סיבה לקנות מחשב חדש - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיבה לקנות מחשב חדש

DJO

Recommended Posts

טיפשון...

אנחנו בתקופה שבה אפשר להריץ משחק גם על כרטיס מלפני שנתיים...

DOOM 3 לא מסמן שום שינוי דרסטי בתעשיית המחשבים, זהו בסך הכל משחק שנועד לדחוף אל הגבול את היכולות הטכנולוגיות של החומרה הקיימת היום בשוק.

אם ללכת לפי הרעיון שלך, שכשיוצא משחק שהמחשב שלך לא יכול להריץ, מיד חייבים לרוץ לשדרג, אזי 90% מהגיימרים בעולם ייאלצו לקנות 4 Ti4600 רק בשביל לשחק במשחק הזה...

זה כמו לקנות צורב X32 רק בשביל שתוכל לצרוב על סוג מסוים ונדיר מאוד של מדיה שלא תומכת במהירויות נמוכות יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פעם היו שמועות שדום 3 ירוץ בסביבות ה35 fps על ג'יפורס 3 :-X

אני לא מדבר על המקרה שלו; המחשב שלו באמת מיושן למדי ולא מריץ שום משחק מודרני בצורה סבירה.

אני מדבר על מקרים שבהם אנשים רצים לקנות מחשב חדש בגלל משחק אחד שהם התלהבו ממנו ומקרטע על המחשב שלהם, למרות שמשחקים מודרניים אחרים רצים בסדר גמור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOOM 3 לא מסמן שום שינוי דרסטי בתעשיית המחשבים, זהו בסך הכל משחק שנועד לדחוף אל הגבול את היכולות הטכנולוגיות של החומרה הקיימת היום בשוק.

אם ללכת לפי הרעיון שלך, שכשיוצא משחק שהמחשב שלך לא יכול להריץ, מיד חייבים לרוץ לשדרג, אזי 90% מהגיימרים בעולם ייאלצו לקנות 4 Ti4600 רק בשביל לשחק במשחק הזה...

yep... right

נראה לך ?!

אתה מדבר פה על משחק אשר גורם לשידרוג מחשבים המוני ולא רק בגלל שהוא משתמש ב- & Vertax Shaders אלא בגלל שכרגיל "המשחק החדש" של ID הוא זה שקובע את קצב המנועים הגראפיים בעולם. נקודה.

ראה ערך Q3A, עד Serious Sam לא היה מנוע טוב ממנו...

המשחקים אשר מבוססים עליו הם בדרך כלל המשחקים שנראים הכי טוב (RtCW, Voager Elite Force, MOH:AA, Soldier of Fortune 2, F.A.A.K 2 ועוד)...!

פרט למנוע הזה אין לך עוד הרבה מנועים בשוק, יש את ה- , את מנוע ה- Light Tech ואת ה- Serious Engine מבית Croteam... חוץ מהאחרון אף אחד מהם לא מגיע לרמת הפירוט ונאיכות של Q3A...

שתבין... כל בעלי ה- MXים למניהם (גם 2 וגם 4) לא יוכלו להריץ את המשחק הזה כמו בני אדם... זה כבר דורש שידרוג... וחוץ מזה יש גם את הקטע של P & V shaders, אם יש לך כרטיס שתומך בהם (ולא צריך ללכת רחוק, GF3 Ti200 עושה את העבודה כמו שצריך) המשחק יראה שונה לגמרי... את הסרט ממנו כבר ראית ?

גם אחרי שהמשחק יצא כמובן שיתבססו על המנוע שלו הרבה משחקים טובים אבל חוץ מהם יהיו עוד המון משחקים אשר גם כן יעשו שימוש ב- P & V shaders... זה מצריך אותך לקנות כרטיס מסך מבוסס GF3 / Radeon8500 "רק" כדי לקבל את מה שהמשחק אמור להציע...

אף אחד לא אומר לך ללכת ולקנות GF4 Ti4600 כי הוא גם ככה לא יעזור לך בכלום... אבל סביר מאוד להניח שאם יש לך כרטיס מסדרת ה- GF2/GF4 MX כיום אתה תשדרג אותו ל- GF 3/4 / Radeon8500 כשיצא המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובסופו של דבר יסתבר שמדובר בעוד משחק עלוב למדי(עיין ערך RTCW ) ובלי קשר המשחק ירוץ גם על כרטיסים חלשים , הרי בסופו של דבר מפתחי המשחקים רוצים להגיע לקהל שחקנים גדול ככל האפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yep... right

נראה לך ?!

אתה מדבר פה על משחק אשר גורם לשידרוג מחשבים המוני ולא רק בגלל שהוא משתמש ב- & Vertax Shaders אלא בגלל שכרגיל "המשחק החדש" של ID הוא זה שקובע את קצב המנועים הגראפיים בעולם. נקודה.

ראה ערך Q3A, עד Serious Sam לא היה מנוע טוב ממנו...

המשחקים אשר מבוססים עליו הם בדרך כלל המשחקים שנראים הכי טוב (RtCW, Voager Elite Force, MOH:AA, Soldier of Fortune 2, F.A.A.K 2 ועוד)...!

פרט למנוע הזה אין לך עוד הרבה מנועים בשוק, יש את ה- , את מנוע ה- Light Tech ואת ה- Serious Engine מבית Croteam... חוץ מהאחרון אף אחד מהם לא מגיע לרמת הפירוט ונאיכות של Q3A...

שתבין... כל בעלי ה- MXים למניהם (גם 2 וגם 4) לא יוכלו להריץ את המשחק הזה כמו בני אדם... זה כבר דורש שידרוג... וחוץ מזה יש גם את הקטע של P & V shaders, אם יש לך כרטיס שתומך בהם (ולא צריך ללכת רחוק, GF3 Ti200 עושה את העבודה כמו שצריך) המשחק יראה שונה לגמרי... את הסרט ממנו כבר ראית ?

גם אחרי שהמשחק יצא כמובן שיתבססו על המנוע שלו הרבה משחקים טובים אבל חוץ מהם יהיו עוד המון משחקים אשר גם כן יעשו שימוש ב- P & V shaders... זה מצריך אותך לקנות כרטיס מסך מבוסס GF3 / Radeon8500 "רק" כדי לקבל את מה שהמשחק אמור להציע...

אף אחד לא אומר לך ללכת ולקנות GF4 Ti4600 כי הוא גם ככה לא יעזור לך בכלום... אבל סביר מאוד להניח שאם יש לך כרטיס מסדרת ה- GF2/GF4 MX כיום אתה תשדרג אותו ל- GF 3/4 / Radeon8500 כשיצא המשחק

לגבי המנוע של המשחק; גם אחרי יציאתו של D3, אני בספק אם המנוע שלו יהיה בשימוש כה נרחב כפי שהיו המנועים של Q3A וUT מהסיבה הפשוטה שהוא דורש יותר מדי מהחומרה,hence, הרבה מאוד אנשים לא יוכלו להריץ את המנוע בצורה סבירה ולהוציא עוד משחקים שמשתמשים במנוע זה ושקהל כל כך נרחב לא יכול לשחק בהם זו פשוט יריה ברגל.

המנועים של ID קבעו בדרך כלל את הטון במשחקים, אבל לכל דבר יש גבול¦ D3 נועד להדגים עד כמה רחוק אפשר להגיע אם הטכנולוגיה הקיימת, הוא לא נועד להיות משחק 'לכל בית', אלא רק לאנשים שיש להם גישה לחומרה הנדרשת (שוב, לרבים אין).

לגבי השדרוג; כאשר D3 ייצא, רב הסיכויים שאני כבר כן אשדרג את המחשב שלי, אבל ללא שום קשר למשחק עצמו.

תאריך היציאה של המשחק הוא בדצמבר ועד אז, אני די בטוח שהקיירו 2 שלי כבר לא יסחוב הרבה, ואז אני

כן אקנה כרטיס חזק יותר כדי שאני אוכל להריץ משחקים אחרים ברמה טובה, אבל אני לא אקנה אותו כדי שאני אוכל לשחק D3 ב90FPS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המנוע של המשחק; גם אחרי יציאתו של D3, אני בספק אם המנוע שלו יהיה בשימוש כה נרחב כפי שהיו המנועים של Q3A וUT מהסיבה הפשוטה שהוא דורש יותר מדי מהחומרה,hence, הרבה מאוד אנשים לא יוכלו להריץ את המנוע בצורה סבירה ולהוציא עוד משחקים שמשתמשים במנוע זה ושקהל כל כך נרחב לא יכול לשחק בהם זו פשוט יריה ברגל.

המנועים של ID קבעו בדרך כלל את הטון במשחקים, אבל לכל דבר יש גבול¦ D3 נועד להדגים עד כמה רחוק אפשר להגיע אם הטכנולוגיה הקיימת, הוא לא נועד להיות משחק 'לכל בית', אלא רק לאנשים שיש להם גישה לחומרה הנדרשת (שוב, לרבים אין).

אתה יכול להיות בספק כמה שאתה רוצה אבל זה כבר הפך להיות מדע מדוייק... ל- ID יש מנוע... היא מוציא משחק שכרגיל מנצל אותו הכי טוב... ואז כולם קונים אותו...

תעשה לי טובה... ok...?

Q3A הוא המשחק שעדיין נראה הכי טוב כיום. נקודה. (פרט לסם)

פרט לזה אתה שוכח משהו... עד שהמשחק יצא כרטיסים כמו GF2 MX כבר יהפכו לזבל של מחשבי העשיקה וה- GF4 MX יהפוך לקצת יותר טוב שם... ה- GF4 MX יוכל להסתדר עם 3 אם יהיה לו מעבד ממש חזק (וכרגיל המחשב עשיקה זה ככה)...

המנועים של ID תמיד היו "הדגמה של כמה רחוק אפשר להגיע עם משחקים"... ראה ערך Q3A... רק ה- הראשון הריץ אותו ברמה הכי גבוה שלו... ואני לא מדבר על זירות קרב חדשדות אשר עושות שימוש מדהים במשחק (אתה חייב לבדוק את המפה החדשה של Hercules).

זה ידוע ש- ID עושים את רוב הכסף שלהם ממכירת רישיונות למנועים... ולכן זה כן יהיה "מנוע" לכל בית...

לגבי השדרוג; כאשר D3 ייצא, רב הסיכויים שאני כבר כן אשדרג את המחשב שלי, אבל ללא שום קשר למשחק עצמו.

תאריך היציאה של המשחק הוא בדצמבר ועד אז, אני די בטוח שהקיירו 2 שלי כבר לא יסחוב הרבה, ואז אני

כן אקנה כרטיס חזק יותר כדי שאני אוכל להריץ משחקים אחרים ברמה טובה, אבל אני לא אקנה אותו כדי שאני אוכל לשחק D3 ב90FPS...

כמובן שלא...

אבל בגלל המשחק הזה אתה כן תקנה כרטיס בסגנון GF3 / 8500...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעעעעעעע

קודם כל, GF2MX הוא כבר עכשיו זבל של מחשבי עשיקה והGF4 MX לא רחוק ממנו.

אבל עדיין, המנוע של D3 לא יהיה מנוע לכל בית, לפחות לא בשנה הקרובה מהסיבה הפשוטה שהדרישות שלו הן מוגזמות מדי בשביל שמחשבים של היום יוכלו להריץ אותו. המשחק יוצא בסוף דצמבר השנה, ועד אז יעבור זמן רב, זה נכון.

אבל...

השנה האחרונה היא שנה מלאת התרחשויות בתחום החומרה (GF3/GF4, , מעבדי ונורת'ווד...) והרבה מאוד אנשים שידרגו את המחשבים שלהם השנה.

אבל, בגלל שחומרת הmainstream הנוכחית לא מסוגלת להריץ מנוע כמו D3 ברמה סבירה ומעלה, אנשים ייאלצו לשדרג שוב את המערכות שלהם ואני לא חושב שרבים הם האנשים שמוכנים להוציא עוד מאות דולרים, למען משחק אחד.

בסופו של דבר, D3 אכן יהפוך למנוע נפוץ מאוד, אבל מהיציאה שלו ועד שזה יקרה, יעבור זמן רב כי שוק החומרה יצטרך להתאים את עצמו לשוק התוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנועים של ID תמיד היו "הדגמה של כמה רחוק אפשר להגיע עם משחקים"... ראה ערך Q3A... רק ה- GeForce הראשון הריץ אותו ברמה הכי גבוה שלו... ואני לא מדבר על זירות קרב חדשדות אשר עושות שימוש מדהים במשחק (אתה חייב לבדוק את המפה החדשה של Hercules).

נו, בדיוק כמו שהיה עם Quake 3, שיצא בתקופה של ה-TNT RIVA 2, אבל מיצה את הפוטנציאל שלו בעצם רק ב-GF2 GTS (או אולי, אולי, כבר ב-GeForce 256 ...)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...