"אירן תערוך מחר תרגיל הכולל שיגור טילים" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אירן תערוך מחר תרגיל הכולל שיגור טילים"

imac

Recommended Posts

אני מוכן להתערב שמהשניה שנתגלה שאירן עלולה לשגר טילים, מערך החיצים כבר מוכן לקבל את פניה. לא הייתי דואג.

אבל אם מדובר בטילים גרעיניים\ביולוגיים\כימים אז כל הנשורת\כימיקלים יתפזרו באוויר וירדו על הארץ ויגרמו נזק שהוא לא קטן מהנזק של נפילת הטיל עצמו...איך בדיוק מתגוננים מפני זה? טיל החץ רק מיירט את הטיל כשהוא באוויר אבל לא מגן מהנשורת והכימקליים לא ככה?

זה תלוי איך אתה מחשב את זה, לי יצא 36.2% אם סטיות של 0.6% +-.

זה גם יפתור לנו בעיה עם הפלסטינים לגבי ירושליים, כי לא תהיה יותר ירושליים.

איך בדיוק חישבת את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טיל החץ יכול לספק הגנה, אבל בסופו של דבר הוא מוגבל, בעיקר מבחינת כמות. סביר להניח שלאיראנים יש הרבה יותר שיהאבים מאשר טילי חץ (ואאל"ט בכל שיגור מערכת החץ יורה שני טילים), ואפילו אם יוצאים מנקודת הנחה שיהיו 100% פגיעוות (מה שלא ממש הגיוני, אבל נזרום) - אין לנו מספיק טילים.

בנוסף, נשורת גרעינית לא מהווה סכנה כי המרעום של הפצצה הגרעינית לא תפעיל אותה ולכן לא תווצר התגובה שדרושה לצורת יצירת הפיצוץ הגרעיני, והחץ 3 ,(לא בטוח לגבי חץ 2) אמור להיות מסוגל ליירט מעל האטמוספירה ככה שנשורת של כימי/ביולוגי לא מהווה סכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיל החץ יכול לספק הגנה, אבל בסופו של דבר הוא מוגבל, בעיקר מבחינת כמות. סביר להניח שלאיראנים יש הרבה יותר שיהאבים מאשר טילי חץ (ואאל"ט בכל שיגור מערכת החץ יורה שני טילים), ואפילו אם יוצאים מנקודת הנחה שיהיו 100% פגיעוות (מה שלא ממש הגיוני, אבל נזרום) - אין לנו מספיק טילים.

בנוסף, נשורת גרעינית לא מהווה סכנה כי המרעום של הפצצה הגרעינית לא תפעיל אותה ולכן לא תווצר התגובה שדרושה לצורת יצירת הפיצוץ הגרעיני, והחץ 3 ,(לא בטוח לגבי חץ 2) אמור להיות מסוגל ליירט מעל האטמוספירה ככה שנשורת של כימי/ביולוגי לא מהווה סכנה.

אין להם כמעט שיהאב 3, ואין להם כמעט משגרים נורמאליים, הטיל דורש תדלוק לפני השיגור כל תהליך ההכנה לוקח מספר שעות. הטווח שלו מוגבל לכמה אתרי שיגור מעטים במערב איראן.

ברגע שלאיראן יהיה טיל עם דלק מוצק, בכמויות גדולות אז אנחנו ניהיה בבעיה, כרגע הטילים שלהם לא עברו ניסוי שיגור מוצלח אחד, כל הזמן בטענה שהפיצוץ היה מבוקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, סליחה תסקלו אותי באבנים...

זה מה שהבנתי, ובגלל זה זה הצחיק אותי... הרי אם הייתי יודע שהוא אמר Nice זה לא היה מצחיק אותי...

ובלי קשר לזה, אני עדיין חושב שהוא בבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם מדובר בטילים גרעיניים\ביולוגיים\כימים אז כל הנשורת\כימיקלים יתפזרו באוויר וירדו על הארץ ויגרמו נזק שהוא לא קטן מהנזק של נפילת הטיל עצמו...איך בדיוק מתגוננים מפני זה? טיל החץ רק מיירט את הטיל כשהוא באוויר אבל לא מגן מהנשורת והכימקליים לא ככה?

איך בדיוק חישבת את זה?

בן כמה אתה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אתה ?

כמה פעמים נראה את השאלה המטומטמת האת בפורום,שבאה לנסות להוציא מישהו טיפש או מטומטם עם מנת משכל שלא לגיל שלו...אין לי מושג איך הגיל שלי קשור לשאלה על טילים שבאה מרצון לדעת אם אנחנו מוגנים או לא....מה הקטע של היצר המניאקי הזה לקוות שמישהו ירגיש נחות\מפגר בלי סיבה אמיתית.. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים נראה את השאלה המטומטמת האת בפורום,שבאה לנסות להוציא מישהו טיפש או מטומטם עם מנת משכל שלא לגיל שלו...אין לי מושג איך הגיל שלי קשור לשאלה על טילים שבאה מרצון לדעת אם אנחנו מוגנים או לא....מה הקטע של היצר המניאקי הזה לקוות שמישהו ירגיש נחות\מפגר בלי סיבה אמיתית.. :-X

כי עם כל הכבוד יש סיכוי גדול יותר שתצא מחר מהבית ואסלה שהתנתקה ממטוס בואינג 747 שהמריא מברצלנוה תנחת לך על הראש מאשר שאיראן תשגר מחר טילים על . כל הנסויים האלה הם בעיקר נסויים של רקטות גדולות וטילים קצרי טווח, בדיוק כמו בניסוי הפוטושופ של שנה שעברה, הם שיגרו שיאהב יחיד ועשרות טילים שלא מעניינים אף אחד מעבר לאזור המפרץ.

אין להם טילים לבזבז על , תרחיש התקפה בלתי קונבציאונאלית הרבה יותר סביר שיהיה מדובר על פצצה גרעינית איראנית שתוברח באיזה משאית דרך ירדן או מצרים מאשר התקפה איראנית עם טילים.

גם ככה וגם ככה הם יחטפו, השאלה כמה ועד כמה תיהיה לישראל לגטימציה למחוק את איראן אם לשיראל בכלל קיימת יכולת גרעינית מידית אחרי אירוע כזה.

SUV עם פצצה גרעינית שחונה בעזריאלי זה תרחיש הרבה יותר מציאותי מאשר שיאהב 3 שלא בטוח שיחזור שלם לאטמוספרה(שלא יכול לשאת בכלל רש"ק גרעיני דור ראשון עם מגבלות המשקל שלו) שינחת בגוש דן עם פצצה זוהרת בחושך.

מעבר לכך שרש"ק גרעיני דור ראשון סביר להניח שלא יעבור בהרבה את תחום ה10 קילו טון, כלומר אם דבר כזה אכן מתפוצץ בגוש דן אפילו בנתניה ישמעו על זה רק דרך הטלביזיה.

תסתכלו על הנזק שהפצצה הגרעיני בהירושימה עשתה, גדול אבל רחוק מלהיות עצום, וזאת פצצה גדולה כמעט פי 5 מרש"ק טקטי ממוצע כיום, בנוסף לזה שכמות החומר הבקיע שמה הייתה עצומה וכמעט כלום לא התבקע.

כמות הנשורת שפצצה גרעינית כיום משאירה אחריה היא מזערית יחסית למה שהיה עד כה, הקרינה מעבר לרדיוס של מספר ק"מ בודדים ממקור הפיצוץ לא תיהיה מסוכנת לאחר מספר שבועות בודדים, אז מקסימום יצתרכו לשנות קצת את הנתיב של איילון וכביש החוף המדינה לא תתפרק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אתה ?

יש לי פז"מ של במבה שיוצרה לפני שנולדת!!!!!!!! :bash:[br]פורסם בתאריך: 27.09.2009 בשעה 01:40:23

כי עם כל הכבוד יש סיכוי גדול יותר שתצא מחר מהבית ואסלה שהתנתקה ממטוס בואינג 747 שהמריא מברצלנוה תנחת לך על הראש מאשר שאיראן תשגר מחר טילים על . כל הנסויים האלה הם בעיקר נסויים של רקטות גדולות וטילים קצרי טווח, בדיוק כמו בניסוי הפוטושופ של שנה שעברה, הם שיגרו שיאהב יחיד ועשרות טילים שלא מעניינים אף אחד מעבר לאזור המפרץ.

אין להם טילים לבזבז על , תרחיש התקפה בלתי קונבציאונאלית הרבה יותר סביר שיהיה מדובר על פצצה גרעינית איראנית שתוברח באיזה משאית דרך ירדן או מצרים מאשר התקפה איראנית עם טילים.

גם ככה וגם ככה הם יחטפו, השאלה כמה ועד כמה תיהיה לישראל לגטימציה למחוק את איראן אם לשיראל בכלל קיימת יכולת גרעינית מידית אחרי אירוע כזה.

SUV עם פצצה גרעינית שחונה בעזריאלי זה תרחיש הרבה יותר מציאותי מאשר שיאהב 3 שלא בטוח שיחזור שלם לאטמוספרה(שלא יכול לשאת בכלל רש"ק גרעיני דור ראשון עם מגבלות המשקל שלו) שינחת בגוש דן עם פצצה זוהרת בחושך.

מעבר לכך שרש"ק גרעיני דור ראשון סביר להניח שלא יעבור בהרבה את תחום ה10 קילו טון, כלומר אם דבר כזה אכן מתפוצץ בגוש דן אפילו בנתניה ישמעו על זה רק דרך הטלביזיה.

תסתכלו על הנזק שהפצצה הגרעיני בהירושימה עשתה, גדול אבל רחוק מלהיות עצום, וזאת פצצה גדולה כמעט פי 5 מרש"ק טקטי ממוצע כיום, בנוסף לזה שכמות החומר הבקיע שמה הייתה עצומה וכמעט כלום לא התבקע.

כמות הנשורת שפצצה גרעינית כיום משאירה אחריה היא מזערית יחסית למה שהיה עד כה, הקרינה מעבר לרדיוס של מספר ק"מ בודדים ממקור הפיצוץ לא תיהיה מסוכנת לאחר מספר שבועות בודדים, אז מקסימום יצתרכו לשנות קצת את הנתיב של איילון וכביש החוף המדינה לא תתפרק...

בהנחה שפצצת האטום שנחתה על הירושימה ,חיסלה את רוב העיר שבגודל 905 קילומטרים ריבועים,תל-אביב בגודל של 52 קילומטר ריבועי,זה אומר שכול עיר בישראל זה גרגיר לעומת עיר ביפן,אז אתה יכול להיות בטוח שגם באזור המרכז והשרון יחטפו חזק כמו תל-אביב,והנשורת תוכל להגיע בקלות לעוד ערים רחוקות (לא בטוח עד נתניה) אבל ל905 קילומטרים ריבועים ניתן להכניס הרבה ערים ישראליות.שוב זה בהנחה שהפצצה האטומית מחקה את רוב 905 הקילומטרים הריבועים כליל.[br]פורסם בתאריך: 27.09.2009 בשעה 01:51:29

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3462840,00.html

לקרוא ולא להבין פרופסור חמור("בן ישראל") טוען כי אם תיפול פצצה גרעינית על תל-אביב(נוסח הירושימה)-אני מצטט " גם הזיהום הרדיואקטיבי צפוי לחלוף מהר"-חתיכת מטומטם כסיל ושקרן שיגיד את זה ליפנים הם ירקו בפנים.במשך שנים תושבי הירושימה סבלו מן הנשורת הגרעינית גם לאחר המלחמה במשך שנים לא היה ניתן להוליד שם ילדים או לקיים סוג מסוים של חיים שם!!.

לא להאמין שוב זה קורא,אנשי מערכת הביטחון מרמים את הציבור,וטופחים לו אל השכם-לא לדאוג לא דאוג-זה רק מכה קלה בכנף-שוב התרברבות נוסח דן חלוץ לפני מלחמת לבנון 2006 -ושוב תיתפס עם המכנסיים למטה. מתי מדינת תבין,וציבור החמורים שבוחר את נבחריה יבין שישראל קיימת בזכות טיפשותם של הערבים וחוסר ההתקדמות הטכנלוגית שלהם-אבל זה לא מצב שישאר לנצח,כמו כול בני האדם גם הערבים יתקדמו ואם ישתפו פעולה יוכלו לעבור אותנו טכנולוגית בקלות ואז מה המדינה החמורה הזאת תעשה?? תנפנף עם חוזי השלום הבזויים מול פרצופיהם של אויבנו??-אחרי הסכמי אוסלו המדינה הזו הפכה להיות מתרפסת בצורה בלתי ניתנת לתיאור.

ישראל צריכה להכות חזקה באויביה,לפני שיתחזקו ולא לחכות כמו מטומטם לקבל את המכה ואז להגיב.להגיב מהר לפני שראש הנחש מרים את ראשו.

ובנוגע לפלסטינים,הפתרון פשוט-כול עוד הפלסטינים לא יסכימו לתביעות ישראל לשלום צודק,ישראל תאכלס ותספח את ישטחי הודה והשומרון כרצונה(ללא הערים הערביות)-צריך לגרום לערבים לחוש שהזמן פועל לרעתם!!!

עזה או רפיח עושה בעיות,אין בעיה טרנספר של חצי עיר ומספחים אותה אלינו-רק אם זה יכאב להם הם יבינו!!!! :nixweiss:

ונסיים באמירה לא רק הערבים מבינים רק כוח,כול בני האדם מבינים רק כוח,רק לאחר מלחמה גדולה ביותר שיוצרת זעזוע שתפיסה האנושית(ראה מלחמת העולם השנייה) רק אז יבוא שלום(רק אירופה שהייתה מסוכסכת קשות במאה ה19 וה20)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיסלה את הירושימה? רדיוס ההרס המוחלט היה פחות ממייל אחד...

כמות החומר הבקיע הייתה עצומה(60 קילו של U235, פי 6 מפצצה גרעינית לא קטנה היום), כ1.4% ממנו בלבד עבר ביקוע גרעיני ולכן הנשורת גם הייתה מאוד חמורה, הפצצה הייתה יותר פצצה מלוכלת מאשר גרעינית, כן היה הרס עצום אבל אל תשכח שהרוב המוחלט של הביניים היו בנויים מעץ, ולא היו גורדי שחקים שיצמצמו את הנזק מגל ההדף.

תעשה טובה ולך תחרחר את תרסיטי יום הדין שלך במקום אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,אבל אני לא דיברתי על מחר...דיברתי על חס וחלילה תרחיש שעלול לקרות בעתיד הלא כל כך רחוק,במידה ותפרוץ מלחמה ואז גם לבנון וסוריה וכו' יתקפו אותנו ולא שאני כל כך מבין בנושא,אבל אני יכול לנחש שאיראן תוכל להעביר די בקלות נשקים לא קונבציונאליים ביולוגים\כימיים וכו' ללבנון וסוריה ומשמה הרבה יותר קל להתקיף מטרות בישראל...

זאת הייתה חוסר הבנה למה שהתכוונתי מההתחלה...ושוב אני מקווה שאני טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ילד הכוונה שלי לא באה מרוע(למרות שלא חסר אנשים רעים פה) אבל השאלות שלך מוזרות,כמו : "מה הסיכוי שיפול טיל ברמת-גן?"

וואט דה פאק מה ניסגר איתך? למה נראה לך שמישהו פה יודע?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...