הכל אודות סטרואידים אנאבוליים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכל אודות סטרואידים אנאבוליים

alex.turovsky

Recommended Posts

בשבוע האחרון ראיתי תוכנית מערוץ נשיונל ג'יוגרפיק בשם: "כוח על-אנושי: סטרואידים".

סיכמתי בשבילכם את העיקר כדי שלא יהיו אי הבנות לגבי הסטרואידים. אתם מוזמנים לחלוק עימנו את נסיונכם בתחום:

- סטרואידים אנאבוליים בטוחים לשימוש כאשר ניתנים בכמויות קטנות לפי "כמות פיזיולוגית" שאומר "כמה הגוף שלך היה מייצר לבד" לאנשים הסובלים ממחסור טבעי בטסטוסטרון.

- ספורטאים שנפגעים מכך הם ספורטאים שלוקחים כמויות של פי כמה ממה שהגוף שלהם היה מייצר בעצמו. נגיד שהאשכים היו מייצרים בעצמם כ 50-60מ"ג טסטוסטרון בחודש, מפתחי גוף כמו שהסתבר במחקרים לקחו גם פי 100- פי 1000 כמות של 5000-6000 מ"ג בחודש.

- תופעת הדיכאון, אימפוטנציה וכדומה לאחר לקיחה ממושכת/הפסקה פתאומית של הלקיחה מיוחסת לכך שכשהאשכים שולחיםפ פקודה למוח "כמה טסטוסטרון לייצר?" כם נענים ב "יש לגוף מספיק, אין צורך שתייצר כלל". עקב כך ובהתאם לזאת למפתחי גוף האשכים מצטמצמים לכחצי מגודלם המקורי כי לאשכים אין צורך לייצר הורמון כל הזמן.

- סטרואידים אנאבוליים למעשה לא מנפחים את הגוף אלא עוזרים לו. כאשר אדם עובד בחדר , השרירים שלו נמתחים ונוצרים בהם קרעים מסויימים עקב המתיחה. איחוי קרעים אלו בונה בעצם עוד שריר כי עכשיו יש את השריר+החומר שנוצא בעת האיחוי ביניהם. איחוי זה מתבצע באדם רגיל במשך של כ24-48 שעות ולכ אומרים לכם בעצם להתאמן כל 3 ימים ולא כל יום כי זה הורס את השריר ולא נותן שום תוספת שריר. מה שהסטרואידים האנאבוליים עושים למעשה הוא מאיצים את פעולת איחוי השריר מרמה של 24-48 לשעות לחצי מהזמן ומאפשרי להתאמן בחדר הכושר כעבור יום או אף כל יום ובכך בעצם לקצר את הזמן לקבלת התוצאה הרצויה על פני מישהו שלא לוקח סטרואידים אנאבוליים ונאלץ לחכות כמה ימים בין אימונים לקבלת תוצאה מירבית.

- סטרוןאידים אנאבוליים מאפשרים לגוף להתפתח למימדים לא רגילים ולכן אם גוף יוכל להגיע למאסות שריר מסויימות, עם סטרואידים הוא יגיע לגודל כפול מזה ולכן כל השרירנים שרואים בתמונות לעולם תדעו כי השיגו תוצאותיהם עם סטרואידים אנאבוליים ולא בצורה טבעית. בצורה טבעית ניתן להגיע למראה "שרירי" אבל לא "מנופח" כמו של "מפתח גוף מקצועי". שוורצנגר למשל, נראה "מנופח" ועל כן כל אחד שנראה כמוהו תדעו שזה הושג בזכות הורמון מלאכותי בצורת סטרואידים אנאבוליים.

- בכך שסטרואידים אנאבוליים בעצם לא מספקים שרירים אלא עוזרים להתאמן יותר מהר ומאפשרים לשריר להתפתח למימדים עצומים, כל ספורטאי בכל סוג יכול להרוויח מהם (ראו ערך "מפתחי גוף" ו"רוכבי אופניים בטור דה פראנס" כי כאשר משתמשים בסטרואידים מגיעים בעצם לאיזה תוצאות שרוצים בין אם זה לאחת מהשלוש: "ניפוח"(הגדלת שריר קיים), "חיטוב", "בניית שריר"

- תוצאות בחדר הכושר יחד עם שימוש בסטרואידים אנאבוליים יכולים לראות כבר כעבור שבועיים-שלושה בניגוד לחודש ומעלה ע"י אימון רגיל בחדר . הגוף, כאמור, מאחה את קרעי השריר הרבה יותר מהר ובכך בעצם נותן תוצאה חיצונית במהירות שיא.

- לא הוכח קשר ישיר בין לקיחת סטרואידים אנאבוליים בצורת כמוסות/הזרקה לבין מחלות כי למעשה לא ניתן לבצע מחקר רפואי בו ייתנו לבן אדם במשך 20 שנה סטרואידים, אך ע"פ ניתוח כלי דם של ספורטאים שהשתמשו מעל 10 שנים ברציפות בסטרואידים אנאבוליים, משנות ה70-80 מצב רקמות הלב שלהם דומה לגברים בני 70-80 וחלקם בסכנת תמותה בגילאי ה-30-50 במקום בגיל הקרוב ל-100. ע"י הבנה שאותם מפתחי גוף אכלו היטב (לא ג'אנק פוד) ושמרו על משטר אימונים כל השנים האלה (בקיצור לא עשו שטויות) ויחד עם זאת מצב עורקי הלב שלהם נמצא במצס של מישהו זקן, הדבר מצביע על קשר ישיר בין תמותה לבין סטרואידים אנאבוליים והמסקנה נשארת פתוחה לעיני הצופה.

התוכנית בין השורות ממליצה על כך שסטרואידים יינתנו ע"פ מרשם רופא בלבד למי שצריך ותחת פיקוח רפואי ולא על דעת עצמו של צעיר כולשהו שרק רוצה לנפח את עצמו בשביל להשיג מראה יפה ומנופח בזמן קצר כי לטווח הארוך, לאף אחד אין הבטחה שהוא לא ימות בגיל צעיר (30-50).

Bear the pain. Spare the shame הוא משפט המפתח.

אם אתם ספורטאים, התאמנו בטבעיות כי זה עדיף על לגלות ולדווח בגיל מאוחר שהשתמשתם בסמים.

================================================

מה זה ואיך מזהים מחסור בטסטוסטרון באופן טבעי ?

"היפוגונדיזם", מחסור בהורמון טסטוסטרון, יכול לגרום למגוון בעיות בריאותיות אצל גברים בכל הגילאים, החל מבעיות פוריות, דרך השמנת יתר ועד ירידה במסת העצם.

אני ממליץ לקרוא בחום:

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000318004

ככה נראה מישהו שרירי. זה כמעט הגבול שאפשר לפתח את הגוף באופן טבעי

23lbp83.png

ככה נראה BodyBuilder מנופח מסטרואידים אנאבוליים בשנות ה-80 (ארנולד שוורצנגר) ובשנות ה-2000 (רוני קולמן)

2cmuqvk.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אלכס, קראתי שיש תופעות לוואי לסטרואידים אנבולים כמו התקרחות ואקנה וכל מיני אבל אף פעם לא יצא לי לראות משהו על שוורצנגר.

התקרחות זאת תופעת לוואי שהיא לא שכיחה.

וכל התסמינים והתופעות לוואי מופיעים בזמן הסייקל, כמו האקנה. (מיותר לציין שעל כל אחד זה משפיע אחרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע סיימתי לקרוא ראיון עם הישראלי שיודע הכי הרבה על התחום והסתחבק עם כל הגדולים. יש גם התייחסות לסטרואידים.

מדהים מה שהוא מספר, הכמויות של התוספים, האוכל, האימונים וכל השאר:

http://www.nabba.co.il/eli_h.htm

טעימה מגיל 22 של אלי האנה . . . :o

tmunot%20059.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ?!

Meir787, מה קורה אחוקי ?

איפה כל הידע שלך ? קדימה, כתוב, תן לי בדוגמיות, בוא ותרשים אותי.

להגיד לי שאני מזיין בשכל ולאחל לי " ללכת להזדיין " זה הכל ? זה כל מה שאתה שווה ? פחחחחח :kopfpatsch:

הנה ההזדמנות שלך להוציא אותי טמבל וככה אתה מבזבז אותה ? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה בקשר לאיכות השריר המתפתח בעקבות שימוש בסטרואידים לעומת שריר ההמתפתח בעזרת אימון טיבעי

השאלה נוגעת לחוזק השריר הן מבחינה של חוזק החומר והן מבחינה של יכולת מכנית כלומר מה ההבדלים בין שריר שפותח בהשפעה של סטרואידים לבין שריר טיבעי .

האם שריר שפותח בסטרואידים יכול להרים יותר או פחות משקל ? ( האם הסטרואידים גורמים לשריר להיות "חולה" מפני שנישמע על פי עורקי הלב שיש כאן איזו מחלה , האם לא טיבעי הוא לא טוב ? ) האם היתרון של הסטרואידים הוא בעיקר במראה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ?!

Meir787, מה קורה אחוקי ?

איפה כל הידע שלך ? קדימה, כתוב, תן לי בדוגמיות, בוא ותרשים אותי.

להגיד לי שאני מזיין בשכל ולאחל לי " ללכת להזדיין " זה הכל ? זה כל מה שאתה שווה ? פחחחחח :kopfpatsch:

הנה ההזדמנות שלך להוציא אותי טמבל וככה אתה מבזבז אותה ? :lol:

אמרתי לך שפעם הבאה אתה חוטף ופתאום אני רואה שעשית את זה פעמיים.

almonime, יש לך אזהרה ראשונה על התגרות והעלבת משתמש. :nono:

====================================================

סייקל נכון וPCT נכון לא יציג שום תופעות לוואי רציניות

אני מבקש מכל מי שמגיב שיפרש קיצורים ויסביר \על מה בכלל הוא מדבר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצרה (מאוד מאוד) - בודיבילדרים מזריקים את החומרים האלה בתוואי מסויים שנקרא סייקל... ז"א כל X ימים X מ"ג חומר כזה וX מ"ג חומר כזה. בסוף הסייקל לוקחים PCT, (שמשתנה בהתאם לסייקל שלך ולחומרים שבהם אתה משתמש) שמכיל חומרים שנוגדים את ההשפעות של הסייקל, ככה אתה מאזן את העניין ויוצא מזה בלי יותר מדי תופעות לוואי בלתי רצויות. תתפלא כמה אנשים משתמשים בחומרים ונראים בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה PCT ? שנייה לפני זה ביקשתי לפרט. איך אתה יודע כמה לקחת מדי פעם, שהרי ברור שאין לך חיסרון בטסטוסטרון אם רק בגיל 20 אתה חושב על זה.

למה אגב שאנשים לא "ייראו בסדר" ? כל הרעיון שאנשים נראים כמו בפרסומות עם זה ורק אחרי זה בום מגיעיות תופעות הלוואי שהם גם לא מספרים על זה.

מה תספר לחברים שלא עומד לך עם אשתך פתאום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצרה (מאוד מאוד) - בודיבילדרים מזריקים את החומרים האלה בתוואי מסויים שנקרא סייקל... ז"א כל X ימים X מ"ג חומר כזה וX מ"ג חומר כזה. בסוף הסייקל לוקחים PCT, (שמשתנה בהתאם לסייקל שלך ולחומרים שבהם אתה משתמש) שמכיל חומרים שנוגדים את ההשפעות של הסייקל, ככה אתה מאזן את העניין ויוצא מזה בלי יותר מדי תופעות לוואי בלתי רצויות. תתפלא כמה אנשים משתמשים בחומרים ונראים בסדר גמור.

נראים בסדר, השאלה מה קורה "מתחת לפני השטח". ראית פעם תוצאות של בדיקות דם/תפקוד כליות / וואטאבר של מישהו שמשתמש כבר כמה שנים ? או בכלל, של מישהו שמתחרה באולימפיה נגיד ?

תוסיפו לזה גם את הכמויות אוכל האדירות שזה גם בטח לא הכי בריא

נ.ב.

האם יש קונצנזוס במה שנרא סייקל "נכון" ו PCT נכון - או שיש עשרות דעות שונות כמו בעניין של אימונים ותזונה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...