DX הו DX... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DX הו DX...

Cereal  Killer

Recommended Posts

זה רק אני או ש DX התמסחרו והתחילו לזרוק זין?

כבר פעם שנמיה או שלישית אני מחכה יותר מ 10 ימים שהמשלוח יצא בכלל, שירות הלקוחות לא עונים, מה נהיה? פעם זאת הייתה חנות מתקתקת וטובה, הדרדרו חזק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק היום פתחתי חבילה עם 20 לדים כחולים וכמה מטרים של שרינק.. :xyxthumbs: (שכחתי ברוב טיפשותי את הנגדים.. :-\)

בכל אופן, את ההזמנה הזו ועוד כמה ביצעתי מלפני בערך 3 שבועות והיא נתקעה משום מה ואני בדר"כ לא עוקב אחרי חבילות, מה שמגיע-מגיע, אני לא ממהר יותר מדי ולכן זה לא הכי מעניין אותי, במצב שבו יקח לחבילות חודש-חודשיים להגיע אני אדליק נורה ואז אדאג..

אגב, המדיניות של האתר אאל"ט אומרת שהמשלוח אמור להגיע עד 7-14 יום מקס' ואם לא יודיעו לך בצורה כזו או אחרת על איחור ושמעתי שלפעמים אף מפצים על כך..

(אם מותר לשאול, מה הזמנת?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בזה משהו, ב Service Express לוקח להם פשוט מלא זמן לענות.. אם בכלל.

אבל יש להם עליות וירידות כמו שאומרים.. לפני חודש הזמנתי חבילה, הייתה יותר משבוע וחצי על Processing (המוצרים היו Ready!) ואח"כ גם יומיים ב Packaging. לעומת זאת לפני שבוע הזמנתי עוד חבילה, וכבר למחרת הייתה ב Packaging ועוד יום כבר נשלחה! כנראה תגיע עוד כמה ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאדע דווקא הם עדיין נחמדים.

הזמנתי לפני כמה זמן גרביים לאייפוד, וזה הגיע בלי הלוגו, אז שלחתי להם הודעה שזה בלי הלוגו כמו בתמונה בדף מוצר והם שלחו לי עוד חבילה בחינם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...