ראוטר LinkSYS- כמות הפניית פורטים מוגבלת. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראוטר LinkSYS- כמות הפניית פורטים מוגבלת.

Belgid

Recommended Posts

קנינו בעבודה ראוטר LINKSYS WRT54GL ואני מוגבל בכמות ההפניות שאני יכול לעשות שזה ממש מוזר.

יש 10 שורות לביצוע הפניות ואין דרך לעבור מסך או משהו כזה. לפני זה היה לי TPLINK ושם לא היייתה הגבלה.

%7Boption%7D

מישהו יודע אם יש דרך להפנות עוד פורטים (לא דרך DMZ)?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו ממשק CLI לא?

אם הקושחה של הנתב מבוססת אז בטח יש לו קובץ שמאגד את כל הקונפיגורציה של PF ב etc/ ככה שאשפר להוסיף שם עוד שורות מעבר למה שממשק הweb נותן או לעדכן לקושחה צד ג' כמו DDWRT/Tomato.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו ממשק CLI לא?

אם הקושחה של הנתב מבוססת אז בטח יש לו קובץ שמאגד את כל הקונפיגורציה של PF ב etc/ ככה שאשפר להוסיף שם עוד שורות מעבר למה שממשק הweb נותן או לעדכן לקושחה צד ג' כמו DDWRT/Tomato.

איך אני יודע אם יש לו ממשק CLI?

נניח שיש קובץ הגדרות כלשהו, הקובץ היחיד שאני מכיר שניתן "למשוך" זה הקובץ הגדרות דרך הEXPORT. אתה מתכוון לקובץ הזה?

קושחה צד ג' נשמע מעניין (לא ידעתי שיש אופצייה כזאת). מאיפה אני משיג אחת כזאת שמתאימה לראוטר שלי? היא יכולה לדפוק לי את המכשיר ולתקוע אותי בלי אופצייה לשדרג לקושחה אחרת? קושחה צד ג' זה דבר שנחשב אמין מבחינת ביצועים ויציבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.dd-wrt.com/dd-wrtv3/dd-wrt/hardware.html

יש הרבה מדריכי התקנה + מדריכים להיחלץ מהתקנה כושלת.

גם בעברית ובפורום, תריץ חיפוש.

הקושחה הספציפית הזו רצה שנים רבות, ובשדרוגים מתמידים.

אין ספק שהיא הרבה יותר יציבה מהקושחה המקורית, במיוחד כאשר מדובר במס' רב של פניות אל הראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי נכנסתי לעמוד DOWNLOADS וראיתי שיש מיליון גירסאות. תקנו אותי אם אני טועה אבל ה2 האחרונות הן: v24 ו-v24-sp1, וגם בתוכן יש המון גירסאות (נכנסתי ל- v24-sp1/Consumer/Linksys/WRT54GL_1.1).

מה להוריד?

multicore, אני לא יודע לזהות אם הממשק הוא CLI, אבל לפי התגובות כאן אני מניח שאפשר שהוא כן ושאפשר לעדכן.

ושאלה קצת טיפשית: ראיתי שיש שם גירסאות תוכנה בתשלום, הקבצים שאליהם הגעתי הם למשתמשים ביתיים והם חינמיים נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך ע"פ מדריכים.

בקצרה - לעיתים, לקושחה המקורית הגבלה לגודל הקובץ.

מה שעושים:

קושחה מקורית > קושחת מיני ג'נריק > קושחת סטנדרט ג'נריק,

ע"מ לקבל את הקושחה שמכילה את רוב האפשרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה מדריך? אני רק צריך שמישהו יסביר לי איזה קובץ אני מוריד.

עכשיו גם הבנתי (אחרי התגובה שלך) מה ההבדל בין סטנדרט למיני, מה שמצמצם את האופציות ל4 האלה:

dd-wrt.v24_std-wgr614v8_07271643.chk

dd-wrt.v24_std-wnr834bv2_07271643.chk

dd-wrt.v24_std_generic.bin

dd-wrt.v24_std_wrt600n.bin

מה ההבדל בין הג'נריק לWRT/WNR? אני יכול לקבל הסבר קצר לפי מה כל חלק בשם הקובץ אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה מדריך ?

בשביל שלא תנסה להעלות דרך אקספלורר 6, תקבל שגיאה ובריק למכשיר.

בשביל שתעשה ריסט לפני השדרוג, ע"מ למנוע משגיאות לפגוע בתהליך.

בשביל שתחכה לפחות 2 דק' אחרי שהעלית את הקושחה מבלי לנתק את החשמל / לעשות ריסט כי "שום דבר לא קורה !".

אתה צריך בסופו של דבר להגיע ל-

dd-wrt.v24_std_generic.bin

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...