לא מצליח להפטר מכונן וירטואלי גם אחרי פירמוט - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להפטר מכונן וירטואלי גם אחרי פירמוט

מסבחה

Recommended Posts

יש לי במחשב כונן וירטואלי מוזר.

ב"מחשב שלי" יש לו סמל של CD-ROM וגודל הכונן הוא 2.25 MB. מצד שני אני יכול לעשות לו Safely remove USB mass storage כמו דיסק-און-קי (ואז הוא נעלם), ובחומרה הוא מופיע כ-Harmony USB 1.1 USB Device.

בתוך הדיסק עצמו יש רק קובץ אחד בשם autorun.inf והתוכן שלו הוא:

[AutoRun]

open=explorer http://www.spaceit.co.il

בקיצור זה וירוס כלשהו.

הקטע המוזר הוא שפירמטתי את הכונן הראשי (C:) והתקנתי ווינדוס מחדש, ולא נפטרתי מהכונן הזה!

אח"כ הרצתי שוב את ההתקנה של ווינדוס (XP PRO אגב), מחקתי גם את C: וגם את D: ככה שלא נשארו מחיצות על הכונן הפיזי, ויצרתי את C: מחדש.

אחרי התקנה של ווינדוס - שוב הכונן מופיע!

לא ברור לי מאיפה הוא בא... חשבתי על boot sectors או devices שמחוברים (מחוברים לי עכבר, מקלדת, מצלמת ומדפסת משולבת).

מישהו נתקל בזה פעם? יש לכם רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה.

אבל נדמה לי שבפעם הקודמת לא השתמשתי באותו דיסק, וגם אני לא מאמין שהוא היה מקשר לאתר ישראלי...

האמת, יש לי גיבויי גוסט מהפירמוט הקודם (לפני איזה שנתיים+), אולי אני אנסה להעלות אותם ולראות אם הבעיה חוזרת.

או להחליף דיסק התקנה.

או לנתק את כל התקני ה-, ואת ה-HD הנוסף שיש לי...

מוזר לי הקטע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

מצאתי את הבעיה ומה שנותר זה רק לעשות :kopfpatsch:

מסתבר שהיה מחובר למחשב HUB שאפילו לא שמתי לב אליו, שקיבלנו במתנה מחברת SpaceIt (אני ממש מצטער על הפרסום... לא מגיע להם).

על ה-HUB הזה יש כפתור גדול שכאשר הוא לחוץ ה-HUB מציג את עצמו גם ככונן , כאשר הכוונה היא שכשלוחצים על הכפתור המחשב מזהה את הכונן, מפעיל את ה-AUTORUN והאתר של החברה קופץ על המסך.

כל עוד הכפתור נשאר לחוץ, כונן ה- נשאר "מחובר"...

בקיצור הפתרון מאכזב בטפשותו (ובטפשותי...), אבל אולי מישהו ילמד מזה משהו להבא... ::)

שוב תודה, ערב טוב וצום קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...