה לפני שהקשת על "שלח". אני מחזיק עצמי בכוח שלא להשתלח בך חזרה, אני לא עושה כן כי אתה פשוט לא שווה את המאמץ.

ואני אגיד עוד משהו, התגובות שלך היסטריות, מפוחדות ומנסות להפיץ דמורליזציה. אין לי מושג מה אתה מנסה להשיג איתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי היסטוריה של דמוקרטיה - שים לב שהחלוצים בא"י הקפידו על חברה שיוויות ודמוקרטית עוד משנות ה-80 וה-90 של המאה ה-19. מוסדות מסודרים ונבחרים שהיוו את הגרעין למוסדות המדינה היו קיימים משנות ה-20 של המאה שעברה. זה אולי לא כמו האמריקאים, אבל יותר מכמה מדינות באירופה ד"א.

אתה גם ממש, אבל ממש לא יודע היסטוריה ומסתבר שגם לא תנ"ך. ראשית - אין שום הוכחה מחוץ לתנ"ך לקיום ממלכת הגדולה (דוד+שלמה), אבל זה ניחא. שנית - שכחת אולי כמה רע היה לרוב העם בתקופת דוד ושלמה, עשרת השבטים חיו למעשה תחת דיכוי בחברה לא שיוויונית שהעדיפה את קרובי ומקורבי המלך (שבט יהודה) וזה נגמר בפיצול ומלחמות אחים.

QED - אתה מחזק את הטענה שלי שאתה מחרחר שנאה ולא מסוגל לכבד את האחר. הרי אין לך מושג מי אני ואתה פוסל אותי אוטומטית בשל דעותי. אתה חוזר על מנטרות כמו בובה מכנית מבלי לטרוח אפילו לקרוא את תגובותי, ברקע שתייגת אותי "שמאלן הזוי" אתה נכנס למצב של טייס אוטומטי. וצר לי לבשר לך זאת, אתה אולי לא בן 14, אבל בהחלט ילדותי בתגובות שלך. אני כנראה נמצא פה בארץ הזאת קצת יותר שנים ממך, הייתי לוחם בסדיר וכעת אני קצין רפואה של גדוד לוחם וטוחן מילואים יותר מרוב חברי הפורום הזה ואמשיך לעשות כך עד גיל 45, בני המשפחה שלי (שגם הם סססמולנים כמוני) שירתו בתפקידי לחימה בצה"ל עוד מקום המדינה וגם איבדתי קרוב משפחה במערכות . אני שמח שאתה מתייג אותי כמו שתייגת מבלי שאפילו חשבת שניה לפני שהקשת על "שלח". אני מחזיק עצמי בכוח שלא להשתלח בך חזרה, אני לא עושה כן כי אתה פשוט לא שווה את המאמץ.

ואני אגיד עוד משהו, התגובות שלך היסטריות, מפוחדות ומנסות להפיץ דמורליזציה. אין לי מושג מה אתה מנסה להשיג איתן.

"אין שום הוכחה מחוץ לתנ"ך לקיום ממלכת הגדולה"-תראה באיזה קלות את זורק את העבר ההיסטורי של עם ,אתה כנראה מאלה שחושבים שהתנ"ך זו אסופה של שטויות ובאמת שאין לי כוח להתווכח אתך על זה.

גם אני חילוני,סירבתי לכפייה דתית והיה לי ספק לגבי האמיתות שבתנ"ך.

עד שהבנתי שגם החילוניות ,והחילונים והאתאיסטיים נגועים בשנאה עזה לדתיים ולדת היהודית בכלל,כול כך בקיצוניות שהם לא שונים מן הדתיים הקיצוניים או האסלאם הקיצוני.

עוד משהוא-> "בחברה לא שיוויונית שהעדיפה את קרובי ומקורבי המלך (שבט יהודה) וזה נגמר בפיצול ומלחמות אחים"-גם היום אתה חי בחברה גזענית ולא שויוונית-אל תיתן לדמוקרטיה לעוור אותך,יש מספיק פרשיות חמורות של הון ושלטון,גזענות של שופטים נגד אתיופים,שנאה משורשת נגד החרדים,הרוסיים והמזרחיים ועוד ועוד ועוד .

יודע מה רוצה עוד דוגמא לכך שהחברה כאן לא שויונית בעליל וגזענית,בניגוד לחברה האירופאית או האמריקאים(שגם יאמר לזכותם שהם גזעניים לא פחות אבל לא באותו קנה מידה).יש משפט ידוע במדינת ישראל ששואלים כול אחד:"מה המוצא שלך"-רק המשפט הזה מחלקת את החברה לרבדים,לגזעים ולמעמדות שונים כגון רוסים,מרוקאים,אשכנזים,תימנים,עירקים,פרסים ועוד. אני בניגוד לשאר הישראלים שילוב של טורקי וצרפתי,כך שזה ממש לא מפריע לי,אבל בניגוד לכך לחברי הרוסיים או העירקים זה כן מפריע-כי באמת החברה הזאת מחלקת את המדינה הזאת לרבדים וכול רובד במעמד כלכלי שונה-כאשר ההפרדה ידוע הלבן מעל השחור,האירופאי מעל האפריקאי ועוד ועוד.הדבר היפה במדינת ישראל שגזענות זה דבר שמתחיל ב1939 ונגמר ב1945 ,מעבר לכך לשאר התופעות הם קוראים בשם הפחות קשה : אפליה אתנית,ואתה עוד מדבר איתי על פלורליזם פחח .

בנוגע לנושא הביטחוני,החברה הישראלית מאז 95 עברה תהליך של סירוס ודיכוי לאומי ומעבר לפוסט-ציונות,מהרגע שרבין קרא לנרצחי פיגועי הטרור כקורבנות השלום.מהרגע שממשלות ישראל לא הגיבו במשך זמן רב לקאסמים ולפיגועים-הם הרגילו את העם הזה לקבל פיגוע פעם בחודש או ירי טילים פעם בשבוע כדבר נורמטיבי.עובדה אף אחד לא מתרגש אם נופל קאסם,או מתרחש איפה שהוא פיגוע ירי-אל תשחק אותה שכאילו אכפת לך,אני חי במדינה הזאת מספיק שנים ומכיר את התגובה האדישה של הישראלים לפיגועים.עד שזה לא מגיע לבאר שבע הם לא מתעוררים,עד שזה לא מגיע לחיפה-לא מתעוררים ועוד ועוד.

יודע מה לא אכפת כול כך ,מה אתה חושב עלי,ונמאס לי להסביר את עצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו בדבריו. קחו למשל את מצרים. חתמנו על הסכם שלום לפני 31 שנים. למרות זאת שר התרבות המצרי טוען שצריך לשרוף ספרים ישראלים, שר החוץ המצרי פותח את הפה על המדינה בכל הזדמנות אפשרית, חיילים מצרים יושבים על גבול רצועת עזה ומאפשרים הברחת אמצעי לחימה. זה הסכם שלום? נראה כמו יותר הסכם הפסקת אש תמורת שטחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו בדבריו. קחו למשל את מצרים. חתמנו על הסכם שלום לפני 31 שנים. למרות זאת שר התרבות המצרי טוען שצריך לשרוף ספרים ישראלים, שר החוץ המצרי פותח את הפה על המדינה בכל הזדמנות אפשרית, חיילים מצרים יושבים על גבול רצועת עזה ומאפשרים הברחת אמצעי לחימה. זה הסכם שלום? נראה כמו יותר הסכם הפסקת אש תמורת שטחים.

על זה אני מדבר ואוו תודה לאל ,סוף סוף קצת רציונליות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הפואנטה שלך? אתה רוצה שאנשים יחשבו כמוך? זה מה שיעשה אותך מאושר?

ממש לא צריך שתסכים איתי,מה שכן הייתי רוצה לראות-זה ציבור ישראלי שלא אדיש לסבל,ציבור שמוכן לצאת בהפגנות ענק נגד ירי הטילים לשדרות,ציבור שמוכן להקים תנועות מחאה לשמירת ביטחון המדינה.העיקר שנפסיק להיות אדישים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הפואנטה שלך? אתה רוצה שאנשים יחשבו כמוך? זה מה שיעשה אותך מאושר?

לא' date=' הוא הנביא, הקדוש המעונה, המוכיח בשער. רק הוא רואה את [b']האמת וזועם שהאחרים, הכופרים הנהנתים לא מבינים אותו. אולי הוא ממתין לאיזשהו אירוע קשה כדי שיוכל לחכך ידיו בהנאה ולזעוק בגרון ניכר "אמרתי לכם"!

חוץ מזה הוא דמגוג, לא טורח לקרוא ובטח לא להבין את התגובות האחרות לעומקן. הצגת העולם בשחור-לבן אופיינית לדמגוג וכך גם שימוש בחצאי אמיתות, ציטוטים חלקיים וכאלו שהוצאו מהקשרם והקשות לא מבוססות מהפרט אל הכלל.

ובסך הכל אני משתדל להתבטא מאוד בעדינות, בכל זאת אני עדיין מאמין בכללי ההתבטאות "של פעם" בפורומים, מה שאני באמת חושב על הברנש אשמור לעצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...